Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Pani KO

Grzech Fatmagul 56

Polecane posty

Witajcie!!

Startujemy! 

Coś trzeba napisać, żeby nie było pusto…

Owoc..


Z Owocem ma trochę zaległości, ale znając już dynamikę tego serialu, to pewnie znowu każdy każdego chce u.topić w łyżce wody… 

Ostatnio jak oglądałam, to śmiać mi się chciało relacji między żonami Siwego - Ender nie miała odwagi powiedzieć Yldiz o zdradzie Siwego z Leylą, ale Zerrin to zrobiła, to było szczere, to było dla dobra Yldiz.  Leyla nie miała pojęcia w jakie kręgi wchodzi. Botox-detox, jako była kochanka też nie została przyjęta do tego grona. Tylko Yldiz została zaakceptowana przez obie panie i resztę rodzinki…ale kto wie, może z czasem i Leyla dostąpiłaby tego zaszczytu (hihihi) 

Solidarność Lili, Zehry i Erima była ujmująca! Razem byli gotowi na kłótnię z ojcem, bo popierają zdradzoną Yldiz! I jak się o nią martwili, i oczywiście o Halitcana również. 
Jak to się pozmieniało… Kiedyś Yldiz była intruzem w ich życiu. 
 

Dobrego wieczoru, Gromadko! 

Edytowano przez Pani KO
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór!

GRA

U mnie wiosna zrobiła siebie przerwę… +8 st. w porywach do +10… z przelotnym deszczem. Majówka ma być podobna. 
Może moja wiosna siedzi już na majówce w jakimś ciepłym kraju?? 


Cyt.”Twój wczorajszy wpis już ma 110 wyświetleń” 

Może to nowi fani Grzechu Fatmagul? (żarcik!) 

Ci, którzy od dawna są na tym forum i kojarzą nasz temat, dobrze wiedzą, że tutaj już dawno nie ma info o tym serialu. 

 

Spokojnej nocy, Gromadko!

Dobranoc
 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! 

Cześć Basiu!

 

Cześć GRA!

O co temu komuś chodzi?  Co to za g.łupie żarty w naszym temacie? 
Gdzie są Twoje wpisy??? Przecież nie było tam nic kontrowersyjnego! 

Niektórzy chyba nudzą się w życiu!!!

 

Spokojnego odpoczynku, Gromadko! 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór Ekipo!

Co tu się wyrabia, to głowa mała...

Pozdrawiam Was serdecznie GromadKO!

KO - dajesz radę!!!

M.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! 
 

Oooo!

Mój nocny wpis nadal jest???


>>>
Dobrego dnia, Gromadko! (przesyłam słońce, buziaki!) 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRA!

Zaglądasz tutaj jeszcze?

Czy aż tak mocno blokują Ci wpisy? 
 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo!

Ciekawe co jeszcze zniknie???

>
Jeszcze raz…

 

Dzień dobry Gromadko!

Pozdrawiam Was serdecznie! 
 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gromadko!

KO - myślę, że GRA zagląda i próbuje się odezwać...

Cóż - czekamy aż się uda!

Pozdro Ekipo!

M.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko! 
 

Cześć Michałku! 
Ja też tak myślę!

Cóż, czekamy…

Reszta naszej Ekipy przepadła w realu… takie życie. 
 

Pozdrawiam naszą Gromadkę! 
Dobrego weekendu! (buziaki, słońce!) 

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko:classic_smile:

Przepadłam rzeczywiście w realu, ale melduję, że czasem udaje mi się zajrzeć na nasze forum. Ciągle oglądam też ZO :classic_smile:. Jak milutko jest w rodzince oprócz paru wyjątków.  Lila i Zehra przepadają za Yildiz, tylko ona je rozumie. Nawet Erim ją teraz docenia. No a Ender jest dla niej jak starsza siostra :classic_smile:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Was serdeczne :classic_smile:.

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Cześć Basiu! 😀👋


Owoc…

Dzięki za streszczenie! 

