Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
jakaja1@tlen.pl

Prze prze prze pyszne perełeczki

Polecane posty

Widziałyście nową rolkę Dzasty? Chyba jestem za stara na tą nonszalancję. Wszystko pogniecione i wchodzi jej w krok. Chyba przytyła i niekorzystnie wygląda w tych ubraniach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miała swój styl, teraz nawet w stylowkach widac jaka jest pogubiona i że nie ma pojęcia kim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz dziwne, pogniecione ubrania, spodnie w krok wchodzą, w tych wlosach wygląda jak nimfa błotna. Ogólny wygląd to jeden wielki chaos. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No te włosy to już kompletny dramat. Te 2 pasemka z przodu wyglądają kiczowato. Ofiara mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Oh Celinee napisał:

No te włosy to już kompletny dramat. Te 2 pasemka z przodu wyglądają kiczowato. Ofiara mody.

Za bardzo upodobniła się do Kaski z tymi włosami. Długie, falowane, dwa pasemka. Lepiej wyglądała w krótkich, do ramion. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to ją podziwiam, że chce jej się tak stroić do Ikei czy po dzieci do przedszkola. Mieszkam w dużym mieście, a kompletnie nie widzę tak ’modnych' stylizacji w moim otoczeniu. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Kamazet napisał:

A ja to ją podziwiam, że chce jej się tak stroić do Ikei czy po dzieci do przedszkola. Mieszkam w dużym mieście, a kompletnie nie widzę tak ’modnych' stylizacji w moim otoczeniu. 

Ja nadal widuję masę ludzi w rurkach i sama też się tak ubieram. W doopie mam te wszystkie trendy typu dzwony i 2 pasemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Oh Celinee napisał:

Ja nadal widuję masę ludzi w rurkach i sama też się tak ubieram. W doopie mam te wszystkie trendy typu dzwony i 2 pasemka.

Ale ona to udaje mądrzejszą niż jest i modniejszą niż jest. Rozumiem, że można eksperymentować z ubiorem, ale czy ona nie widzi, jak w tym wygląda. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

W bobie wyglądała fajnie. Teraz to taka nudna matrona w średnim wieku. 

W stylowkach dla nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

W bobie wyglądała fajnie. Teraz to taka nudna matrona w średnim wieku. 

Dokładnie. Teraz wygląda jak taka ciotka Klotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, jola.kus napisał:

W stylowkach dla nastolatek

Wieku nie oszuka. Widać, że ma lat 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Oh Celinee napisał:

Wieku nie oszuka. Widać, że ma lat 30+

Ok. Każdemu przybywa a nie ubywa. Ale można się ubrać fajnie, stosownie do wieku i do figury. Jest ładną kobietą. Wystarczy to podkreślić. Kaśce pasują te włosy i pasemka, a Justynie w krótkich włosach naprawdę buło super. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, jakaja1@tlen.pl napisał:

Ok. Każdemu przybywa a nie ubywa. Ale można się ubrać fajnie, stosownie do wieku i do figury. Jest ładną kobietą. Wystarczy to podkreślić. Kaśce pasują te włosy i pasemka, a Justynie w krótkich włosach naprawdę buło super. 

No dokładnie. Ładna z niej dziewczyna i jest nadal młoda ale te stylowki wyglądają jak zabawa modą 16-latki. Czasem ubierze się fajnie ale z reguły chrzani każdą stylizację poprzez dowalenie czegoś co kompletnie nie pasuje ale zakłada to bo modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy vlog, rozdeptany żuczek i aferka w komentarzach 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kamazet napisał:

Nowy vlog, rozdeptany żuczek i aferka w komentarzach 😂

Przesada. Ale mogła tego nie publikować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dla mnie to jest mega dziwne. Nigdy nie pokazuje nic związanego z dziećmi, a nagle fragment gdy syn zdeptał żuczka. Nawet oglądając ten fragment pomyślałam, że będzie afera i nie pomyliłam się 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle dziwny ten vlog. Justyna to ta niby inteligentniejsza połowa lgs a dodaje 200 gram masła, 500 gram mąki. Wiesz Justynko co to deklinacja? Do tego ciasto drożdżowe bez drożdży, nieprzemyślane dodanie fragmentu ze zdeptaniem robaka, przy gotowaniu udaje taką zabawną i wyluzowaną... Słaby ten vlog. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były komentarze, że jest wiecznie niezadowolona i naburmuszona także teraz trochę na sile pokazuje, że jednak jest inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Kamazet napisał:

Były komentarze, że jest wiecznie niezadowolona i naburmuszona także teraz trochę na sile pokazuje, że jednak jest inaczej. 

