Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Sylwetka

Kolorowy ołówek z Ameryki

Polecane posty

Co się stało z wątkiem Kretki? Toć to jeden z najpopularniejszych zawsze był, a teraz nawet nie mogę go znaleźć. Dalej gdzieś istnieje w odmętach sieci czy został usunięty? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to chyba musiało być bardzo dawno, od dawna nic o kretce nie bylo najpopularniejsze bo i ona nie jest popularna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2023 o 12:34, Sylwetka napisał:

Co się stało z wątkiem Kretki? Toć to jeden z najpopularniejszych zawsze był, a teraz nawet nie mogę go znaleźć. Dalej gdzieś istnieje w odmętach sieci czy został usunięty? 

wiecznie był zaspamowany jej psychofankami mieszkającymi w juesej, nie dało się tego czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy to prawda ze Marek miał wcześniej żone? ciekawe czemu nigdy o tym nie wspomnieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, aga6006 napisał:

czy to prawda ze Marek miał wcześniej żone? ciekawe czemu nigdy o tym nie wspomnieli

prawda i wspominali o tym

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, aga6006 napisał:

a kojarzysz kiedy mniej wiecej o tym mówili?

nie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, aga6006 napisał:

a kojarzysz kiedy mniej wiecej o tym mówili?

chyba w filmiku, w ktorym opowiadali o swojej historii z usa, czyli jak tam przylecieli itd. bylo kilka razy mowione, nie kryja sie z tym, ale tez nie mowia o tym jakos duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu Kretka nie utrzymuje już kontaktu z ta rodzinka z FamilyBeautyBox, przecież wydawało się, że super przyjaźń. A teraz tylko Andziaksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 6.06.2023 o 10:11, aga6006 napisał:

Zastanawia mnie czemu Kretka nie utrzymuje już kontaktu z ta rodzinka z FamilyBeautyBox, przecież wydawało się, że super przyjaźń. A teraz tylko Andziaksy.

Mają trochę inny styl życia, a oprócz tego nie mieszkają blisko siebie, więc te relacje są utrudnione. Może utrzymują ze sobą kontakt tylko tego nie pokazują. Chociaż Kretka ma tyle youtubowych znajomości, że jakby chciała z każdym pisać i się co chwila spotykać to nie starczyłoby jej czasu dla rodziny. Myślę, że jeszcze zobaczymy ten duet w jakimś filmiku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 9.06.2023 o 15:22, Sylwetka napisał:

Mają trochę inny styl życia, a oprócz tego nie mieszkają blisko siebie, więc te relacje są utrudnione. Może utrzymują ze sobą kontakt tylko tego nie pokazują. Chociaż Kretka ma tyle youtubowych znajomości, że jakby chciała z każdym pisać i się co chwila spotykać to nie starczyłoby jej czasu dla rodziny. Myślę, że jeszcze zobaczymy ten duet w jakimś filmiku 

Kretka przyjaźni się zawsze z tymi którzy są w danym momencie popularni. Na andziaksach narobiła najwiecej kontentu wiec inni teraz niepotrzebni. Swego czasu tak było jak hejlobuzy byli na czasie ;D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.06.2023 o 11:45, aga6006 napisał:

czy to prawda ze Marek miał wcześniej żone? ciekawe czemu nigdy o tym nie wspomnieli

Prawda.

Miał czarnoskórą Amerykankę, która była starsza od niego. Wywołała tutaj wiele komentzarzy na forum swego czasu.

Do tego była niejasna sytuacja z jego domem, z tego co pamiętam, to jak Kredka się do niego wprowadziła, to eks-żona nadal była współwłaścicielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona dopiero 40 lat skończy , a ja już 10 lat temu byłam pewna że jest po 40... Ciocia klocia 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lilua55 napisał:

Ona dopiero 40 lat skończy , a ja już 10 lat temu byłam pewna że jest po 40... Ciocia klocia 

Naprawde ?  wyglada na więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Kiedyś ich broniłam, ale po ostatnim Q&A zaliczylam calkowity odwrot. Jakie to są ograniczone buraki. Ludzie z 3 nieruchomościami i własnymi biznesami narzekają, ze teraz oni maja mniej bo mniejszości walczą o swoje prawa. I Marek jak wykrzykiwal, że są normalna rodzina KOBIETA I MEZCZYZNA. Wielokrotnie używali słów których znaczenia nie znają np modernistyczny w znaczeniu nowoczesny etc.  Odrażający ludzie

Edytowano przez salatkazmakreli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, salatkazmakreli napisał:

Kiedyś ich broniłam, ale po ostatnim Q&A zaliczylam calkowity odwrot. Jakie to są ograniczone buraki. Ludzie z 3 nieruchomościami i własnymi biznesami narzekają, ze teraz oni maja mniej bo mniejszości walczą o swoje prawa. I Marek jak wykrzykiwal, że są normalna rodzina KOBIETA I MEZCZYZNA. Wielokrotnie używali słów których znaczenia nie znają np modernistyczny w znaczeniu nowoczesny etc.  Odrażający ludzie

Typowe nowobogackie buraczki. W usa niestety tak jest, że jak się osiągnie określony status to zaczyna się narzekanie na mniejszości i podkreślanie swoiej „normalności”. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, PituPitu1 napisał:

Typowe nowobogackie buraczki. W usa niestety tak jest, że jak się osiągnie określony status to zaczyna się narzekanie na mniejszości i podkreślanie swoiej „normalności”. 

