Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Aleksandra1998

Nie mogę znaleźć pracy

Polecane posty

Od jakiegoś czasu nieustannie poszukuje pracy. CV modifkuje, poprawiam pod kazdym kontem. Na rynku z ofertami kiepsko. Gdzie nie dzwonię się zapytać, czy kogoś poszukają, lub beda poszukiwać to słyszę że nie.  Prafowalam długo w jednym miejscu, lecz niestety po zmianie dyrektora, moja kierowniczka zrobiła się nie do wytrzymania, czepiała się o wszystko. Zmuszana byłam zmienić pracę, ale tam gdzie poszłam niestety nie przedłużyli mi umowy. Jak się później okazało jest to takie miejsce, gdzie panuje duża rotacja. Jestem już w totalnej rozsypce. Doświadczenie i wykształcenie mam,  a nic nie mogę znaleźć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2023 o 19:20, Aleksandra1998 napisał:

Od jakiegoś czasu nieustannie poszukuje pracy. CV modifkuje, poprawiam pod kazdym kontem. Na rynku z ofertami kiepsko. Gdzie nie dzwonię się zapytać, czy kogoś poszukają, lub beda poszukiwać to słyszę że nie.  Prafowalam długo w jednym miejscu, lecz niestety po zmianie dyrektora, moja kierowniczka zrobiła się nie do wytrzymania, czepiała się o wszystko. Zmuszana byłam zmienić pracę, ale tam gdzie poszłam niestety nie przedłużyli mi umowy. Jak się później okazało jest to takie miejsce, gdzie panuje duża rotacja. Jestem już w totalnej rozsypce. Doświadczenie i wykształcenie mam,  a nic nie mogę znaleźć. 

Każdy kto nie miał znajomości tak zaczynał. Swoje trzeba się nachodzić aby człowieka gdzieś do roboty konkretnej przyjęli. Nie tylko ty tak masz, ja kiedyś też byłam w takiej sytuacji.

Nie łam się i do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2023 o 19:20, Aleksandra1998 napisał:

Od jakiegoś czasu nieustannie poszukuje pracy. CV modifkuje, poprawiam pod kazdym kontem. Na rynku z ofertami kiepsko. Gdzie nie dzwonię się zapytać, czy kogoś poszukają, lub beda poszukiwać to słyszę że nie.  Prafowalam długo w jednym miejscu, lecz niestety po zmianie dyrektora, moja kierowniczka zrobiła się nie do wytrzymania, czepiała się o wszystko. Zmuszana byłam zmienić pracę, ale tam gdzie poszłam niestety nie przedłużyli mi umowy. Jak się później okazało jest to takie miejsce, gdzie panuje duża rotacja. Jestem już w totalnej rozsypce. Doświadczenie i wykształcenie mam,  a nic nie mogę znaleźć. 

A w jakiej branży pracujesz? 

 

Ja mam tak , że znaleźć pracę nie jest aż tak trudno , ale często bywają problemy potem typu firma zatrudnia na 3 dni i potem zwalnia a obiecuje coś zupełnie innego , czasem w samej pracy się coś sypie i trzeba poszukać nową pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×