Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Potrzebuje samicy na heblo

Życie bez miliona w trwałym i drugiego w depozytu jest straszne

Polecane posty

1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Jej chyba nie chodziło o koszt wymiany tylko o zakup nowych. xD

Nieee, o tych co sa w "standardzie" przy niezłym aucie średniej klasy.

Czemu nie śpisz, Elcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, wjksnwiwdmwkjxD^^ napisał:

ja jestem chlopakiem z Wielkopolski 😄

 

Ja lubuskie, rzut beretem 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobra, teraz to ja musze spadac odpoczywac, bo zrobilem sobie przerwe od grania w gierki i leze w lozku w ogole z laptopem, ale musze isc, to moze do nastepnego xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maryyyś_/ napisał:

Nieee, o tych co sa w "standardzie" przy niezłym aucie średniej klasy.

Czemu nie śpisz, Elcia?

Ale ty nie masz samochodu niezłego średniej klasy nowki z salonu zapewne. Jesteś niewyjsciowa spasiona mitomankom pieczaca kaczki po nocach bez chłopa z kotami rasowymi która swedzi pochwa i nie może spać spokojnie. Chwalilas się kosiarka w avku. To jest twój poziom. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wjksnwiwdmwkjxD^^ napisał:

no dobra, teraz to ja musze spadac odpoczywac, bo zrobilem sobie przerwe od grania w gierki i leze w lozku w ogole z laptopem, ale musze isc, to moze do nastepnego xD

Idź, ale kiedy pifko stawiasz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być totalnym podczłowiekiem aby preferować samochód ponad pociąg. To trzeba mieć mental niewolnika kompletnego który lubi być uwiązany na smyczy. Warto było iść na prawko aby potwierdzić swoje przeświadczenia. Tutaj nawet nie chodzi o pieniadze jak ten prawiczek na utrzymaniu matki już tu płacze, ale o samą potrzebę dostosowania się do zasad ruchu drogowego. Nie kalkuluje się posiadanie smaochodu kiedy wszędzie można dojechać pociągiem, a jak się chce na jakąś wioskę to rower + pociag lepszy. 

 

Oczywiście p0lki rozpłodowe których jedyną wartością jest to że wyssrywają z siebie dzieci i myją podłogi samochodu potrzebują do wożenia swojego miotu po lekarza żeby nie zdeechło słabe gunwno. Co ciekawe słabe gunwno na ogół zdyycha przez zanieczyszczenie powietrza które w głównej mierze jest generowane przez spaliny. Ot i żywot zapętlonego robaczego gatunku. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie stawiam, bo jestem splukanym biedakiem bez grosza, a w Polsce mnie babcie kontroluja, i jak im powiem, ze ide z jakims facetem z internetu na piwko, to mnie nawet z chaty nie wypuszcza haha, no trudno przykro mi xD

narka xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Ja często nie śpię jeszcze o tej porze.  😄

 

A malutki nie budzi Cie o świcie?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ekskrement łyszkowicki napisał:

Trzeba być totalnym podczłowiekiem aby preferować samochód ponad pociąg. To trzeba mieć mental niewolnika kompletnego który lubi być uwiązany na smyczy. Warto było iść na prawko aby potwierdzić swoje przeświadczenia. Tutaj nawet nie chodzi o pieniadze jak ten prawiczek na utrzymaniu matki już tu płacze, ale o samą potrzebę dostosowania się do zasad ruchu drogowego. Nie kalkuluje się posiadanie smaochodu kiedy wszędzie można dojechać pociągiem, a jak się chce na jakąś wioskę to rower + pociag lepszy. 

 

Oczywiście p0lki rozpłodowe których jedyną wartością jest to że wyssrywają z siebie dzieci i myją podłogi samochodu potrzebują do wożenia swojego miotu po lekarza żeby nie zdeechło słabe gunwno. Co ciekawe słabe gunwno na ogół zdyycha przez zanieczyszczenie powietrza które w głównej mierze jest generowane przez spaliny. Ot i żywot zapętlonego robaczego gatunku. 

