Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

Co ona gada, ze berberyne bierze dopiero 3 miesiące. Jestem pewna że dużo wcześniej już o niej wspominała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, NikolaM napisał:

Tak, jak był raz live to żonglowala niezle nazwami leków, wiedzę ma lepszą niż niejeden farmaceuta albo zaawansowany lekoman. Wspomniała też o leku "nasen" który podobno jest jeszcze mocniejszy od abofamu, tego akurat nie brałam, ale slyszalam ze to jest maksara jakieś lunatykownie po tym ludzie mają i inne jazdy

Brałam nasen to jest absolutnie normalny lek na spanie. Nie powodowal żadnych skutków ubocznych u mnie. Tylko, że ja nigdy nie pije alkoholu.

Widziałam kawałek tego lajwa, widać że czyta kafeterie. Napewno ją boli, że tutaj się pisze jakim jest syfiarzem. Była bardzo nerwowa, wyzywała ludzi za pytania, szydziła i była bardzo chamska, ale widziałam tylko chwilę, może później zluzowała. Dziś bloga nie będzie, bo jest piątek i mało się zarabia 😁 

Edytowano przez GabrielaNowicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kleopatra_123 napisał:

Offtop rzucił mi się w oczy nowy filmik na YT śliwka w kompocie i uwaga... cały filmik reklama temu...uwaga reklama airfryer z kodem rabatowym:classic_blink:

my tu pitu pitu a nasza gwiazda inspiruje innych twórców

Śliwka w kompocie to ostatnio moje guilty pleasure większe od Siwej ❤️

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś o słoniu napisał na lajwie " zakolak" i dostał bana 🤣.

Jak mnie wkurzalo jej mówienie  "słoń i lew". Ciekawe ktore z nich wpadło na ten durny pomysl z tymi przezwiskami. A teraz mamy  Lodzie. Choć obecnie ten słoń pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Etoile napisał:

Ktoś o słoniu napisał na lajwie " zakolak" i dostał bana 🤣.

Jak mnie wkurzalo jej mówienie  "słoń i lew". Ciekawe ktore z nich wpadło na ten durny pomysl z tymi przezwiskami. A teraz mamy  Lodzie. Choć obecnie ten słoń pasuje.

Pasuje, bo jak chodziła na tym lajwie to tak ciężko, podłoga się uginala, naczynia się poruszały w szafkach. Wszystko wydawało dźwięki i skrzypialo.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Karolajnaaaaa napisał:

"Teoretycznie" Jak komuś zaszkodzi, to nikogo to nie będzie obchodzić, że sobie smichy chichy robiła

Tak. Tylko to co napisałaś zabrzmiało trochę jakby faktycznie Siwa była u wróżki i jej wierzyła. dlatego trochę sprostowałam. A ogólnie to też uważam takie "żarty" za głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GabrielaNowicki napisał:

Brałam nasen to jest absolutnie normalny lek na spanie. Nie powodowal żadnych skutków ubocznych u mnie. Tylko, że ja nigdy nie pije alkoholu.

ja nie biore tabletek na sen, wiec nie mam z tym doswiadczenia. ale ogolnie o tabletakch. 

Lista skutkow ubocznych jest chyba przy kazdym leku. Nie u kazdego wystepuja te skutki.

Nie potrzeba alkoholu, zeby pojawiły sie skutki uboczne.

Po raz milionowy raz w temacie o cesarzowej - nikt bez problemow z alko czy innymi zaburzeniami myślenia (czy zbuntowanej, niedojrzałej młodziezy testujacej :D) nie łaczy alko z tabletkami.  

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Tak. Tylko to co napisałaś zabrzmiało trochę jakby faktycznie Siwa była u wróżki i jej wierzyła. dlatego trochę sprostowałam. A ogólnie to też uważam takie "żarty" za głupie.