Ja mam zaległości z Owocem… Niestety, nie po drodze mi ostatnio z tym serialem. Fajnie, że Yldiz ma po swojej stronie dzieci Siwego i jeszcze Ender. Ciekawe, jak długo potrwa ta sielanka?? 

 

Forum…

Miesiąc temu, ja i GRA, walczyłyśmy tutaj o odrobinę normalności z kimś n.ienormalnym na tym forum… A w nagrodę dostałyśmy kary, takie, że teraz moderator musi zatwierdzać każdy nasz wpis, jakby tego było mało, to jeszcze te wpisy ktoś później kasuje!!
Cóż… Jakieś dziecko bawi się naszym kosztem! I oczywiście administrator nic z tym nie zrobi.
Niektórzy chyba nudzą się we własnym życiu! 

 

Spokojnego popołudnia, Gromadko! 
 

  • Confused 1
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko :classic_smile:.

GRA się nie odzywa. Smutno na naszym forum. Walka Paulinki i Grażynki o normalność na forum nic nie dała, za to "nagrodzono" Was karami. Rzeczywiście może podciąć skrzydła. Ja też rzadziej tu zaglądam, bo rzeczywistość jakaś bezlitosna.

Dzisiaj oglądając ZO ze zdziwieniem zobaczyłam jakiegoś nowego Erima, Caner też jakoś inaczej wygląda, jakby przytył czy coś w tym rodzaju. Czy to kolejny sezon się zaczął i aktorzy po wakacjach trochę inaczej wyglądają?

Pozdrawiam Was serdecznie :classic_smile:

 

 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wieczór GRomadKO!

Cześć Basiu!

Masz rację – ależ tu pusto i przygnębiająco…  😞  Ja też długo nie pisałem, bo jak zwykle problemy ze zdrowiem plus nadmiar pracy…

Może zatem korzystając z okazji wkleję mój zaległy uzupełniający wpis o Sanditon.

Dodam tylko na początek, że ostatnio znowu na TVP2 emitowali sezon 1, ale widziałem tylko urywki, bo było to bardzo późno.

Odnośnie poruszonego w serialu tematu niewolnictwa to mam wrażenie (może mylne!) że w czasach kiedy toczy się akcja Sanditon społeczeństwo (i elity) brytyjskie były tak nastawione przeciwko temu haniebnemu procederowi być może również dlatego, że tyczyło się to ich byłej, zbuntowanej kolonii? Coś na zasadzie – „wygraliście z nami, ale to my jesteśmy Ci lepsi”. Tutaj przypomina mi się pewien dowcip z Radiem Erewan, ale lepiej nie będę go jednak przytaczać… 😉

W każdym razie, w rzeczywistości jednak sytuacja ludności miejscowej w koloniach brytyjskich raczej nie wyglądała aż tak różowo…

Maszyny kąpielowe i to przebieranie z tych sukman w inne sukmany, praprabarchany 😉 Zabawne 😄 I pomyśleć, że dzisiaj na typowej, współczesnej, normalnej plaży często to Panie mają mniej tekstyliów na sobie niż Panowie! 😉

Odnośnie Aktorów:

Rose – szkoda, że nie puszczają nowych produkcji z Nią...

Theo – podobnie!

Nie zauważyłem, że aktor grający Aleksandra Colbourne’a -  Ben Lloyd-Hughes również grał w pierwszej części „Niezgodnej”.

Postaci:

Charlotte – masz rację Basiu, nie sposób jej nie polubić. Spiritus movens tego serialu. Świetnie napisana i poprowadzona postać. I bardzo dobrze zagrana!

Sidney – generalnie spoko, ale mnie go nie brakowało w drugiej serii! 😉 Bardzo trafna uwaga – „O ironio, Sidney zarzucał Otisowi że chce przejąć majątek Miss Lambe, a tu sam stał się łowcą posagu. A wszystko przez Toma.”. Ale jak doskonale wiemy – takie to były czasy…

Co do sezonu trzeciego, jak wiemy – już nakręconego i emitowanego gdzieniegdzie – myślę, i mam nadzieję, że u nas wyemitują go jesienią – obstawiam wrzesień-listopad br. Oby tak się stało i oby najpierw wyemitowali sezony 1-2. Cierpliwie czekamy zatem…

Powtórzę się – Anglicy umieją w seriale historyczne/kostiumowe!

