Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Potrzebuje samicy na heblo

Życie bez miliona w trwałym i drugiego w depozytu jest straszne

Polecane posty

ja pamietam moj ostatni dluzszy pobyt w Polsce zanim ucieklem stamtad do UK, bo juz mialem dosc polaczkow i polski, i zima 2018, to kuurwa szedlem spac rano, i spalem do 17-18 jak juz polaczki wracali z pracy samochodami, to ja wtedy sie budzilem, bo jak wychodzilem z chaty to byla w koncu cisza hahah

i cala noc gralem w gierki na laptopie potem, o 6:00 rano szedlem na basen, a po basenie znowu gleba i do spania XD i caly dzien przysypialem, jak juz polaczki konczyli niszczyc wszystko dookola i smrodzic spalinami wstawalem :D

haha i tak codziennie, pamietam jak kilka dni nawet slonca nie widzialem ani dnia, bo szedlem spac jak bylo ciemno i budzilem sie wieczorem jak bylo tez ciemno XD i znowu laptop, sluchanie muzyckzi i gierki :D i tak cala zima :D

ah to byly czasy ;D XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wjksnwiwdmwkjxD^^ napisał:

ja pamietam moj ostatni dluzszy pobyt w Polsce zanim ucieklem stamtad do UK, bo juz mialem dosc polaczkow i polski, i zima 2018, to kuurwa szedlem spac rano, i spalem do 17-18 jak juz polaczki wracali z pracy samochodami, to ja wtedy sie budzilem, bo jak wychodzilem z chaty to byla w koncu cisza hahah

i cala noc gralem w gierki na laptopie potem, o 6:00 rano szedlem na basen, a po basenie znowu gleba i do spania XD i caly dzien przysypialem, jak juz polaczki konczyli niszczyc wszystko dookola i smrodzic spalinami wstawalem 😄

haha i tak codziennie, pamietam jak kilka dni nawet slonca nie widzialem ani dnia, bo szedlem spac jak bylo ciemno i budzilem sie wieczorem jak bylo tez ciemno XD i znowu laptop, sluchanie muzyckzi i gierki 😄 i tak cala zima 😄

ah to byly czasy ;D XD

Zjeżdżaj Sernik  Pożegnałeś się a zebrzesz o uwagę uwłaczające wręcz. Zajmij się swoim leczeniem.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lezak Twoja zona marys wpadla na srafe popisac, chyba jej heblingu brakuje, i nie spi po nocach XDDD

Edytowano przez wjksnwiwdmwkjxD^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wormsy są za 3 lub 5 dych ps5 wersja to mam na dwie kawy wydac albo kawę i taxi do galerii mi się nie podoba ta wersja płyta mi zostanie powiększy majątek da rozrywki kiedyś wiele zawsze będzie moja to jest własnością a kawe wysikam mogę w domu wypic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lezak, bardzo przrcietna normana osoba zarabia milon w 5-8 lat. Do tego mamy auta gdzie Twoje rtv zamyka się w 4 alufelgach. Masz poziom zenada level hard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maryyyś_/ napisał:

Lezak, bardzo przrcietna normana osoba zarabia milon w 5-8 lat. Do tego mamy auta gdzie Twoje rtv zamyka się w 4 alufelgach. Masz poziom zenada level hard.

Setup telewizora 40tys: 

Telewizor Sony 85 cali KD-85X85J Direct LED VA 4K HDR X1™ 800/960 Hz (100/120 Hz)
PlayStation®5 825 GB Disc Drive Second Edition & Midnight Black PS5™ Console Covers
Kontroler bezprzewodowy SONY PlayStation®5 DualSense™ Midnight Black Edition Box
Microsoft Xbox Series X 1TB Disc Drive Edition & Microsoft Xbox Series Play and Charge
Apple iPad Pro 13 cali M1 128 GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość (5. generacji) model 12,9" 2021
Tablet Sony Xperia™ Z4 SGP771 10.1 cali 32GB QHD Qualcomm Snapdragon 810 Q2 2015
Nintendo Switch Oled 7 cali HD Neon Red & Blue Joy-Cons
Nintendo Switch Pro Controller Transparent Grey NSP140
PlayStation Vita Oled 5 cali qHD Black & 4GB Memory Card
Radiobudzik SONY ICFC1B AM FM sześcian 101 x 102 x 101
Dwa dyski twarde 2,5” 1TB & 500GB (legalny siterip StasyQ)
2x8GB 2x16GB Sony Micro Vault Classic Pendrive Usb (Black)
Dwie pełne szuflady gier Ultra Blu-Ray XSX (5tys) PS4/5 (5tys)
3x Komoda MALM IKEA of Sweden 3 szuflady biały (80x78 cm)

