Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Jerry89

Nie da się być w pełni szczęśliwym i zdrowym psychicznie jeśli będąc facetem jesteś niezaspokojony seksualnie

Polecane posty

Facet który nie uprawia seksu bądź robi to bardzo rzadko nie może być w pełni szczęśliwy pamiętam etapy jak Miałem kobietę z którą uprawiałem często seks to wychodziłem spokojny nie patrzyłem na inne kobiety jak na obiekty seksualne byłem że tak powiem normalny w momencie jak obecnie strasznie postcze bo nie mam z kim tego robić to każda atrakcyjniejsza kobieta dla mnie to obiekt seksualny który jakbym mógł to bym po prostu zjadł oczywiście nie robię nic przeciwko prawo Więc chodzę i się tylko męczę bo tylko mogę patrzeć i nic poza tym co za tym idzie jestem nieszczęśliwym facetem

Rzeczywiście facet niespełniony jest do odstrzału. 

Najgorzej jak się na patrzę na kolezanki w pracy, normalnie chodzę chory

Gość jesionowka
7 godzin temu, Jerry89 napisał:

Facet który nie uprawia seksu bądź robi to bardzo rzadko nie może być w pełni szczęśliwy pamiętam etapy jak Miałem kobietę z którą uprawiałem często seks to wychodziłem spokojny nie patrzyłem na inne kobiety jak na obiekty seksualne byłem że tak powiem normalny w momencie jak obecnie strasznie postcze bo nie mam z kim tego robić to każda atrakcyjniejsza kobieta dla mnie to obiekt seksualny który jakbym mógł to bym po prostu zjadł oczywiście nie robię nic przeciwko prawo Więc chodzę i się tylko męczę bo tylko mogę patrzeć i nic poza tym co za tym idzie jestem nieszczęśliwym facetem

Molestujesz kobiety w pracy? 

Gość jesionowka
2 godziny temu, Jerry89 napisał:

Najgorzej jak się na patrzę na kolezanki w pracy, normalnie chodzę chory

Grunt to pozytywne myślenie. 😊

15 minut temu, Nie cudzołóż i nie kradnie napisał:

Zaraz do odstrzału , a cel trzeba znaleźć bardzo prosty co chce robić i pojawi się motywacja z automatu. Co robisz szlajasz się,  czy jakieś ambitniejsze cele są...😁

Co robię? Czekam na ciebie. Wyskoczyłam do sklepu po truskawki bo zjadłam a potrzebuję. Niestety nie było więc kupiłam maliny i owoc, który nazywa się persymona, kaki. Znasz? Weź sprawdź jak się to je bo w życiu nie jadłam i będzie test. A ty co? Później przyjdę bo mam do powiedzenia jakieś 60 linijek i znikam na zawsze o północy. 😎

Spokojnie, z wiekiem popęd się obniża.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować