Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
STOKROTKA

Marzena ładuje minerały energią księżycową...

Polecane posty

... A jeszcze niedawno latali do kościółka z Markiem. Juz nie latają? Szok i żenada z tych ludzi. 

Poprzedni wątek o MM widzę skasowany więc zakładam nowy i zapraszam do dyskusji. 

• Like 3
  • Haha 1

Inspirują się sławna wiedźma busz. Już nawet dramy zaczęli jak cesarzowa krecic. Żołądki bez dna ich radością jest papu. 

No i ośmieszanie córki tymi dennymi scenkami z sąsiadem czy dziadkiem

• Like 1
  • Thanks 1

:classic_wacko:Tam już jest taka desperacja, że skręca z zażenowania. Kasa kasa kasa. Nawet te cichsze króliczki mają insta.

Sytuacją młodej powinna zainteresować się szkoła, bo na pewno rozmawiają na ten temat. Zrobili szopkę z własnego życia. Od zawsze uważam, że pewni ludzie powinni zrobić przysługę światu i nie łączyć się w pary, nie rozmnażać. Ale tam pewnie była konkretna desperacja. Mi się w głowie nie mieści że KTOKOLWIEK takiego Marunia Niunia mógł chcieć 

1 godzinę temu, Sierpniowapogoda napisał:

Sytuacją młodej powinna zainteresować się szkoła, bo na pewno rozmawiają na ten temat. Zrobili szopkę z własnego życia. Od zawsze uważam, że pewni ludzie powinni zrobić przysługę światu i nie łączyć się w pary, nie rozmnażać. Ale tam pewnie była konkretna desperacja. Mi się w głowie nie mieści że KTOKOLWIEK takiego Marunia Niunia mógł chcieć 

Dla mnie to cep totalny. Jak słyszę- wpadnie pyszne ŚADANKO… wpadło pyszne ŚADANKO, było pyszne to ŚADANKO- jest tak niegramotny, uwsteczniony, coraz bardziej żałośnie głupi, zwyczajnie taki prostak z zasobem słów dziecka, do którego rodzic nie mówi.. Ja bym kijem tknąć nie chciała, zero męskości, taka głupia buta i złośliwość nim rządzi, tupie, jak dziecko, że się nie zmieni.. A wyszłoby tylko na dobre. On i ta jego nierozumnie uśmiechnięta i mucząca baba z targowiska….O! Emerytki lat 70 z wykształceniem podstawowym może siedzą przed odbiornikiem ze ślinotokiem. We mnie wzbudza mdłości.

Zajrzałam do nich na stories po kilku miesiącach. Jakbym normalnie wczoraj, w kółko to samo. Jedzenie, kadry z auta, kadry ze starego mieszkania,jedzenie, zbliżenie na Marka i jego wywody znowu jedzenie, jedzenie,kadr z auta, kadr ze sklepu, Marzenka z jej mhm, jedzenie... Bo ja pitole karuzela 😂

• Thanks 1

To prawda. Zmiana jedynie w tym, że teraz robią w weekendy śniadanie dla wszystkich, nikt się sam w kącie nie upycha. Marek coraz grubszy, Marzena podobnie. Mnie ich jedzenie nie porywa, ta sałatka warzywna wygląda na suchą, chyba zbyt mało majonezu dała- miało być chyba mniej kalorii, wyszło jak pasza. Jakoś mnie odrzuca ta para, nie mogę ich oglądać, zwłaszcza w tym schronie.

• Like 2

Dzisiejszy makijaż Marzenki pobił wszystko. Normalnie jakby przedszkolak dorwał się do kosmetyków mamy. Nie oglądam tego od dawna, jedynie śledzę grupę na fb

• Like 1

Dnia 29.02.2024 o 07:59, MONIKA napisał:

Inspirują się sławna wiedźma busz. Już nawet dramy zaczęli jak cesarzowa krecic. Żołądki bez dna ich radością jest papu. 

