Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
tentyptakma

Patologiczna Glam Paula

Polecane posty

Wróciła do Polski po dłuższym pobycie w Tajlandii i jest co jest 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nooo kurcze 😄 przestałam ją oglądać jak zaczęła nagrywać kalendarze adwentowe w lipcu, ale co jakiś czas zaglądałam licząc, że może robi coś dla rówieśników. Przyznam, że trochę mnie przeraża jej faza na bycie szamanką. Z rok temu mówiła, że przygotowuje się do ciąży, a tu jednak chyba nie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Dagaaga napisał:

Ile ona ma lat? Miała/ma faceta? 

28/29 chyba. Kiedyś kogoś miała, ale to było dawno temu, jak jej jeszcze nie oglądałam, a pamiętam, że ktoś wspominał, że kiedyś miała faceta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2023 o 20:05, romatiamo napisał:

Bardzo źle sie na to patrzy

Ja się zastanawiałam czy nie wjechały tam na wyjeździe jakieś n@rk.. czasem nawet po jedorazowym spróbowaniu może coś "przestawić" się w głowie i człowiek zaczyna inaczej przestrzegać świat, siebie, rzeczywistość.. dziwne zachowania etc.

Może stąd moje rozkminy że mój znajomy tak miał po jednym spróbowaniu zaczął nazywać się Jezusem i dziwnie się zachowywał.. 

Ale to tylko moje zdanie, nie znam jej. Może po prostu sama od siebie zmieniła swoje podejście do życia i rzeczywistości.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Paulina095 napisał:

Ja się zastanawiałam czy nie wjechały tam na wyjeździe jakieś n@rk.. czasem nawet po jedorazowym spróbowaniu może coś "przestawić" się w głowie i człowiek zaczyna inaczej przestrzegać świat, siebie, rzeczywistość.. dziwne zachowania etc.

Może stąd moje rozkminy że mój znajomy tak miał po jednym spróbowaniu zaczął nazywać się Jezusem i dziwnie się zachowywał.. 

Ale to tylko moje zdanie, nie znam jej. Może po prostu sama od siebie zmieniła swoje podejście do życia i rzeczywistości.. 

Aż mam chęć zapytać skąd jesteś 😂 mam tu w okolicy jednego "Jezusa" też mu się poprzestawiały klepki od narko 😂

Edytowano przez Agentka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Agentka napisał:

Aż mam chęć zapytać skąd jesteś 😂 mam tu w okolicy jednego "Jezusa" też mu się poprzestawiały klepki od narko 😂

To bez znaczenia, taka luźna myśl. 

Po prostu wstrząsnął mną ten przypadek znajomego i teraz chyba wszędzie się doszukuje czegoś takiego u innych.. 

Ale teraz widzę że jest moda na duchowość, kamienie, manifestacje etc więc może Paula poszła w ten nurt i na tym buduje swój kontent 

Edytowano przez Paulina095

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Paulina095 napisał:

To bez znaczenia, taka luźna myśl. 

Po prostu wstrząsnął mną ten przypadek znajomego i teraz chyba wszędzie się doszukuje czegoś takiego u innych.. 

Ale teraz widzę że jest moda na duchowość, kamienie, manifestacje etc więc może Paula poszła w ten nurt i na tym buduje swój kontent 

Tak tak. Spoko 😅 nie liczyłam na odpowiedź. Tak tylko się śmieje. Bo widzę, że po narko często ludzie zostają " religijni aż nadto "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są różne teorie. Że od nawet miękkich na rko się odkleja i że do nich ciągne ludzi z problemami, którzy chcą "podkręcić" życie i im się jeszcze mocniej odkleja i zaostrzają choroby psychicznie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się z nią rzeczywiście stało, ale to trwało stopniowo. Najpierw totalna zajawka na zdrowe żywienie, horoskopy, kamienie...potem ten wyjazd, Zrezygnowała zupełnie z kanału dla dzieci, a na tym drugim nagrywa chyba już tylko kalendarze adwentowe od września do grudnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, ScreamInSilence napisał:

Otwieranie pierwszego kalendarza w tym roku, już na kanale 😄

Pieniądze na powrót do Tajlandii same się nie zarobią. 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×