Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
panikara2000

Dobry krem z filtrem który NIE zapycha

Polecane posty

Słuchajcie dziewczyny (faceci tez jeśli jakiś się tu znajdzie) mam spory problem jeśli chodzi o kremy z filtrem, w każdym mi coś nie pasuje. 
Używałam już tego z altruist, La roche posay, Garnier ambre solaire (dwóch wersji, tej podpisanej „protection fluid with hyaluronic acid” i „protection cream with glycerin”), holiki i wielu innych, ale te wypisane są powiedzmy głównymi. 

Krem z holiki uwielbiam, makijaż wyglada ja nim prześlicznie i nie mam uczucia ciężkości na skórze, ale… zapycha mnie okropnie. 
Krem z altruist i garniera (ten w formie kremu) tez zapychają, niby mniej, ale makijaż wyglada na nich słabo + się wyświecają. Altruist dodatkowo bieli i na jakiejkolwiek pielęgnacji się roluje. 

Na chwilę obecną najlepszymi strzałami są ten z La roche posay i Garnier fluid, bo mnie nie zapychają, ale (zawsze jest jakieś ale) w moim przypadku nie nadają się pod makijaż. Nałożony na sam krem UV wyglada okej, do zaakceptowania, wazy się trochę pod okiem jedynie, ale jak tylko próbuje nałożyć pod nie pielęgnacje to jest dramat. Uczucie ciężkości na buzi nie do zniesienia, podkład sie ciastkuje i wchodzi w zmarszczki, tragedia! 

Idealem byłby ten z holiki, gdyby nie zapychał. A zapycha niestety najbardziej ze wszystkich… Po nałożeniu na dzień na następny dzień mam wysyp małych krostek na całej twarzy. 

Czy znacie jakiś spf, który zachowuje się jak ten z holika i was nie zapchał? Wiem, że to zależy od danego typu cery, więc chodzi mi bardziej o konsystencje i to jak sie zachowuje pod makijażem. Bo ja już tracę nadzieje…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o krem do opalania?W jakim sensie krem Cię "zapycha"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi oczywiście o krem do stosowania na twarz. „Zapycha” w takim sensie, że po jego stosowaniu pojawiają się nowe wypryski. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, panikara2000 napisał:

Chodziło mi oczywiście o krem do stosowania na twarz. „Zapycha” w takim sensie, że po jego stosowaniu pojawiają się nowe wypryski. 

Ok,to nie pomogę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, panikara2000 napisał:

nowe wypryski.

Czyli masz uczulenie na ten krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co dobre dla kogoś niekoniecznie takie będzie dla Ciebie, mogę Ci polecić swój... teraz kończę krem z filtrem z Oriflame (koleżanka jest konsultantką, przeglądałam katalog i ten spf 50 jest nawet teraz w sporej promocji) jest lekki w sam raz pod podkład/makijaż, a jak ten się skończy to mam inny z spf100+ pharmaceris (użyłam kilka razy i tez wydaje się spoko)

Edytowano przez marawstala
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SVR Blur albo Heliocare Gel oil free (ale ten drugi to już extremum wg mnie, będzie wysuszać gdzie tylko skóra jest cieńsza czy bardziej sucha, np. wokół oczu). Ale nie mam porównania do Holiki bo do spfów azjatyckich nie mam zaufania...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×