BTW: Czy oglądałaś/znasz inny podobny serial – „Poldark - Wichry losu”? Był u nas emitowany kilka lat temu. Chyba do 3 lub 4 sezonu, a jest ich pięć. Też był świetny. Grał w nim znany z „Hobbita” Aidan Turner, nie sposób też było nie zauważyć zjawiskowej Gabrielli Wilde 😉 

Basiu – dziękuję za cierpliwość i rozmowę, życzę Tobie i Twoim bliskim dużo, dużo zdrowia!

GRA, KO – gdzie Wy jesteście… 😞

Pozdrawiam Was serdecznie Ekipo!!!!!!

M.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michałku, bardzo Ci dziękuję za Twój bardzo ciekawy wpis o Sanditon.  Odpowiem wkrótce.

Pozdrowienia dla Ciebie i naszych Pań :classic_smile:.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór GRomadKO!

Cześć Basiu!

Nie ma za co!

Na spokojnie!

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich!

M.

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Gromadko:classic_smile:

Kochana Paulinko

Jeśli dobrze pamiętam, to dzisiaj są chyba Twoje urodziny :classic_biggrin:.

Życzę Ci tradycyjnie - Wszystkiego Najlepszego. Oczywiście na pierwszym miejscu zdrowia, dla Ciebie i Twoich Najbliższych, pogody ducha, rozwijania osobistych zainteresowań i pasji, pociechy i dumy z dzieci, wszelkiej pomyślności dla Twojej Rodziny 😘❤️💐🍀🍾🎂.

Jednocześnie chciałam Ci serdecznie podziękować za wszystko co dla nas  przez te lata robiłaś. Poświęciłaś nam, Gromadce Fascynatów, mnóstwo swojego czasu streszczając poszczególne odcinki kilku oglądanych wspólnie seriali. „Streszczając” to za mało powiedziane. Robiłaś z tych streszczeń małe arcydzieła, tryskające humorem i trafnymi spostrzeżeniami. Dzięki temu mieliśmy okazję poznać Twoją wspaniałą osobowość - iskrzącą dowcipem, radosną i prawdziwie mądrą Osobę ❤️.

Na naszym forum jakby koniec pewnej epoki, po prostu schyłek. Bez Ciebie, GRA i wielu innych osób (Barnaby, Kasi, Elfika i Aa, Michał jeszcze tu wpada) to już nie TO co było, ale tak to już jest w życiu.

Jeszcze tu będę zaglądać, muszę przecież odpisać Michałowi na temat Sanditon :classic_smile:, ale życie wymusza na mnie inne aktywności i w związku z tym nie wiem kiedy to będzie. Z góry przepraszam Michałku.

Serdeczne pozdrowienia dla Wszystkich :classic_smile:

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór GromadKO!

Basiu - spoko, rozumiem, poczekam! Sam ledwo zipię, co gorsza zdarza się to coraz częściej....

Co do forum to masz całkowitą rację... Schyłek 😞 Czyżby to Tobie i mnie przypadła rola "zgaszenia światła"? 😞 

Na razie jeszcze zaglądam, trochę jeszcze poczekajmy...

Pauliś - Ty wiesz co... Sto lat i zdrowia, zdrowia!

Dobranoc Ekipo!

Pozdrawiam Was!

M.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

Ciekawe czy przepuści mnie łaskawca-moderator…

Mam dłuższy wpis dla Was, ale zobaczę jak z tym mi pojdzie! 


Pozdrawiam serdecznie Gromadkę!

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! Dzień dobry Paulinko :classic_biggrin:

Bardzo się cieszę, ze Cię tu widzę. Pozdrowienia serdeczne dla wszystkich😘

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ekipo!

