Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PandaCzerowna

Mazurski cug alkoholowy

Polecane posty

3 minuty temu, szatanowska napisał:

 

 

Ja mam takie doswiadczenie z AI. 

i takie zdanie 😄

Ty mozesz byc zadowolona z AI. Twoja spraw. Dla mnie wyszukiwarka z AI jest wciaz slaba.

i ograniczona 😄

Edytowano przez Hellena.De.Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

Ja mam takie doswiadczenie z AI. 

i takie zdanie 😄

Ty mozesz byc zadowolona z AI. Twoja spraw. Dla mnie wyszukiwarka z AI jest wciaz slaba.

i ograniczona 😄

To jak używasz AI świadczy o Tobie, nie o AI. Dodatkowo uparcie mylisz AI z wyszukiwarką.

Ja Ci radzę pozostać przy rozmowach z Agentką o tym jak to jest z własną firmą, a jak na etacie, gdzie jej, bezrobotnej, będziesz imponować swoim doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, szatanowska napisał:

To jak używasz AI świadczy o Tobie, nie o AI. Dodatkowo uparcie mylisz AI z wyszukiwarką.

Ja Ci radzę pozostać przy rozmowach z Agentką o tym jak to jest z własną firmą, a jak na etacie, gdzie jej, bezrobotnej, będziesz imponować swoim doświadczeniem.

 

Wyszukiwarki maja AI (dokladniej asystent AI & ma forme czata). Ogarnij troche bardziej internety. Bo poki co, te Twoje epitetowanie bez wiedzy, wyglada jak u cesarzowej 😄

Podpowiem ci troche 😄

google ma gemini

bing ma copilot

Brave (przegladarka) ma leo

reszty szukaj sama 😄

 

Edytowano przez Hellena.De.Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szatanowska napisał:

Tak, to jest bardzo trafne. Ona wpierała mi, że ja zmyślam, że chodziło o psychiatrę po czym przyszedł Koszyk i potwierdził, że nie tylko chodziło o psychiatrę, ale też to, co pisałam od początku, że o Delicję. Dolores udawała, że tego już nie widzi po czym... zaczęła dyskutować o Delicji jakby nigdy nic. 😂 Zrobię łaskawą diagnozę, że to może o problemy z pamięcią chodzi.

Przestań pisać bzdury bo od początku pisałam że chodzi o delicję. Jak widać przekręcanie, wyolbrzymianie i kłamstwa to twoja specjalność bo już ktoś inny też ci na to zwrócił uwagę że często to robisz. Wciskasz innym coś czego nigdy nie napisali i przekręcasz więc to chyba ty masz problemy z pamięcią. 

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, szatanowska napisał:

 

Ja Ci radzę pozostać przy rozmowach z Agentką o tym jak to jest z własną firmą, a jak na etacie, gdzie jej, bezrobotnej, będziesz imponować swoim doświadczeniem.

Na to osobny wpis. 😄

a ty jak nie na etacie to: utrzymanka? prezeska w jednoosbowej działalnosci? czy moze januszowa biznesu? a moze umowa o dzieło? 

 

Edytowano przez Hellena.De.Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kazda forma zatrudnienia jest bez znaczenia. Tak samo jak funkcja, czy rodzaj pracy.

Gardze głupota. Cwaniactwem. Nieuczciwoscia. Wciskaniem kitu, i byciem słupem reklamowym. I zarabianiem "sprzedajac" swoje zycie prywatnie (bo sie nie ma nic do zaoferowania). ect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mySliCe ile butelek wyNka weSło przez łikend.

Edytowano przez Kingeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem tylko 3kielszki na stole. Czy bedzie z tego vlog? Najbardziej nie moge sie doczekac  monologu po przebudzeniu, na drugi dzien po wizycie gosci. Tak słodko umęczona bywa po tych wizytach 😆

 

Edytowano przez Hellena.De.Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

Tym razem tylko 3kielszki na stole. Czy bedzie z tego vlog? Najbardziej nie moge sie doczekac  monologu po przebudzeniu, na drugi dzien po wizycie gosci. Tak słodko umęczona bywa po tych wizytach 😆

 

Spokojnie, budzik pewnie na 13:00 nastawiony😅

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenix_x2 napisał:

Było rzyganko czy nie było, oto jest pytanie 

O tak! I ja czekam na tę informacje z wielką niecierpliwością.😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Phoenix_x2 napisał:

Było rzyganko czy nie było, oto jest pytanie 

BuZa będze jeszcze bardziej pomidorova

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Dolores_lolek napisał:

Przestań pisać bzdury bo od początku pisałam że chodzi o delicję. Jak widać przekręcanie, wyolbrzymianie i kłamstwa to twoja specjalność bo już ktoś inny też ci na to zwrócił uwagę że często to robisz. Wciskasz innym coś czego nigdy nie napisali i przekręcasz więc to chyba ty masz problemy z pamięcią. 