No i ośmieszanie córki tymi dennymi scenkami z sąsiadem czy dziadkiem

Nic im nie pomoże inspiracja Szusz, są tak prości, nieciekawi, z tą jego facjatą coraz większa i ciągle mielącą, że już nawet rolek nie oglądam. Nie mogę patrzeć na kadry z tej hali mieszkalnej w tle, te lampy niczym na dworcu PKP w kuchni i wszędzie… Tam zero klimatu, zero zainteresowania czymkolwiek, tylko wiecznie mu żarcie wpada i to ich jedyne zainteresowanie. Niech oglądają ich ci, co mają tak samo nudne życie. Chcieliby odsłony Werki, ale Marzena nie zatańczy z parówką, bo klatkę ma rozwiniętą słabo w porównaniu do Wery. 

Brak jakiejkolwiek wiedzy, lawirowanie, żeby nikomu się nie narazić. Słowa bez treści, wypowiedzi bez ładu, składu i żadnego znaczenia. Promocja konsumpcjonizmu, zaspakajania najniższych instynktów, łatwego zarobku kosztem prywatności, intymności, a co najgorsze kosztem własnej rodziny i normalnych relacji międzyludzkich. Cała rodzina od rana nadaje do telefonu, córka robi tylko przerwę na szkołę, a matka na wożenie niedojrzałego emocjonalnie narcyza po sklepach. Najgorsze, że oni uważają, że warto było się publicznie obnażyć, pozbawić prywatności, narazić na ocenę obcych ludzi. Nie, zdecydowanie nie było warto. Ciekawe, co zrobią, jak młoda w końcu przejrzy na oczy, wróci pewnego dnia do domu i powie, że się wypisuje z tego cyrku i nie życzy sobie upubliczniania swojego życia. Ciekawe co content creator zrobi, jak się jego marionetki wreszcie zbuntują.

• Like 1
  • Thanks 2

To prawda, nie da się tego oglądać. Żarty najniższych lotów dziwne odgłosy wieczne mielenie czegoś w gębie duże braki w wiedzy. Nikt ich nie chce do wspolprac poza jakimiś dilami z misia i ja. Cos musi być na rzeczy że ich nie chcą wpuszczać wszędzie bo smakujemy już nie odwiedza i nie krytykuje knajp 

• Like 1

40 minut temu, MONIKA napisał:

To prawda, nie da się tego oglądać. Żarty najniższych lotów dziwne odgłosy wieczne mielenie czegoś w gębie duże braki w wiedzy. Nikt ich nie chce do wspolprac poza jakimiś dilami z misia i ja. Cos musi być na rzeczy że ich nie chcą wpuszczać wszędzie bo smakujemy już nie odwiedza i nie krytykuje knajp 

Z tego co widziałam, ponownie zaczęli chodzić na śniadania, czy gdzieś na obiad, chyba myślą, że zapomniano ich aroganckie zachowanie, krytykowanie wcześniej dań. Teraz o dziwo, wszystko smakuje, pyszne i ani mru mru… Nasz krytyk kulinarny i jego mucząca małżonka nagle spokornieli. Nie wiem, czy spowodowało to plucie do ich dań, czy ktoś im solidnie jakimś pozwem utarł nosa, co go za wysoko nosili. Fakt faktem, ze jak sporadycznie obejrzę rolkę, to zawsze jest zachwyt nad posiłkiem… Natomiast na yt kanał jakby kona, próbują sprzedawać jej chorobę, uroczystości rodzinne i bez efektu.  Temat o nich tutaj umarł, podobnie będzie z kanałem. Dwójka tak nieciekawych osobników, bez zainteresowań, butnych, złośliwych niczego na poziomie już nie stworzy. To jak brazylijska telenowela, gdzie tam chociaż aktorzy przyjemni dla oka, a tutaj? Bleee…

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się