Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Ostatnio pokazała mi się na tiktoku 😯 całkiem o nich zapomniałam...ta mała już tak wyrosła, chyba nadal mieszka z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu Weronika z nimi mieszka? Co wakacje normalnie odwiedza mamę, ma kontakt z siostrami, o co tutaj chodzi ktoś wie? Mega dziwna sytuacja. Dla mnie filmiki Agi na IG są strasznie cringe ale kiedyś ja lubiłam jeszcze z czasów YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lola99999 napisał:

Czemu Weronika z nimi mieszka? Co wakacje normalnie odwiedza mamę, ma kontakt z siostrami, o co tutaj chodzi ktoś wie? Mega dziwna sytuacja. Dla mnie filmiki Agi na IG są strasznie cringe ale kiedyś ja lubiłam jeszcze z czasów YT

No właśnie też nie wiem dlaczego ona jest z nimi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Dla mnie Aggi to dno i kilometr mułu. Zakłamana, zakompleksiona, bez własnego gustu i kręgosłupa. Musi mieć wszystko to co inni, jak sroka. Taka jarmarczna przekupa, bez męża by zginęła bo nic nie potrafi sama zrobić. Fatalny angielski po tylu latch mieszkania w Irlandii. 

Historia z ukrywaniem dziecka karygodna, robienie z ludzi ...ów przez długi czas.

Edytowano przez PoppyRose
  • Like 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

34 minuty temu, Dagaaga napisał:

No właśnie też nie wiem dlaczego ona jest z nimi. 

Weronika jest pierwszym dzieckiem jej siostry, ona ma jeszcze 2 z innym/i. Oni ją wzieli do siebie jak była mała, ojciec dziecka jeszcze żył. Dlaczego to nie wiem dokładnie. Może aby po prostu mieli dziecko, bo ewidentnie są bezpłodni. Może siostra była noewydolna wychowawczo? Ta mała chyna mieszkała od urodzenia z rodzicami Aggi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
Dnia 30.05.2023 o 16:13, PoppyRose napisał:

 

Weronika jest pierwszym dzieckiem jej siostry, ona ma jeszcze 2 z innym/i. Oni ją wzieli do siebie jak była mała, ojciec dziecka jeszcze żył. Dlaczego to nie wiem dokładnie. Może aby po prostu mieli dziecko, bo ewidentnie są bezpłodni. Może siostra była noewydolna wychowawczo? Ta mała chyna mieszkała od urodzenia z rodzicami Aggi.

No ale co, siostra dała siostrze swoje dziecko, żeby miała dziecko bo swoich mieć nie może? Która matka by tak zrobiła? Coś tam więcej musiało być. 

 

Ps.

Weszłam na jej insta po latach, i OMG, ale się zestarzała, wygląda jak inna osoba, a tej Weroniki to już bym nawet nie poznała, tak wyrosła.

Edytowano przez blue_danube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, blue_danube napisał:

No ale co, siostra dała siostrze swoje dziecko, żeby miała dziecko bo swoich mieć nie może? Która matka by tak zrobiła? Coś tam więcej musiało być.

Ja nie znam sytuacji Agi, ale mam w rodzinie taką sytuację - moja kuzynka wychowywała sama syna, dużo pomagała jej mama. Gdy znalazła pracę w innej miejscowości i zaczęła dojeżdżać,babcia przejęła większą część opieki nad chlopakiem. Następnie kuzynka poznala faceta, zaraz potem urodziła i starszy syn zszedl na dalszy plan, do tego stopnia, że przestał się dogadywać z matką i jak tylko mógł, spędzał czas u babci. Teraz to nastolatek i mieszka z babcią na stałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, blue_danube napisał:

 

Weszłam na jej insta po latach, i OMG, ale się zestarzała, wygląda jak inna osoba, a tej Weroniki to już bym nawet nie poznała, tak wyrosła.