Tak, tez to zauwazylam i jakoś niezwykłym trafem czesto są to biali ludzie, którzy mieli szczescie urodzić się w ameryce północnej albo europie. Jezu oni nawet mowili o rasizmie wobec białych ludzi, co za tepaki

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, salatkazmakreli napisał:

Tak, tez to zauwazylam i jakoś niezwykłym trafem czesto są to biali ludzie, którzy mieli szczescie urodzić się w ameryce północnej albo europie. Jezu oni nawet mowili o rasizmie wobec białych ludzi, co za tepaki

Z drugiej strony zdarzyło mi się być jedyną białaską w projekcie i gruby rasizm w moją stronę wjeżdżał. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Stanach rasizm wobec białych nie jest niczym nadzwyczajnym, mieszkałam tam kilka lat i wiele razy doświadczyłam "przyjemności" od czarnych np urzędniczek, takze tutaj zgadzam się z nimi

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tez z własnych doświadczeń moge potwierdzić ze w USA jest bardzo duży problem z rasizmem niestety, również w stronę białych osób 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak na tym q&a wyszła smloma z butów... To wyśmiewanie wnętrzy, że u niech w domu nie będzie tego i tamtego... O tym że normalna rodzina to mężczyzna i kobieta to już w ogóle ... Że on z Polakami nie pracuje , że nigdy nie wróci do Polski... Sama mieszkam 15 lat za granicą , ale złego słowa nie mówi na swoją ojczyznę bo sama w sobie nic złego mi nie zrobiła ... 

I jeszcze to podkreślanie , że w końcu schudła non stop o tym samym ciekawe jak efekt jojo wróci pewnie zaraz po wprowadzeniu się do niego domu bo już adrenalina zejdzie i wjedzie nadrabianie zrzuconych kg 

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2024 o 22:16, Lilua55 napisał:

Ona dopiero 40 lat skończy , a ja już 10 lat temu byłam pewna że jest po 40... Ciocia klocia 

ŻARTUJESZ, ŻE ONA JEST TAKA MŁODA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlił mi sie jej film i z ciekawości kliknęłam, bo bardzo dawno jej nie oglądałam. I o rety, ona poszła do cudzego budującego się domu i bez skrępowanalia go pokazuje na yt. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Anka1212 napisał:

Wyświetlił mi sie jej film i z ciekawości kliknęłam, bo bardzo dawno jej nie oglądałam. I o rety, ona poszła do cudzego budującego się domu i bez skrępowanalia go pokazuje na yt. Tragedia.

Bez przesady. Nikt w nim jeszcze nie mieszka. Gole ściany. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma znaczenia czy już w nim mieszkają czy nie, chodzi o sam fakt, to kompletny brak kultury. Żona budowlańca, który robi Ci dom przychodzi do niego i chodzi sobie po nim, nagrywa i wrzuca na yt. W ogóle nie powinna sobie urządzać wycieczek po cudzym domu, a ta jeszcze to wrzuca do sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo,ale to bardzo się postarzała. Wygląda min.na 50 tke 👀 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Anka1212 napisał:

Nie ma znaczenia czy już w nim mieszkają czy nie, chodzi o sam fakt, to kompletny brak kultury. Żona budowlańca, który robi Ci dom przychodzi do niego i chodzi sobie po nim, nagrywa i wrzuca na yt. W ogóle nie powinna sobie urządzać wycieczek po cudzym domu, a ta jeszcze to wrzuca do sieci.

??? Przecież, takie filmy to norma na yt czy na BBC albo innych programach na jabłonie, gdy pokazują domy pod wynajem albo jak buduje sie mieszkania w państwie X?

Co innego jakby komuś, kto tam mieszka do domu weszli.

 

Rownie dobrze, można mieć pretensje do Wiolki z pierogów z komchi, albo Weroniki Truszczynskiej, czy Którejkolwiek vlogerki, która mieszka na wynajmowanym, że pokazuje jak mieszka, chociaż to nie jej mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Czika_x napisał:

Bardzo,ale to bardzo się postarzała. Wygląda min.na 50 tke 👀 

Kocjana jak my wszystkie. Ciebie też pewnie ludzie, którzy nie widzieli 10 lat podsumowuja ale Czika się postarzała przez te lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Paryz London napisał:

Kocjana jak my wszystkie. Ciebie też pewnie ludzie, którzy nie widzieli 10 lat podsumowuja ale Czika się postarzała przez te lata.

Zdziwiłabyś się, jestem grubo po 40ce, a wszyscy mówią że wyglądam na 37-39 max. 

Wszystko zależy co jesz, jak o siebie dbasz i ja inwestuję również w siebie poprzez aktywność fizyczną. 

I nadal twierdzę,że przez ostatnie lata bardzo się zestarzała,bo taka jest prawda 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×