Ona jak najbardziej wierzy w takie i jeszcze głupsze rzeczy, więc przystopuj trochę z tym upominaniem Agentka, bo znowu agentkujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie slyszałam cesarzowej tego tekstu (ktory teraz jest omawiany)- jednak podejrzewam, ze wyczuła/przeczytała (na kafe wiele razy bylo), ze to dyskusyjny temat. laczenie alko+tabsow.

tej osobie zalezy, zeby o niej pisano po forach. zalezy jej na ruchu w komentarzach. moze uwazam ja za małointeligentna. jednak cwaniactwa i sprytu jej nie brakuje. prostacko sie zachowuje, prostackie ma vibe - no ale to tylko cesarzowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszanie benzodiazepin z alkoholem może spowodować depresję oddechową, osłabienie koordynacji, dezorientację, problemy z pamięcią, osłabienie odruchu wymiotnego, urojenia, psychozę, agresję, manię, pobudzenie, zawroty głowy, amnezję, halucynacje i myśli samobójcze.

Kombinacja ta może również obniżyć Państwa zahamowania, zwiększając w ten sposób prawdopodobieństwo uprawiania seksu bez zabezpieczenia, niebezpiecznej jazdy samochodem lub innych ryzykownych zachowań.

W ciężkich przypadkach wpływ na rytm serca i oddychanie może prowadzić do drgawek, śpiączki, uszkodzenia mózgu i śmierci.

Baw się dobrze, Zakolak.

  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, szatanowska napisał:

Ona jak najbardziej wierzy w takie i jeszcze głupsze rzeczy, więc przystopuj trochę z tym upominaniem Agentka, bo znowu agentkujesz.

Jedzonelka nie nakręcaj się. Nie nie  była u wróżki. Palnela głupotę to fakt. Ale u żadnej wróżki nie była. Sama przystopuj bo jedzonelkujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

ja nie biore tabletek na sen, wiec nie mam z tym doswiadczenia. ale ogolnie o tabletakch. 

Lista skutkow ubocznych jest chyba przy kazdym leku. Nie u kazdego wystepuja te skutki.

Nie potrzeba alkoholu, zeby pojawiły sie skutki uboczne.

Po raz milionowy raz w temacie o cesarzowej - nikt bez problemow z alko czy innymi zaburzeniami myślenia (czy zbuntowanej, niedojrzałej młodziezy testujacej :D) nie łaczy alko z tabletkami.  

 

Są takie leki na sen które powodują silne skutki uboczne. Na przykład szybką utratę świadomości, sny bardzo realistyczne z nierealistycznymi postaciami, bardzo mocne opuchnięcie, otlumanienie nawet do połowy dnia. O takie skutki uboczne mi chodziło. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

nie slyszałam cesarzowej tego tekstu (ktory teraz jest omawiany)- jednak podejrzewam, ze wyczuła/przeczytała (na kafe wiele razy bylo), ze to dyskusyjny temat. laczenie alko+tabsow.

tej osobie zalezy, zeby o niej pisano po forach. zalezy jej na ruchu w komentarzach. moze uwazam ja za małointeligentna. jednak cwaniactwa i sprytu jej nie brakuje. prostacko sie zachowuje, prostackie ma vibe - no ale to tylko cesarzowa.

Po prostu było tak że ktoś do niej napisał dlaczego pije skoro bierze psychotr... Siwa stwierdziła że ona ps... nie bierze i że może pić... Więc ktoś na live wypomniał jej jakiś lek z tej grupy. Powiedziała że wzięła go raz zaraz po rozwodzie. Później toczyły się przepychanki i ktoś jej zapytał kto jej powiedział  że może brać leki i pić alko na co Siwa "wróżka mi powiedziała ja perR.dole". 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnopolski Telefon Zaufania Uzależnienia  – 800 199 990 –  bezpłatny dla osób chcących skorzystać z konsultacji.

Dla wszystkich – uzależnionych (alkohol, narkotyki, leki, hazard, etc.).