O! Cześć KO!!!

Cześć Basiu!

Pozdrawiam Wszystkich serdecznie!

M.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! 
 

Cześć Basiu! 
Cześć Michałku! 

>
Będzie wklejanie na raty… hihihi


cdn..

Edytowano przez Pani KO
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cd. 
 

Chciałam odpocząć na chwilę, odpoczęłam na dłużej… Przepraszam!!

 

Michałku!

Dziękuję, dziękuję!

Wzajemnie zdrówka życzę!!! 

 

Basiu!

Dziękuję za pamięć, za piękne życzenia i za miłe wspomnienie tamtych pięknych chwil z naszym serialem! 

Tobię też życzę zdrowia, spokoju i siły do walki z rzeczywistością! 

 

cdn..

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cd…

GF… 

Tak, kiedyś to były czasy… Rymy poważnie i te mniej poważne same się pisały. Czas i energia pochodzily chyba z kosmosu… i od rzodkiewek…  hihihihi…  Tak to się dzieje, kiedy muzą do pisania jest tak piękny serial. „Grzech Fatmagul”, chociaż moje początki z nim były traumatyczne i bolesne, to teraz, i już na zawsze, bedzię dla mnie przyjemnym wspomnieniem z pięknego czasu razem z Wami (buziaki Gromadko!!)  

To bardzo uzdrawiające - zastąpić traumatyczne przeżycie czymś pięknym i trwałym! Z całego serca dziękuję wszystkim zaangażowanym!!! (przesyłam serduszka, buziaki, kwiatki!) 

 

W naszym temacie GF, jak i w serialu - przyszedł (jakiś obleśny Yasarna czy Munir) ktoś obcy i zły, i zniszył nasz spokojny zakątek… Przykre to, a poczucie niesprawiedliwości jest ogromne… Wydawało mi się, że nikomu tutaj nie przeszkadzaliśmy… Miejsca wystarczyłoby dla każdego. Niestety, stało się inaczej! Ale jak widać, źli ludzie zawsze będą źli i będą robić złe rzeczy…

(Karma GF wróci do nich!) 

 

cdn..

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cd..

Owoc…

Oj… ojojojoj! Ale wstyd….
Obecnie porzuciłam ten serial. Szkoda mi oczu i czasu na o.brzydliwą botox-detox… Może kiedyś wrócę do niego na VOD, żeby obejrzeć go z pominięciem jej postaci. 
 

cdn…

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cd..

Na koniec… to jeszcze nie mój koniec w GF! Ja wiem, że tutaj Michał mogłby zgasić światło, bo cwaniak ma latarkę… ale ja jeszcze nie znikam. Mam tylko ograniczony dostęp do pisania tutaj.

Postaram się jednak zaglądać. 

 

GRA pewnie też kiedyś zajrzy, kiedy ten ktoś przepyści jej wpis…  Taką mam nadzieję. 

A reszta Gromadki? Być może kiedyś zatęsknią? 

 

 

Rozpoczęło się lato, więc życzę Wam bezpiecznego, udanego odpoczynku i pięknej pogody!! 

 

Gromadko, pozdrawiam Was serdecznie! (buziaki!) 

 

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paulinko, buziaki dla Ciebie 😘:classic_biggrin:

Michałku, pamiętam, tylko ciągle nie mogę się zabrać za odpowiedź w sprawie Sanditon. Wciąż czasu brakuje. 

GRA, pozdrowienia dla Ciebie :classic_smile:.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Basiu :classic_biggrin:

W naszym GF trwa sezon ogórkowy…


Moja kara nadal trwa, a dodatkowo mam zablokowany dostęp do mojej skrzynki odbiorczej w profilu. Świetnie… 

 

Pozdrawiam Gromadkę!! 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :classic_smile:

Serdecznie Was pozdrawiam 🙋‍♀️.

Udanych wakacji.

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Elfiku :classic_smile:.

Pozdrowienia dla Ciebie i całej Gromadki.

A jednak się odnajdujemy :classic_smile:.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×