Jaki masz samochód??? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nic, sernik udaje sie na odpoczynek, a niedlugo wakacje w Polsce u dziadkow, ale bede mial eldorado i frykasy na sniadanie obiad i kolacje jee ;DDD

odchodze na emeryture nara XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, wjksnwiwdmwkjxD^^ napisał:

lezak Twoja zona marys wpadla na srafe popisac, chyba jej heblingu brakuje, i nie spi po nocach XDDD

Zjazd, Sernik. Pożegnałeś się, to wypad konsekwetnie. Nawet tego nie umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maryyyś_/ napisał:

gdzie Twoje rtv zamyka się w 4 alufelgach.

Oj chyba nie 

Wymiana i wymiana felg może kosztować od 200 do 500 dolarów za koło lub od 800 do 2000 dolarów za cały samochód. Cena zależy od pojazdu i serwisu samochodowego, ale minimalny koszt wymiany felg wynosi około 200 dolarów.5 sty 2023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Maryyyś_/ napisał:

Zjazd, Sernik. Pożegnałeś się, to wypad konsekwetnie. Nawet tego nie umiesz?

idz tam podrywac lezaka, a ode mnie wara ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Setup telewizora 40tys: 

Telewizor Sony 85 cali KD-85X85J Direct LED VA 4K HDR X1™ 800/960 Hz (100/120 Hz)
PlayStation®5 825 GB Disc Drive Second Edition & Midnight Black PS5™ Console Covers
Kontroler bezprzewodowy SONY PlayStation®5 DualSense™ Midnight Black Edition Box
Microsoft Xbox Series X 1TB Disc Drive Edition & Microsoft Xbox Series Play and Charge
Apple iPad Pro 13 cali M1 128 GB Wi-Fi Gwiezdna Szarość (5. generacji) model 12,9" 2021
Tablet Sony Xperia™ Z4 SGP771 10.1 cali 32GB QHD Qualcomm Snapdragon 810 Q2 2015
Nintendo Switch Oled 7 cali HD Neon Red & Blue Joy-Cons
Nintendo Switch Pro Controller Transparent Grey NSP140
PlayStation Vita Oled 5 cali qHD Black & 4GB Memory Card
Radiobudzik SONY ICFC1B AM FM sześcian 101 x 102 x 101
Dwa dyski twarde 2,5” 1TB & 500GB (legalny siterip StasyQ)
2x8GB 2x16GB Sony Micro Vault Classic Pendrive Usb (Black)
Dwie pełne szuflady gier Ultra Blu-Ray XSX (5tys) PS4/5 (5tys)
3x Komoda MALM IKEA of Sweden 3 szuflady biały (80x78 cm)

Jaki masz samochód??? 

Ze na da.

Ładne BMW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Oj chyba nie 

Wymiana i wymiana felg może kosztować od 200 do 500 dolarów za koło lub od 800 do 2000 dolarów za cały samochód. Cena zależy od pojazdu i serwisu samochodowego, ale minimalny koszt wymiany felg wynosi około 200 dolarów.5 sty 2023

Jej chyba nie chodziło o koszt wymiany tylko o zakup nowych. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie sie dzisiaj znowu lejdi leosia snila, ja prdl... i w zeszlym tygodniu tez...

czemu nie moze mi sie nic innego snic, tylko lejdi leosia, ehh co za sny zjeebane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, wjksnwiwdmwkjxD^^ napisał:

no nic, sernik udaje sie na odpoczynek, a niedlugo wakacje w Polsce u dziadkow, ale bede mial eldorado i frykasy na sniadanie obiad i kolacje jee ;DDD

odchodze na emeryture nara XDDD

Które województwo? Może skoczymy na pifko, albo cztery 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×