Także dla współuzależnionych. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ja nie kwestionuje że to jej gadanie może być szkodliwe dla ludzi bo ktoś faktycznie może idolce uwierzyć. Jednak to nie zmienia faktu że żadna wróżka w tej historii nie uczestniczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, weronikazgierska napisał:

Ona bierze afobam? 😳 Moja mama to brała jak miała silne lęki po przebytym udarze. To było brane pod ścisłą kontrolą lekarza i lekarza uczulał że nie można tego brać długo bo jest uzależniający. Mama była po tym otępiała i wypruta z emocji. A Zakolak zapija afobam alko. Ja pierdziu...sroga patologia

Przerażający avek 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etoile napisał:

Co ona gada, ze berberyne bierze dopiero 3 miesiące. Jestem pewna że dużo wcześniej już o niej wspominała.

A wcześniej to nie był jakiś olej 🤔 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Ta_z_1_ napisał:

I ja nie kwestionuje że to jej gadanie może być szkodliwe dla ludzi bo ktoś faktycznie może idolce uwierzyć. Jednak to nie zmienia faktu że żadna wróżka w tej historii nie uczestniczyła.

Nie. Nie zmieni faktu to, to, że to bez znaczenia czy uczestniczyła wrozka, czy nie. Chwilę później powiedziala, że łączy alko i afobam, bo jest dorosła i inteligentna. Niech sobie laczy nawet afobam, xanax i wóde jendoczenie, ale niech zamknie mor.de. To zwykły szkodnik spelczny i nie wiem o co walczysz 

  • Like 3
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co ona mówi to kłamstwo i mitomania. Jak to jest że była w przemocowym związku,. cierpiała, była gnębiona psychicznie przez 10 lat było jej źle. A po rozwodzie musiała brać leki bo nie dawała sobie rady. A to jak była w takim przemocowym związku to nie brała leków. Widać że ona nic nie wie co to znaczy być w czymś takim. Kłamstwo kłamstwem pogania. Pancia się załamała bo parobek ją zostawił dla innej. I wczoraj też były wspominki jak pojechali i jak żarli na wyjeździe. Kobieta toksyk, mitomanka prowokatorka i megalomanka. 

  • Like 2
  • Thanks 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że ten bezmózg gada szkodliwe rzeczy wie każdy. Żadne zgłaszanie jej nic nie pomoże, nigdy nie zmądrzeje ani nigdy nie spokornieje. 

Nie sprzeczajcie się o nią bo to jej tylko daje satysfakcję jak wchodzi i widzi że się między sobą kłócimy, zwłaszcza o coś co ona palnie, ma wtedy radość że sieje zamęt.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczytem jej ambicji są znajomości do chlania. Ludzie szukają sobie podobnych. Nie zauważyłam żeby umówiła się z kimś na suba, na rower, na wycieczke..tylko chlanie i żarcie. Dajta spokój...zazdroszczę 🤣🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Karolajnaaaaa napisał:

Nie. Nie zmieni faktu to, to, że to bez znaczenia czy uczestniczyła wrozka, czy nie. Chwilę później powiedziala, że łączy alko i afobam, bo jest dorosła i inteligentna. Niech sobie laczy nawet afobam, xanax i wóde jendoczenie, ale niech zamknie mor.de. To zwykły szkodnik spelczny i nie wiem o co walczysz 

Nie walczę o nic. Zwyczajnie twoja pierwsza wiadomość  zabrzmiała tak jakby Siwa uwierzyła jakiejś wróżce. A tam żadnej wróżki nie było 🤷 wyszło jakby była naiwna i uwierzyła komuś że może mieszać alko z lekami. A tak nie było... miesza bo chce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

A wcześniej to nie był jakiś olej 🤔 

Na bank już wcześniej wspominała o berberynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinna odstawić i alko i leki i cukier w nadmiarze. Wszystko. Normalny jadłospis, żadne diety, zwyczajna polska kuchnia. Zupa, kotlet, ziemniaki, surówka, kompot. By odżyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, PandaCzerowna napisał:

To że ten bezmózg gada szkodliwe rzeczy wie każdy. Żadne zgłaszanie jej nic nie pomoże, nigdy nie zmądrzeje ani nigdy nie spokornieje. 

Nie sprzeczajcie się o nią bo to jej tylko daje satysfakcję jak wchodzi i widzi że się między sobą kłócimy, zwłaszcza o coś co ona palnie, ma wtedy radość że sieje zamęt.