Prawda, zestarzała się. W dodatku wygląda jakby przesadziła z solarium albo samoopalaczem. Jej facet też mocno się zmienił. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)
45 minut temu, Dagaaga napisał:

Prawda, zestarzała się. W dodatku wygląda jakby przesadziła z solarium albo samoopalaczem. Jej facet też mocno się zmienił. 

Tak, on też jest już starszy. Ale ona to aż się za głowę zlapalam. Jaka różnica między tym jak wygląda teraz a tym jak ja ją zapamiętałam z tych dawnych filmow.

Ja mieszkam daleko od mojego miasta rodzinnego i czasem jak tam przyjeżdżam i spotykam dawno nie widzianych znajomych i sąsiadów, to też mam takie - OMG, ale ten ktoś się zestarzał. I potem mam taką zawieche i refleksję, że pewnie ja w oczach tych ludzi też tak wyglądam, tylko nikt siebie samego nie jest w stanie obiektywnie ocenić bo codziennie widzi się w lustrze.

Mówcie co chcecie, ale natura to jednak źle ta starość wymyśliła. Szkoda, że nie ma leku na nie starzenie się. 😁 

Ps.

A właśnie, ona wygląda na mocno opalona, więc albo zbyt mocno się przypieka albo za dużo samoopalacza, nie wiem.

Edytowano przez blue_danube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wsedno napisał:

Ja nie znam sytuacji Agi, ale mam w rodzinie taką sytuację - moja kuzynka wychowywała sama syna, dużo pomagała jej mama. Gdy znalazła pracę w innej miejscowości i zaczęła dojeżdżać,babcia przejęła większą część opieki nad chlopakiem. Następnie kuzynka poznala faceta, zaraz potem urodziła i starszy syn zszedl na dalszy plan, do tego stopnia, że przestał się dogadywać z matką i jak tylko mógł, spędzał czas u babci. Teraz to nastolatek i mieszka z babcią na stałe...

Czyli babcia przejęła rolę matki, szkoda tego chłopca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, blue_danube napisał:

Czyli babcia przejęła rolę matki, szkoda tego chłopca.

Szkoda, niestety tam wiele rzeczy jest nie tak, brak ojca, słaba relacja z matką, babcia, która rozpieściła. No ale to nie rozważania na ten temat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze kojarzę, że oni się trzymali kiedyś z RLM albo Stylizacje? I były odwiedziny w Irlandii i czelendże? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Nasakanaka napisał:

Czy ja dobrze kojarzę, że oni się trzymali kiedyś z RLM albo Stylizacje? I były odwiedziny w Irlandii i czelendże? 

Tak, stylizacje wysyłali wielkie pączki z prezentami, a Karol im robiła w zamian reklamę kanału 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ta mala dziewczynka kilkuletnia na jej insta to kto? siostra tej Weroniki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kim jest na blond dziewczynka, której zdjęcia ma na ig? To ich prawdziwa córka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Milutkaa napisał:

Cały czas kłamstwa u nich były. Mała cały czas była u nich, a oni kłamali, ze siostra przyjechała z córka z wizytą jak była pokazana czasem. A tak trzymali ja obok w pokoju i udawali, ze jej nie ma. Chore to było, a do pracy zawsze wychodzili niby razem, a potem się okazało, ze aga nie pracowała. 

a kiedy to sie wydalo,ze ona nie pracowala? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Milutkaa napisał:

Cały czas kłamstwa u nich były. Mała cały czas była u nich, a oni kłamali, ze siostra przyjechała z córka z wizytą jak była pokazana czasem. A tak trzymali ja obok w pokoju i udawali, ze jej nie ma. Chore to było, a do pracy zawsze wychodzili niby razem, a potem się okazało, ze aga nie pracowała. 

Slyszałam wtedy, jak mówili, że pracują w tej samej firmie. Teraz się dowiedziałam właśnie czegoś kompletnie innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, lili.83 napisał:

a kiedy to sie wydalo,ze ona nie pracowala? 

