Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Potrzebuje samicy na heblo

Życie bez miliona w trwałym i drugiego w depozytu jest straszne

Polecane posty

8 minut temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Z psem mi się zdrzylo w autobusie jechać do schroniska oddac 

I to całe patologiczne skojarzenia spje rdoliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Ja więcej nie potrzebuje

no i gap się na piz dę na ekranie i nie spamuj po nocach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ekskrement łyszkowicki napisał:

CO TO JEST

Ciekawe kiedy się zorientujesz dałnie, ze nie jestem Przemek Łyszkowicki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Ja chodzę spać o 4 wstaje o 9 i ewentualnie drzemka 1,5h w dzień 

Guvno to obchodzi normalnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Ale tak jest idealnie bo wstanę na luzie kawa po niej chwile potem śniadanie po śniadaniu druga kawa wypada akurat o 12 i jest spoko

I całe życie jakoś zleci.

2 minuty temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Ja to nawet powinienem mieć tryb chodzenia spać gdzieś nad ranem mocno bo 15:30-22 jest sesja giełdzie i te godziny są istotne 

Nie grasz od wieków, znaczy nigdy nie grałeś, tylko robiłeś z siebie kre tyna, ale przynajmniej się bawiłeś w giełdę. Teraz się nawet nie bawisz i właściwie już nie masz czym.

Spje rdoliłeś żywot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Pszemek napisał:

Wiadomo, ze nie rozumiesz, bo jestes spie rdoxem, który może się całe życie gapić na cipę na tv, że jak ktoś ma samochód za 20 tys to jest dla niego tylko środek lokomocji, którym se dojedzie tam gdzie chce i zbierze doswiadczenia oraz nowe rzeczy razem z rodziną, dziewczyną, psem, czy watewer. Wiadomo że nie rozumiesz takich potrzeb spje rdolino.

Jak mieszkam w śródmieście to samochodem mam jeździć na zadupia odpoczac? Gdzie się tak wszędzie bujac to trzeba mieć kase na bary kawiarnie kina restauracje a jak taką masz to i taxi masz więc koło się zamyka. Na hossie szalalem wszędzie taxi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Pszemek napisał:

I całe życie jakoś zleci.

Nie grasz od wieków, znaczy nigdy nie grałeś, tylko robiłeś z siebie kre tyna, ale przynajmniej się bawiłeś w giełdę. Teraz się nawet nie bawisz i właściwie już nie masz czym.

Spje rdoliłeś żywot.

Każdemu zleci. Nie udało się faktycznie ale byłem na tyle mądry żeby sobie zaklepac mieszkanie ziemię i rtv jak startowalem z giełdzie. Ona jeszcze będzie 30lat jeszcze można zdobyć kapitału lub umiejętności i wytrejdiwac miliony złotych. A w razie czego i tak inni zapíerdalali więcej niż ja więc co nie przepracowalem i nie przepracuje to moje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Jak mieszkam w śródmieście to samochodem mam jeździć na zadupia odpoczac? Gdzie się tak wszędzie bujac to trzeba mieć kase na bary kawiarnie kina restauracje a jak taką masz to i taxi masz więc koło się zamyka. Na hossie szalalem wszędzie taxi.

Na zadupia odpocząć, dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Jak mieszkam w śródmieście to samochodem mam jeździć na zadupia odpoczac? Gdzie się tak wszędzie bujac to trzeba mieć kase na bary kawiarnie kina restauracje a jak taką masz to i taxi masz więc koło się zamyka. Na hossie szalalem wszędzie taxi.

Ludzie sobie jeżdżą za granicę i po kraju, żeby nie być spje rdoliną, która się gapi w cipsko w tv. Nie zrozumiesz to nie pytaj po co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Na zadupia odpocząć, dokładnie.

Leżaczek całe życie na hossie 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Pszemek napisał:

Ludzie sobie jeżdżą za granicę i po kraju, żeby nie być spje rdoliną, która się gapi w cipsko w tv. Nie zrozumiesz to nie pytaj po co.

Trzeba mieć kase na to żeby wydawac na to życie na zewnątrz powoduje wzrist kosztów życia ja wolę rtv płyty i słodkości huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Trzeba mieć kase na to żeby wydawac na to życie na zewnątrz powoduje wzrist kosztów życia ja wolę rtv płyty i słodkości huh

Ty po prostu nie masz wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Jak to było, do lasu na "grzyba". 😄

Z samicom jest trochę inne życie i priorytety na pewno lepiej samochody niż po "wszystkim" czekać z nią na autobus xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×