Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

2 minuty temu, Karolajnaaaaa napisał:

Tak dlatego, nawet jeśli smieszkowala, że "wrozka mi tak powiedziala", to nie jest to temat do żartów. Siwa to dno totalne.

 

Kiedys się tak śmiało, że coś wróżka niby powiedziała. Więc z jednej strony dalej się nabija z wróżek a z drugie przeciez ona w to wszystko wierzy. No nie może się kobita zdecydować w którą stronę iść. Tak samo wyjazdy na wibracje, takie klimaty o miłości i bla bla bla a z drugiej jad i nienawiść do ludzi.

  • Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Etoile napisał:

Dziewczyny wciąż mam w głowie jak jej mina zrzedla kiedy zobaczyła, ze ją troluja ze jej mysz do chaty weszła kiedy lole wypuściła na dwor. Od razu wiedziałam, że z rejsu będą nici. Bo będzie się bała że zostanie strolowana.

To było genialne. Też mi się to podobało. Jak mówiła: to nie jest śmieszne i ta złość 🤣🤣🤣🤣 fajnie co szusz. Jak ty szydzisz z byłego, znajomych, widzów to jest śmiesznie, ale jak tobie robi się żart to już smuteczek. Zajebiste to było. 

  • Like 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Etoile napisał:

Kiedys się tak śmiało, że coś wróżka niby powiedziała. Więc z jednej strony dalej się nabija z wróżek a z drugie przeciez ona w to wszystko wierzy. No nie może się kobita zdecydować w którą stronę iść. Tak samo wyjazdy na wibracje, takie klimaty o miłości i bla bla bla a z drugiej jad i nienawiść do ludzi.

Tak, niech sobie smieszkuje, że wrozka jej Tak powiedziala, ale gdyby dodała, że ja łącze, ale wy tak nie róbcie. To ona dodała, że tak robi bo jest inteligentna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Etoile napisał:

Dziewczyny wciąż mam w głowie jak jej mina zrzedla kiedy zobaczyła, ze ją troluja ze jej mysz do chaty weszła kiedy lole wypuściła na dwor. Od razu wiedziałam, że z rejsu będą nici. Bo będzie się bała że zostanie strolowana.

Nie widziałam tego, ale kilka razy zauważyłam już wcześniej jej zmieszanie kiedy myślała że jest obiektem drwin. Ona ma na tym punkcie jakiś duży uraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, GabrielaNowicki napisał:

To było genialne. Też mi się to podobało. Jak mówiła: to nie jest śmieszne i ta złość 🤣🤣🤣🤣 fajnie co szusz. Jak ty szydzisz z byłego, znajomych, widzów to jest śmiesznie, ale jak tobie robi się żart to już smuteczek. Zajebiste to było. 

Smuteczek i mega w k u r w. Wtedy zrozumiałam dlaczego nie ma koleżanek. Myślałam, że że złości zaraz lajwa wyłączy🤣 bo jak tak wicki odwazyly się z niej śmiać.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Etoile napisał:

Smuteczek i mega w k u r w. Wtedy zrozumiałam dlaczego nie ma koleżanek. Myślałam, że że złości zaraz lajwa wyłączy🤣 bo jak tak wicki odwazyly się z niej śmiać.

No nie ma kompletnie dystansu do siebie, ona może tylko ludzi wyśmiewać i wyzywać, a jej jedyna "władzą" jest blokowanie. No straszne rzeczy, ktoś zażartował....🤣🤣🤣🤣🤣 Nie współczuję, niech siedzi sama jak palec do końca życia z butlą procentów.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna taka skarżypyta się znalazła, co napisała,  że może powiedzieć kto to wymyślił. Może liczyła na darmowa kaszane z frajera od słonia.

Ogolnie szkoda, że rejs nie dojdzie do skutku. Może by ją tam po pijaku zaczęły trolowac albo nagrywać 😀.

Oj skonciu, slonciu. To nie są twoje przyjaciółki. Sprzedadzą cie w mgnieniu oka  tak jak ty je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Ta_z_1_ napisał:

Jedzonelka nie nakręcaj się. Nie nie  była u wróżki. Palnela głupotę to fakt. Ale u żadnej wróżki nie była. Sama przystopuj bo jedzonelkujesz.

