Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aleksandra1998

Zaproszenie na wesele

Polecane posty

Mój partner dostał zaproszenie na wesele i potwierdził obecność. Jednak nie mogę z nim pójść, bo niedawno straciłam pracę. A takie wesele to spory wydatek. On chce pokryć koszty, ale ja nie chce brać od niego pieniędzy. Ciągle się kłócimy, nie wiem jak to rozwiązać, on nie rozumiem że ja nie chce brać od niego pieniędzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Aleksandra1998 napisał:

Mój partner dostał zaproszenie na wesele i potwierdził obecność. Jednak nie mogę z nim pójść, bo niedawno straciłam pracę. A takie wesele to spory wydatek. On chce pokryć koszty, ale ja nie chce brać od niego pieniędzy. Ciągle się kłócimy, nie wiem jak to rozwiązać, on nie rozumiem że ja nie chce brać od niego pieniędzy. 

To jak sobie wyobrażasz dalsze życie z własnym partnerem, skoro tak bardzo stajesz okoniem wobec choćby idei wspólnego budżetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2023 o 14:59, Aleksandra1998 napisał:

Mój partner dostał zaproszenie na wesele i potwierdził obecność. Jednak nie mogę z nim pójść, bo niedawno straciłam pracę. A takie wesele to spory wydatek. On chce pokryć koszty, ale ja nie chce brać od niego pieniędzy. Ciągle się kłócimy, nie wiem jak to rozwiązać, on nie rozumiem że ja nie chce brać od niego pieniędzy. 

Masz chwilowe problemy z pracą- zdarza się. Po to ludzie są ze sobą aby mieć w takich chwilach oparcie i sobie pomagać. Przyjmij pomoc i baw się dobrze.

Zakładam że gdyby sytuacja była odwrotna, to też pomogłabyś swojemu facetowi i nie chciałabyś by unosił się honorem i wywoływał kłótnie.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Po prostu nie chce żeby za mnie płacił. Znam jego zdanie w temacie pracy, dlatego też podchodzę z dystansem do  propozycji. 

Edytowano przez Aleksandra1998

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sylwia1991 napisał:

Masz chwilowe problemy z pracą- zdarza się. Po to ludzie są ze sobą aby mieć w takich chwilach oparcie i sobie pomagać. Przyjmij pomoc i baw się dobrze.

Zakładam że gdyby sytuacja była odwrotna, to też pomogłabyś swojemu facetowi i nie chciałabyś by unosił się honorem i wywoływał kłótnie.

 

 

Po prostu nie chce żeby za mnie płacił. Znam jego zdanie w temacie pracy, dlatego też podchodzę z dystansem do propozycji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Aleksandra1998 napisał:

Po prostu nie chce żeby za mnie płacił. Znam jego zdanie w temacie pracy, dlatego też podchodzę z dystansem do propozycji. 

A jakie jest jego zdanie "w temacie pracy"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chcesz być niezależna finansowo. Utrata pracy to przykre doświadczenie, jednak pomyśl, że obecność na weselu tej osoby być może jest ważna dla Twojego partnera. Spróbuj z nim o tym porozmawiać. A jeśli nie jest jeszcze za późno, to możecie oboje zrezygnować z udziału w zabawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2023 o 08:26, Yerura napisał:

Rozumiem, że chcesz być niezależna finansowo. Utrata pracy to przykre doświadczenie, jednak pomyśl, że obecność na weselu tej osoby być może jest ważna dla Twojego partnera. Spróbuj z nim o tym porozmawiać. A jeśli nie jest jeszcze za późno, to możecie oboje zrezygnować z udziału w zabawie.

Za późno żeby zrezygnować. Zresztą on uparł się aby pójść na to wesele. Też nie rozmawiał ze mną, bo ustalił sam ze sobą że za wszystko zapłaci. Czasu coraz mniej i nie wiem co robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2023 o 19:57, Bimba napisał:

A jakie jest jego zdanie "w temacie pracy"?

Że wymyślam, bo mogę znaleźć pracę gdziekolwiek, ale niestety tak to nie działa. Pomimo rozesłania CV, mało odpowiedzi zwrotnej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×