Podbijam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni nie pracowali na poczcie lub w jakiejś firmie kurierskiej? Coś takiego 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, FashFash napisał:

Oni nie pracowali na poczcie lub w jakiejś firmie kurierskiej? Coś takiego 

Tak, tak. Mailing-firma, tak się chyba wyrazili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona może i pracowała przez chwilę. Później już tylko udawała. A siedziała miesiącami w Polsce, np całe lato. Również słyszałam, że jej siostra to niezłe.ziółko i konkubentowi nie podobała się Mała, to ją oddali. Ale w Irlandii dostaje na nią zasiłki, i jako rodzina adopcyjna też mają benefity. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Larwiątko 🐛 napisał:

Ona może i pracowała przez chwilę. Później już tylko udawała. A siedziała miesiącami w Polsce, np całe lato. Również słyszałam, że jej siostra to niezłe.ziółko i konkubentowi nie podobała się Mała, to ją oddali. Ale w Irlandii dostaje na nią zasiłki, i jako rodzina adopcyjna też mają benefity. 

Masakra. Nowy facet nie akceptuje dziecka, to odda dziecko, byle z nim być. Zgroza. Biedna ta Weronika. Nie oglądam ich za bardzo, tylko kojarzę. Dobrze, że u cioci ma fajny, dobry dom (tak się wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Milutkaa napisał:

Tylko ta mała jednak psychikę ma zryta. Matka ja nie chciała, a jak wiadomo rodzeństwo powinno się razem wychowywać. Co z tego, ze ma tonę niepotrzebnych rzeczy jak ma się świadomość, ze matka z rodzeństwem są razem, a ona u ciotki. Wiadomo jakieś plusy z tego są. Porąbane trochę, ale to już ich problem. Ja wcześniej babka wychowywała, a potem aga ją wzięła. 

Ja nie miałam na myśli tego, że ta sytuacja jest dobra. Na samym początku napisałam, że to masakra dla dziecka. Ale dobrze, że chociaż w tym wszystkim ma tę ciocię, niż gdyby trafiła do domu dziecka, bo nowemu facetowi mamusi się nie podobała.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aggie się ustawiła z tą Weroniką. Ona przyciągała małolatów na YouTube i filmy się klikały ,a Agusia za kasę z youtuba szalała w Brown Thomasie. Rzuciła robotę w wysyłaniu maili, bo małolata jej kasę naganiała z youtuba. Najgorsze, że to mała tą kasę zarobiła. Zamiast ją odkładać dla Weroniki na przyszlość, to Agusia luksusowe torebki i buty pokupowała sobie. 

Teraz mała już nie przyciąga takiej widowni jak kiedyś (vlogi się słabo oglądają) i biedna Agusia już tak nie szaleje w Brown Thomas. Ale dalej próbuje się utrzymać i rolki głupkowate kręcą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Krokiet89 napisał:

Może w końcu musiała iść do pracy.

Coś Ty! Latem siedzi w Polsce u matki. A jak wracają bo młoda ma szkołę, to nagrywa rolki na insta🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Krokiet89 napisał:

Może w końcu musiała iść do pracy.

Wymyta bez męża nie może sobie nawet tyłka podetrzeć, bo jest taka niezaradna życiowo. Przecież ten Dominik to jej parobek jest, do wszystkiego dosłownie. Nie wiem czy widziałam kiedyś bardziej niewydolną życiowo kobietę niż ona. On ogarnia u nich wszystko, od zakupów, po rachunki, sprawy z YT, z domem, pracą. Ona się boi wyjść na zakupy sama, musi wszędzie z nim.

Zero koleżanek w Irlandii, zero angielskiego. Najłatwiejszych nazw jak np. Dove czy Sure nie potrafi wypowiedzieć poprawnie. Jedyne co to zawsze podlizywała się dużym jutuberkom jak Stylizacje, wysyłała drogie prezenty. Trochę się wybili, potem ta afera z małą, otworzyli jej Puszina to trochę kasy im wpadło z tej dziewczynki.

Dla mnie są okropni, zakłamani, nieszczerzy. Ona bez męża byłaby d4ugą Szusz-wariatką. Moim zdaniem ma jakieś zaburzenia społeczne, boi się ludzi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×