Tak się właśnie zachowują osoby mające toksyczne zachowania..my się wciąż dziwimy, coś opisujemy, bo jest to dla nas nietypowe. Ona tylko nie bierze pod uwagę, że ludzie mają znacznie większą wiedzę i doświadczenie od niej w różnych dziedzinach. Każdy z nas widzi u niej coś z czym miał styczność. Ktoś problemy z hormonami, ktoś chad, ktoś narcyzm, ktoś uzależnienia, ktoś kompulsywne objadanie, jeszcze ktoś obsesję na różnym punkcie. W każdym razie po tym co widzę i słyszę i jestem tutaj na kafe rok, to ja bym w życiu nie chciała być w gronie nawet jej najdalszych znajomych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, Karolajnaaaaa napisał:

Nie. Nie zmieni faktu to, to, że to bez znaczenia czy uczestniczyła wrozka, czy nie. Chwilę później powiedziala, że łączy alko i afobam, bo jest dorosła i inteligentna. Niech sobie laczy nawet afobam, xanax i wóde jendoczenie, ale niech zamknie mor.de. To zwykły szkodnik spelczny i nie wiem o co walczysz 

Ona czasem mówi "tak" jak ją o coś ludzie pytają a jej nie chce się kolejny raz tłumaczyć. A czasami mówi " tak" zeby trolowac. U niej za dużo tego" szczescia",  że " nic jej się nie stało po czyms" żebym uwierzyla w jej różne opowieści. A to ze ktos wezmie to na poważnie i zrobi sobie krzywdę ma to gdzieś. Zresztą sama się asekuruje, że nie jest lekarzem i żeby sobie najpierw poczytać zanim coś się weźmie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ZnadBuga napisał:

Powinna odstawić i alko i leki i cukier w nadmiarze. Wszystko. Normalny jadłospis, żadne diety, zwyczajna polska kuchnia. Zupa, kotlet, ziemniaki, surówka, kompot. By odżyła.

To nic trumanie nie pomoże, tam jest łeb chory. Uwierz mi nic to nie da. Ma dziewczyna zajebisty kłopot ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, GabrielaNowicki napisał:

Tak się właśnie zachowują osoby mające toksyczne zachowania..my się wciąż dziwimy, coś opisujemy, bo jest to dla nas nietypowe. Ona tylko nie bierze pod uwagę, że ludzie mają znacznie większą wiedzę i doświadczenie od niej w różnych dziedzinach. Każdy z nas widzi u niej coś z czym miał styczność. Ktoś problemy z hormonami, ktoś chad, ktoś narcyzm, ktoś uzależnienia, ktoś kompulsywne objadanie, jeszcze ktoś obsesję na różnym punkcie. W każdym razie po tym co widzę i słyszę i jestem tutaj na kafe rok, to ja bym w życiu nie chciała być w gronie nawet jej najdalszych znajomych

Jak jej coś by nie wyszło to ty byś była temu winna. Jak nie lew, to wicki, wczoraj nawet Rózia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Etoile napisał:

Ona czasem mówi "tak" jak ją o coś ludzie pytają a jej nie chce się kolejny raz tłumaczyć. A czasami mówi " tak" zeby trolowac. U niej za dużo tego" szczescia",  że " nic jej się nie stało po czyms" żebym uwierzyla w jej różne opowieści. A to ze ktos wezmie to na poważnie i zrobi sobie krzywdę ma to gdzieś. Zresztą sama się asekuruje, że nie jest lekarzem i żeby sobie najpierw poczytać zanim coś się weźmie. 

Tak dlatego, nawet jeśli smieszkowala, że "wrozka mi tak powiedziala", to nie jest to temat do żartów. Siwa to dno totalne.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny wciąż mam w głowie jak jej mina zrzedla kiedy zobaczyła, ze ją troluja ze jej mysz do chaty weszła kiedy lole wypuściła na dwor. Od razu wiedziałam, że z rejsu będą nici. Bo będzie się bała że zostanie strolowana.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×