Do lekarza można taxi a jak jest bardzo źle to w centrum miasta karetka jest szybiej niż zdarzyzsz zamknąć mieszkanie i pogasuc wszystko 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Do lekarza można taxi a jak jest bardzo źle to w centrum miasta karetka jest szybiej niż zdarzyzsz zamknąć mieszkanie i pogasuc wszystko 

Tak, będziesz wołał obcych samców aby ratowali twoje potomstwo. Beczułka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lezak, do tych Alu jest jeszcze komplet opon, za który Ty żyjesz 2 miesiace. I do tego całe auto.

Wywalam przed bramę kallax i ze inne wióry z ikea. Wez se.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ekskrement łyszkowicki napisał:

Tak, będziesz wołał obcych samców aby ratowali twoje potomstwo. Beczułka. 

Oczywiście że tak ba są przepisy prawa jeśli nie wezwiesz karetki a coś się stanie dalej to idziesz siedzieć. Dziecko jest własnością systemu w Niemczech bardziej to widać i innych krajach. Ale u nas jest identycznie. Siostra nie zapisala synka do szkoły to jaki był dym. Siostrzeniec nie wstawil się na komisje wojska to tu przyszli barabanic sami wojskowi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Oczywiście że tak ba są przepisy prawa jeśli nie wezwiesz karetki a coś się stanie dalej to idziesz siedzieć. Dziecko jest własnością systemu w Niemczech bardziej to widać i innych krajach. Ale u nas jest identycznie. Siostra nie zapisala synka do szkoły to jaki był dym. Siostrzeniec nie wstawil się na komisje wojska to tu przyszli barabanic sami wojskowi. 

Fajnie, czyli przepisy stawiasz ponad przetrwanie swojego włąsnego potomstwa, lul. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Maryyyś_/ napisał:

Lezak, do tych Alu jest jeszcze komplet opon, za który Ty żyjesz 2 miesiace. I do tego całe auto.

Wywalam przed bramę kallax i ze inne wióry z ikea. Wez se.

 

Model telefonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Ale ty nie masz samochodu niezłego średniej klasy nowki z salonu zapewne. Jesteś niewyjsciowa spasiona mitomankom pieczaca kaczki po nocach bez chłopa z kotami rasowymi która swedzi pochwa i nie może spać spokojnie. Chwalilas się kosiarka w avku. To jest twój poziom. 

Moja kosiarka jest super. Udowadnialam deklowi Widmokowi, że może być subaru. To tyle.

A Ty zgnilku, popychający chinski plastik, możesz se myśleć, co chcesz, mnie nic od tego  nie ubedzie 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ekskrement łyszkowicki napisał:

Fajnie, czyli przepisy stawiasz ponad przetrwanie swojego włąsnego potomstwa, lul. 

Tak jeśli ci się nie podoba to nie rób potomstwa albo zrob je w dziczy na pustkowiu powodzenia z chetnym lachonem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Oczywiście że tak ba są przepisy prawa jeśli patologia. wezwiesz karetki a coś się stanie dalej to idziesz siedzieć. Dziecko jest własnością systemu w Niemczech bardziej to widać i innych krajach. Ale u nas jest identycznie. Siostra nie zapisala synka do szkoły to jaki był dym. Siostrzeniec nie wstawil się na komisje wojska to tu przyszli barabanic sami wojskowi. 

Patologia rodzinna.

Edytowano przez Maryyyś_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Maryyyś_/ napisał:

Patologia rodzinna.

Czemu edytujesz moje wypowiedzi? 

Art.  162.  [Nieudzielenie pomocy]

§  1. 

 Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§  2. 

 Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Tak jeśli ci się nie podoba to nie rób potomstwa albo zrob je w dziczy na pustkowiu powodzenia z chetnym lachonem 

Jakbym chciał potomstwo to bym po prostu spełniał wymogi do zajmowania się nim, a nie próbował je narażać na niebezpieczeństwa. Ty na przykład samochodyu nigdy nie będziesz miał nie dlatego że go nie chcesz, tylko dlatego że cię albo nie stać albo masz dwucyfrowe iq co uniemożliwia kierowanie. Ja bardzo cenię sobie wolność, a zarówno potomstwo jak i samochód to kule u nogi i ludzie którzy je na siebie przyjmują to niewolnicy systemowi. 

 

Wiesz dlaczego tu z ciebie jest taka potworna wręcz mordercza beka? Bo ciebie nawet system nie chce. System widzi jaką spierrdoliną jesteś i nie chce z ciebie zrobić swojego niewolnika, podczas gdy większość ludzi musi unikać kul jak neo w matriksie to do ciebie syetem nawet nie strzela. Takim przegrywem jesteś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ekskrement łyszkowicki napisał:

Jakbym chciał potomstwo to bym po prostu spełniał wymogi do zajmowania się nim, a nie próbował je narażać na niebezpieczeństwa. Ty na przykład samochodyu nigdy nie będziesz miał nie dlatego że go nie chcesz, tylko dlatego że cię albo nie stać albo masz dwucyfrowe iq co uniemożliwia kierowanie. Ja bardzo cenię sobie wolność, a zarówno potomstwo jak i samochód to kule u nogi i ludzie którzy je na siebie przyjmują to niewolnicy systemowi. 

 

Wiesz dlaczego tu z ciebie jest taka potworna wręcz mordercza beka? Bo ciebie nawet system nie chce. System widzi jaką spierrdoliną jesteś i nie chce z ciebie zrobić swojego niewolnika, podczas gdy większość ludzi musi unikać kul jak neo w matriksie to do ciebie syetem nawet nie strzela. Takim przegrywem jesteś. 

Mnie już 4 lata ścigał system, wziąłem adwokata i wygrałem z nimi. Dlatego obecnie mam trochę spokoju. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Jakby mi był potrzebny samochód to mogłem se kupić jakiś za 132tys zamiast rtv i giełdzie straty

Aha, yasne, mogles, tylko to a) trzeba mieć prawko i b) jadłbys wredy ze śmietnika. Za roczne ubezpieczenie auta, żyjesz kolejne 2 miesiące (+ opony to juz cztety). Wymiana filtrów i oleju - pięć.  Reasumując, nijak Cie nie stać.

Edytowano przez Maryyyś_/
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Czemu edytujesz moje wypowiedzi? 

Art.  162.  [Nieudzielenie pomocy]

§  1. 

 Kto człowiekowi znajdującemu się w położeniu grożącym bezpośrednim niebezpieczeństwem utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu nie udziela pomocy, mogąc jej udzielić bez narażenia siebie lub innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu,

podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§  2. 

 Nie popełnia przestępstwa, kto nie udziela pomocy, do której jest konieczne poddanie się zabiegowi lekarskiemu albo w warunkach, w których możliwa jest niezwłoczna pomoc ze strony instytucji lub osoby do tego powołanej.

Nie edytuje.Zostawiam oryginalny bełkot dlaczutskacych rano,  cos nie poszło.

Edytowano przez Maryyyś_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Maryyyś_/ napisał:

Aha, yasne, mogles, tylko to a) trzeba mieć prawko i b) jadłbys wredy ze śmietnika. Za roczne ubezpieczenie auta, żyjesz kolejne 2 miesiące (+ opony to juz cztety). Wymiana filtrów i oleju - piec.  Reasumując, nijak Cie nie stać.

Ja mogę prawdopodobnie twoje auto razem z dopom kupic zresztą ci pokaże zaraz lachona za 500 godzinę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Potrzebuje samicy na heblo napisał:

Ja mogę prawdopodobnie twoje auto razem z dopom kupic zresztą ci pokaże zaraz lachona za 500 godzinę 

Sobie tego lachona pokaz, bo Cie nie stać kupić tej godziny, a i wyśmiałaby Cie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×