Zapomniałam jaka Ty jesteś głupiutka, ale nie zapomniałam, co pisałaś i jak ją broniłaś jak tu przyszłaś. Niemniej dzięki za przypomnienie Agentka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Karolajnaaaaa napisał:

Nie. Nie zmieni faktu to, to, że to bez znaczenia czy uczestniczyła wrozka, czy nie. Chwilę później powiedziala, że łączy alko i afobam, bo jest dorosła i inteligentna. Niech sobie laczy nawet afobam, xanax i wóde jendoczenie, ale niech zamknie mor.de. To zwykły szkodnik spelczny i nie wiem o co walczysz 

Już Ci wyjaśniam - ta osoba przyszła tu na kafe jako fanka Siwej i miesiącami toczyła boje broniąc jej. Teoretycznie niby z czasem się nawróciła, ale nadal odzywają się w niej dziwaczne instynkty bycia jej fanką, plus nie do przecenienia jest fakt, że to jest osoba o małej inteligencji, więc zwyczajnie się z nią nie dogadasz racjonalnymi argumentami.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szatanowska napisał:

Już Ci wyjaśniam - ta osoba przyszła tu na kafe jako fanka Siwej i miesiącami toczyła boje broniąc jej. Teoretycznie niby z czasem się nawróciła, ale nadal odzywają się w niej dziwaczne instynkty bycia jej fanką, plus nie do przecenienia jest fakt, że to jest osoba o małej inteligencji, więc zwyczajnie się z nią nie dogadasz racjonalnymi argumentami.

Zauważyłam. Dlatego ma ignore. Ktos napisał, że siwa się cieszy jak czyta nasze sprzeczki, owszem, na pewno,  ale równie bardzo się cieszy, jak ktoś potwierdza, że jej szkodliwe "zarty" to tylko żarty, nic wielkiego. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szatanowska napisał:

Już Ci wyjaśniam - ta osoba przyszła tu na kafe jako fanka Siwej i miesiącami toczyła boje broniąc jej. Teoretycznie niby z czasem się nawróciła, ale nadal odzywają się w niej dziwaczne instynkty bycia jej fanką, plus nie do przecenienia jest fakt, że to jest osoba o małej inteligencji, więc zwyczajnie się z nią nie dogadasz racjonalnymi argumentami.

Hmm ciekawe tylko dlaczego jakiś czas temu kilka Larw doszło do wniosków że jesteś chamska i nie da się z tobą dogadać jeśli ktoś ma inne zdanie 😉 to tak dla przypomnienia. I więcej nie mam zamiaru z tobą dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa raz twierdzi, że rodzice byli biedni i nie mieli kasę na jakąś grę. Za chwile opowiada ,że w wieku 17 lat plynela statkiem do londynu.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Karolajnaaaaa napisał:

Zauważyłam. Dlatego ma ignore. Ktos napisał, że siwa się cieszy jak czyta nasze sprzeczki, owszem, na pewno,  ale równie bardzo się cieszy, jak ktoś potwierdza, że jej szkodliwe "zarty" to tylko żarty, nic wielkiego. 

Z tym się akurat zgodzę. Niektóre larwy piszą czasem takie komentarze jak by broniły punktu widzenia siwej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, PandaCzerowna napisał:

Z tym się akurat zgodzę. Niektóre larwy piszą czasem takie komentarze jak by broniły punktu widzenia siwej. 

Nie bronie jej punktu widzenia. Jeśli cofniecie się o stronę w wątku to zobaczycie że niektóre larwy zaczęły się zastanawiać czy siwa zaczęła chodzić po porady odnośnie leków do wróżki. Stąd mój komentarz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o co Wam chodzi? Ta_z_1_ ma prawo bronić tego czy owego, a Wy macie prawo się z nią nie zgadzać. W czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Ta_z_1_ napisał:

Nie bronie jej punktu widzenia. Jeśli cofniecie się o stronę w wątku to zobaczycie że niektóre larwy zaczęły się zastanawiać czy siwa zaczęła chodzić po porady odnośnie leków do wróżki. Stąd mój komentarz. 

Rozumiem co miałaś na myśli. My tu jednak czujemy do Zakolaka taką niechęć że każde jej słowo traktujemy jak amunicję na nią samą. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ZnadBuga napisał:

Ale o co Wam chodzi? Ta_z_1_ ma prawo bronić tego czy owego, a Wy macie prawo się z nią nie zgadzać. W czym problem?

Ić stond

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Syreni śpiew napisał:

Mieszanie benzodiazepin z alkoholem może spowodować depresję oddechową, osłabienie koordynacji, dezorientację, problemy z pamięcią, osłabienie odruchu wymiotnego, urojenia, psychozę, agresję, manię, pobudzenie, zawroty głowy, amnezję, halucynacje i myśli samobójcze.

Kombinacja ta może również obniżyć Państwa zahamowania, zwiększając w ten sposób prawdopodobieństwo uprawiania seksu bez zabezpieczenia, niebezpiecznej jazdy samochodem lub innych ryzykownych zachowań.

W ciężkich przypadkach wpływ na rytm serca i oddychanie może prowadzić do drgawek, śpiączki, uszkodzenia mózgu i śmierci.

Baw się dobrze, Zakolak.