No i widać, że to udawane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Mały to chyba nie zadeptał tego robaka, tylko chciał. Dzieci tak chyba mają, bo moja siostrzenica miała podobne ciągoty i trzeba ją było pilnować. Co do vloga to taki na siłę faktycznie. Chyba mało się u nich dzieje. Kiedyś często jeździły na spotkania do Warszawy, a teraz chyba posłucha. Drożdżowe bez drożdży też mnie zdziwiło XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Anitella napisał:

Ale Mały to chyba nie zadeptał tego robaka, tylko chciał. Dzieci tak chyba mają, bo moja siostrzenica miała podobne ciągoty i trzeba ją było pilnować. Co do vloga to taki na siłę faktycznie. Chyba mało się u nich dzieje. Kiedyś często jeździły na spotkania do Warszawy, a teraz chyba posłucha. Drożdżowe bez drożdży też mnie zdziwiło XD.

Dla mnie to oczywiste, że drożdżowe ciasto robi się z drożdży, mówi się gramów a nie gram i tłumaczy się dzieciom dlaczego nie można zabijać innych stworzeń. Ale jak widać nie dla wszystkich. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2023 o 18:04, Oh Celinee napisał:

Ja nadal widuję masę ludzi w rurkach i sama też się tak ubieram. W doopie mam te wszystkie trendy typu dzwony i 2 pasemka.

Ja mieszkam za granicą i widzę, że królują luźne spodnie. Sama też się na nie przerzuciłam. Ot kupiłam na początek jedną parę żeby nosić do obcisłej góry, spodobało mi się i kupiłam kilka kolejnych. Po czasie zauważyłam, że jak ubierałam się rano to już nie sięgam po rurki czy obcisłe jeansy. Nie ma porównania jeżeli chodzi o wygodę. 

Moim zdaniem luźnie spodnie już z nami zostaną, bo po prostu są komfortowe w noszeniu. Tak samo jak utrzymały się spodnie z wysokim stanem mimo, że projektanci lansują od jakiegoś czasu niskie biodrówki. 

Jedynym plusem rurek, jest to, że lepiej sprawdzają się np. w zimie. Można włożyć but w nogawkę i nic się nie niszczy, nie brudzi itd. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

.

Edytowano przez JoloOo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, JoloOo napisał:

Ja mieszkam za granicą i widzę, że królują luźne spodnie. Sama też się na nie przerzuciłam. Ot kupiłam na początek jedną parę żeby nosić do obcisłej góry, spodobało mi się i kupiłam kilka kolejnych. Po czasie zauważyłam, że jak ubierałam się rano to już nie sięgam po rurki czy obcisłe jeansy. Nie ma porównania jeżeli chodzi o wygodę. 

Moim zdaniem luźnie spodnie już z nami zostaną, bo po prostu są komfortowe w noszeniu. Tak samo jak utrzymały się spodnie z wysokim stanem mimo, że projektanci lansują od jakiegoś czasu niskie biodrówki. 

Jedynym plusem rurek, jest to, że lepiej sprawdzają się np. w zimie. Można włożyć but w nogawkę i nic się nie niszczy, nie brudzi itd. 

Zgadzam się. Ja na zmianę noszę stare, dobre rurki i szerokie spodnie lub teraz jak jest cieplej to szerokie kuloty. Co nie zmienia faktu, że mi się te stylizacje Justyny nie podobają. Zaprezentowane spodnie po prostu źle na niej leżały. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Anitella napisał:

Ale Mały to chyba nie zadeptał tego robaka, tylko chciał. Dzieci tak chyba mają, bo moja siostrzenica miała podobne ciągoty i trzeba ją było pilnować. Co do vloga to taki na siłę faktycznie. Chyba mało się u nich dzieje. Kiedyś często jeździły na spotkania do Warszawy, a teraz chyba posłucha. Drożdżowe bez drożdży też mnie zdziwiło XD.

Rozdeptał go 🙄 a Justyna zaczęła się śmiać. Ciekawe czy się jakoś odniesie do całej tej burzy w komentarzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Kamazet napisał:

Rozdeptał go 🙄 a Justyna zaczęła się śmiać. Ciekawe czy się jakoś odniesie do całej tej burzy w komentarzach.

Coś odpisywała w stylu że każdy zabił jakiegoś owada. Co do komentarzy że to puściła i się śmiała raczej się nie odniosła tylko na zasadzie że mu tłumaczyła poza kamerą i tak wygląda życie z dwulatkiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kamazet napisał:

Rozdeptał go 🙄 a Justyna zaczęła się śmiać. Ciekawe czy się jakoś odniesie do całej tej burzy w komentarzach.

Skąd pomysł, że nie tłumaczyła? Ludzie to naprawdę potrafią stworzyć problem nawet jak go nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×