Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
becis

Zajęta przyjaciółka wściekła o faceta

Polecane posty

Powiedzcie mi czy naprawdę jestem tą złą osobą? Moja przyjaciółka od kilku lat jest w związku z facetem, którego zdradza. Ostatnio poznałyśmy znajomego jej faceta, któremu się spodobałam. Wypytywał o mnie, zapraszał na kolację. Ja nie byłam nim zainteresowana, nawet dobrze go nie znałam. Ona wcześniej śmiała się, że jest fajny i, że mogłaby go w nocy odwiedzić. Cały czas powtarzała co ten facet mówi jej facetowi na mój temat, że mnie łatwo nie odpuści, wyciągnęła mnie na kolacje z nim i śmiała się, że będzie piątym kołem u wozu. W końcu podczas tej kolacji zaiskrzyło(sama jestem zakoczona) między mną a nim, a ona wpadła w szał, że wiedziałam, że mi się podoba.. Jestem skołowana. Spytałam jej czy jeśli zostawiłaby swojego faceta to związałaby się z nim? Odpowiedziała, że na pewno nie, bo to są kumple i on jej nie zechce. Nie przypuszczałam, że żywiła do niego jakieś uczucia, bo znałyśmy go 3 dni. Cały czas  mi podgadywała, że facet jest mną zainteresowany. Na początku było mi bardzo głupio, ale im dłużej o tym myślę, tym wydaje mi się, że jej zachowanie to jakiś obłęd.. 😕

Edytowano przez becis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde tak ci się rzekomo nie spodobał, że wystarczyło tylko 3 dni, byś zmieniła zdanie. Mało poważne to jest...

 

Poza tym chwalisz się czy żalisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale co jest mało poważne? Widziałam go przez kilka godzin w swoim życiu i nie miałam zdania na jego temat, oraz nie lubię, jeśli ktoś "wciska" mi do polubienia obcą osobę. Na kolacji pogadaliśmy i doszedł alkohol. Poza tym jesteśmy osobami wolnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, you_drive_me_C. napisał:

No kolezanka pewnie gwiazda, która musi skumulować cała atencję inaczej sie udusi ; ) 

Ja myślę, że nie tylko koleżanka. Druga pani musi się pochwalić swoim powodzeniem wśród rozchwytywanych facetów. Choć to jednostronne, bo na niej nie robią wrażenia, chyba ze sobie zasłużą - bo jest na kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dlaczego mas zbyc zla ? nie rozumiem w ogole pytania ani tego o co kolezanka jest wsciekla.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, becis napisał:

Powiedzcie mi czy naprawdę jestem tą złą osobą? Moja przyjaciółka od kilku lat jest w związku z facetem, którego zdradza. Ostatnio poznałyśmy znajomego jej faceta, któremu się spodobałam. Wypytywał o mnie, zapraszał na kolację. Ja nie byłam nim zainteresowana, nawet dobrze go nie znałam. Ona wcześniej śmiała się, że jest fajny i, że mogłaby go w nocy odwiedzić. Cały czas powtarzała co ten facet mówi jej facetowi na mój temat, że mnie łatwo nie odpuści, wyciągnęła mnie na kolacje z nim i śmiała się, że będzie piątym kołem u wozu. W końcu podczas tej kolacji zaiskrzyło(sama jestem zakoczona) między mną a nim, a ona wpadła w szał, że wiedziałam, że mi się podoba.. Jestem skołowana. Spytałam jej czy jeśli zostawiłaby swojego faceta to związałaby się z nim? Odpowiedziała, że na pewno nie, bo to są kumple i on jej nie zechce. Nie przypuszczałam, że żywiła do niego jakieś uczucia, bo znałyśmy go 3 dni. Cały czas  mi podgadywała, że facet jest mną zainteresowany. Na początku było mi bardzo głupio, ale im dłużej o tym myślę, tym wydaje mi się, że jej zachowanie to jakiś obłęd.. 😕

są kluby swingersów spróbujcie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×