A ile to celebretuuff poumieralo jak zaczeli leki od psychiatry popijac alko i to jeszcze przed 40stka. Siwa nie ma mózgu albo jest upośledzona skoro jeszcze sie tym chwali. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, PandaCzerowna napisał:

Rozumiem co miałaś na myśli. My tu jednak czujemy do Zakolaka taką niechęć że każde jej słowo traktujemy jak amunicję na nią samą. 

Ja was również rozumiem. Bo generalnie też uważam że poleciała po bandzie z tym gadaniem że może sobie mieszać bo jest "inteligentna". Tylko poczułam lekki zgrzyt z tą wróżką. Bo nawet wróżki nie są chyba na tyle glu.ie żeby mówić ludziom że mogą mieszać alko z lekami. A tutaj to zabrzmiało jakby to nie była wina Siwej tylko wróżki która jej pozwoliła tak mieszać 😅 no nie... To sama Siwa sobie pozwoliła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Ja was również rozumiem. Bo generalnie też uważam że poleciała po bandzie z tym gadaniem że może sobie mieszać bo jest "inteligentna". Tylko poczułam lekki zgrzyt z tą wróżką. Bo nawet wróżki nie są chyba na tyle glu.ie żeby mówić ludziom że mogą mieszać alko z lekami. A tutaj to zabrzmiało jakby to nie była wina Siwej tylko wróżki która jej pozwoliła tak mieszać 😅 no nie... To sama Siwa sobie pozwoliła.

Zbyt poważnie traktujesz słowa Siwej. Zbyt dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Zbyt poważnie traktujesz słowa Siwej. Zbyt dosłownie.

Nie chodziło o słowa Siwej tylko o to że niektórzy którzy nie byli na live  zaczęli się zastanawiać czy faktycznie do tej wróżki poszła i u niej zasięgnęła porad o mixowaniu alko z lekami.  Ale już mniejsza o to 😉 nie będę ciągnąć dyskusji bo się znowu zrobi nudno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Hellena.De.Vil napisał:

No chyba jedyny minus na etacie, to to, że nie mozna byc prezesem, jak np w jednosobowej działalnosci gospodarczej 😄

czy tam cesarzową 😆

12 lat byłam sterem,  okrętem, żeglarzem i " Panią prezes"- tak do mnie mówił mój pracownik,  szczerze nigdy więcej swojej działalności w tym kraju.

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, evoiva napisał:

12 lat byłam sterem,  okrętem, żeglarzem i " Panią prezes"- tak do mnie mówił mój pracownik,  szczerze nigdy więcej swojej działalności w tym kraju.

To fakt. Na etacie jest o wiele wygodniej.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Zbyt poważnie traktujesz słowa Siwej. Zbyt dosłownie.

To jest tylko część problemu Agentki - "ona sama przeciesz mówiła, że...". Jej główny problem jest taki, że uczepia się czegoś i "broni" tego smrodząc w temacie przez kilka stron, tak jak potrafi czyli powtarzając się w kółko "nieprawda", "skąd wiesz", "nie znasz jej" i tym podobną jakże fascynującą "argumentacją". Po czym jak na chwile przestanie, wraca do tego samego tematu jakby nigdy nic. Dialog z tą postacią jest jak gra w szachy z gołębiem. Do legendy przeszły jej sensacyjne diagnozy Zakolaka, czegoż tam nie było! Autyzm, WWO, mania prześladowcza, osobowość anankastyczna... Kiedy dziewczyny tu naiwnie jej tłumaczyły (sama jestem też temu winna), że z tego co pisze NIC się nie zgadza, ona się upierała i wracała zaraz na początek swojego odkrycia w kółko i w kółko. O ile nie jest problemem dodanie jej go ignorowanych to problemem jest to, że ludzie, którzy tego nie wiedzą są nieświadomi i wchodzą z nią w bezsensowny dialog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te lajvy na tt, to takie miejsce dla różnej maści wyrzutów żeby się mogli mędrkować dla znudzonej i samotnej publiki... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Siwa wróci do Łodzy. Chyba spodobało jej się na mazurach z sąsiadami 🤣 może nawet na zimę zostanie jeśli oni będą 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Etoile napisał:

Dziewczyny wciąż mam w głowie jak jej mina zrzedla kiedy zobaczyła, ze ją troluja ze jej mysz do chaty weszła kiedy lole wypuściła na dwor. Od razu wiedziałam, że z rejsu będą nici. Bo będzie się bała że zostanie strolowana.

A tak marzyłam o rejsie z cesarzową 🙃

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, PandaCzerowna napisał:

Z tym się akurat zgodzę. Niektóre larwy piszą czasem takie komentarze jak by broniły punktu widzenia siwej. 

sporadycznie bo sporadycznie - zdarzaja sie czasem sytuacje, ze u cesarzowej chwilowo dobrze działaja styki. moze to przypadek. niewazne. te przebłyski są krotkotrwałe.

I tak całolształt cesarzowej tforczosci jest fatalny. Naprawde. 😄

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×