Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
lagoona890

Żaden facet mnie nie chce

Polecane posty

Mam dopiero 22lata i nie byłam z nikim jeszcze. Nie jestem brzydka ale i tak faceci nie zwracają na mnie uwagi. Założyłam Badoo i cisza 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj... mozliwe, ze to tymczasowe zjawisko - oby 😛

a swoja droga... to nie mam dobrych wiesci od strony badan - sond glownie socjo-matrymanilano-psychologicznych tzn. spora czesc PL Facetow zaczyna chodzic po rozum do glowy zamiast myslec Ptakiem i wpadac w chemiczna narkomanie i oglupienie wrecz przez chemie milosci jak i swiadomych czesciej stanu rzeczy i kumatych PL Samiczek - hehe 😛... w tym tez duza czesc mlodych! 20-25+
i odwraca sie od PL dziewczyn - kobiet to raczej mniej w tym wieku... ale nie tylko bo 30+ tak samo

i co tez wazne w tym...
nie bez malego powodu - ktorym to powodem jest Mocniej i czesciej toxyczne w wielu aspektach prowadzenie sie- zachowanie Polek (co nie oznacza, ze PL faceci sa swieci - co do skali jednak przewazaja Polki pod t zle)...

jak i stosunek do Plci meskiej/ Polaka u sporej ilosci Polek zmienil sie mocno tzn. pod widzenie Nas w ciemnych barwach - temat b. obszerny ogolnie rzecz piszac...

+co tez warte podkreslenia ToxycznyFeminizm +materializm w tle (poronione czesto postulaty-wymagania wiekszosci Polek) - ktory nosi spora czesc Was - i ktory zainfekowal dzis jak virus 😛... a mialo to wygladac calkiem inaczej! zdrowiej-Kulturaniej itp. 😉
lecz stety...
cos poszlo nie tak... i zdrowe Feministki (ktorych jest w PL o wiele wiele za malo) - nie poradzily sobie z Populacja Polek spod ciemnej materii Feminizmu, ktory dzis jawnie mozna nazwac po imieniu tzn. jako ToxycznyFeminizm, ktory jest bardzo grozny dla 2-plci 😕... co rowna sie iz mamy dzis jaka mamy - czesto zla  Atmosfere w relacjach-zwiazkach-malzenstwach wsrod Polakow... a do tego wsparcia z tego powodu PL Panstwa - glownie terapeutow-Psychoterapeutow-psychologow tyle, co kot narobi 😕 do tego nierzadko o watpliwych kompetencjach owych uzdrowicieli.

Najgorsze tez w tym jest to... ze ta kwestia-zjawisko sie w czasie pogarsza 😕 i dogania trendy kobiet Zachodu ktore juz dzis maja ogromne problemy z Facetami z tego samego kraju i vice versa Faceci np. ogromna ilosc wyjazdow-lotow do innych Panstw w poszukiwaniu Partnerki w tym tez wielu wpada do Polski 😛
oraz
zmiany na lepsze w tego typu kwestii-
zjawisku to dlugi proces... wiec czekaja nasz dziwne czasy jak i wiekszy spadek urodzen Polskich dzieci... oby tylko nie Wojna z powodu wiekszego podzialu 2 plci w kraju danym...



 

Edytowano przez MakePEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj... mozliwe, ze to tymczasowe zjawisko - oby

a swoja droga... to nie mam dobrych wiesci od strony badan - sond glownie socjo-matrymanilano-psychologicznych tzn. spora czesc PL Facetow zaczyna chodzic po rozum do glowy zamiast myslec Ptakiem i wpadac w chemiczna narkomanie i oglupienie wrecz przez chemie milosci jak i swiadomych czesciej stanu rzeczy i kumatych PL Samiczek - hehe ... w tym tez duza czesc mlodych! 20-25+
i odwraca sie od PL dziewczyn - kobiet to raczej mniej w tym wieku... ale nie tylko bo 30+ tak samo

i co tez wazne w tym... nie bez malego powodu - ktorym to powodem jest Mocniej i czesciej toxyczne w wielu aspektach prowadzenie sie- zachowanie Polek (co nie oznacza, ze PL faceci sa swieci - co do skali jednak przewazaja Polki pod te ze zlej strony)

jak i stosunek do Plci meskiej/do Polaka u sporej ilosci Polek zmienil sie mocno jak nigdy chyba w dziejach Polski  tzn. pod widzenie Nas w ciemnych barwach na spora ilosc spraw - temat poza tym b. obszerny ogolnie rzecz piszac...

+co tez warte podkreslenia ToxycznyFeminizm +materializm w tle (poronione czesto postulaty-wymagania wiekszosci Polek) - ktory nosi spora czesc stety Was w mentalu - i ktory zainfekowal dzis jak virus zaslaniajac wiele wartosci-dobra w PL Samcu... a mialo to wygladac calkiem inaczej! zdrowiej-Kulturaniej itp.

lecz stety...
cos poszlo nie tak... i zdrowe Feministki (ktorych jest w PL o wiele wiele za malo) - nie poradzily sobie z Populacja Polek spod ciemnej materii Feminizmu, ktory dzis jawnie mozna nazwac po imieniu tzn. jako ToxycznyFeminizm, ktory jest zreszta bardzo grozny dla 2-plci... co rowna sie iz mamy dzis jaka mamy - czesto zla  Atmosfere w relacjach-zwiazkach-malzenstwach wsrod Polakow... a do tego wsparcia z tego powodu PL Panstwa - glownie terapeutow-Psychoterapeutow-psychologow tyle, co kot narobi do tego nierzadko o watpliwych kompetencjach owych uzdrowicieli.

Najgorsze tez w tym jest to... ze ta kwestia-zjawisko sie w czasie pogarsza i dogania trendy kobiet Zachodu ktore juz dzis maja ogromne problemy w relacjach - z Facetami z tego samego kraju i vice versa Faceci
np. ogromna ilosc wyjazdow-lotow do innych Panstw w poszukiwaniu Partnerki w tym tez wielu wpada do Polski... juz nie wspominam wiecej nawet o poteznej ilosci samotnych tam Matek! 😕 i jak pomysle, co za wzorce maja dzieci Zachodu pozniej jako dorosli Ludzie 😕
oraz
zmiany na lepsze w tego typu kwestii-zjawisku to dlugi proces... wiec czekaja nas dziwne czasy jak i wiekszy spadek urodzen Polskich dzieci... oby tylko nie Wojna z powodu wiekszego podzialu 2 plci w kraju danym...

 

Edytowano przez MakePEACE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2023 o 22:58, lagoona890 napisał:

Mam dopiero 22lata i nie byłam z nikim jeszcze. Nie jestem brzydka ale i tak faceci nie zwracają na mnie uwagi. Założyłam Badoo i cisza 😞

Jak tam z tym dzis u Ciebie? dalej LIPA NA HORYZONCIE ? 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×