Zaprawdę powiadam wam to nie są kłopoty z pamięcią 🤣😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ona ma wątrobę i żołądek z tytanu XD

Codziennie alko, slodycze i grzyby i nic, dalej na chodzie

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypiłam pół szklaneczki bimbru i rano się zle czułam <nie zamierzam pić przez następne miesiące) a ona się źle czuje dzień w dzień i dalej chla, to jakaś forma auto destrukcji👀

Oczywiście zazdroszczę! 

Edytowano przez Sylka856
  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta ma znowu kaca i wjeżdża śniadanko o 13 hehe 

Dobra alkuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiż to kolejny, tajemny kurs kupiła nasza Wercia ? Musiał być drogi, jest pilnom uczennicom 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dawno nie miałam już kaca, więc mogę nie pamiętać zbyt dokładnie, ale coś mi świta, że w takim stanie ostatnie co bym zjadła, to kopę smażonej cebuli i grzybów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Phoenix_x2 napisał:

Jest kac👌👌👌👌(kanal nadawczy)

Wytłumaczcie mi, ale nie mowce mi, co to jest ten kanał nadawczy? Wpisałam to na ig bo myślałam że to profil larwy jakiejś, ale to jest konto siwej? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, PandaCzerowna napisał:

Wytłumaczcie mi, ale nie mowce mi, co to jest ten kanał nadawczy? Wpisałam to na ig bo myślałam że to profil larwy jakiejś, ale to jest konto siwej? 

Jak wejdziesz w profil szusz na ig i przeczytasz opis o wyjmowaniu kija z 🍑 to pod tymże opisem jest "szusz nadaje" tam kliknij to ci się otworzy kanał nadawczy.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Sylka856 napisał:

Wypiłam pół szklaneczki bimbru i rano się zle czułam <nie zamierzam pić przez następne miesiące) a ona się źle czuje dzień w dzień i dalej chla, to jakaś forma auto destrukcji👀

Oczywiście zazdroszczę! 

Ja wypiłam 5 łyków białego wina w czwartek i rano okropny kac. Jakbym wypiła butelkę jak ona, to bym na oim pewnie leżała przez tydzień XD

  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, masala napisał:

Ja wypiłam 5 łyków białego wina w czwartek i rano okropny kac. Jakbym wypiła butelkę jak ona, to bym na oim pewnie leżała przez tydzień XD

To sobie wyobraź, jaka zaprawiona w boju musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu wieczność, a widzę wątek o Słonicy istnieje nieprzerwanie...

Co sie zmienilo? Trochę schudla mam wrażanie.. Nadal rozprawia o Eks, musiał ją nieźle zranić, ciężko to przeżywa ciągle... Widzę Mazury jednak istnieją, czyli odkupiła lwią część. Pije jak piła i nowy pies do męczenia na pokładzie - nuggetsy wjechały?

Edytowano przez WisniowaMamba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Jak wejdziesz w profil szusz na ig i przeczytasz opis o wyjmowaniu kija z 🍑 to pod tymże opisem jest "szusz nadaje" tam kliknij to ci się otworzy kanał nadawczy.

To taki jednostronny czat z siwą, na ktorym spamuje od rana do wieczora wiadomościami typu "przyjechalam po chałkę"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Phoenix_x2 napisał:

To taki jednostronny czat z siwą, na ktorym spamuje od rana do wieczora wiadomościami typu "przyjechalam po chałkę"

Ostatnio przypadkiem włączyłam sobie subskrypcję tego kanału i kilka razy dziennie przychodziło mi powiadomienie od Siwej 😆 na szczęście można to wyłączyć. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Jakiż to kolejny, tajemny kurs kupiła nasza Wercia ? Musiał być drogi, jest pilnom uczennicom 🙂

Ja nie wiem czy kolejny kurs czy to jest ciąg dalszy tego, co robiła wcześniej. Może to są jakieś studia wyższe online 🙃🙃

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Dobra _Dusza napisał:

Jakiż to kolejny, tajemny kurs kupiła nasza Wercia ? Musiał być drogi, jest pilnom uczennicom 🙂

Napewno już nie u tej amerykanskiej astrolożki. Cesarzowa przestała ja obserwować 😄

 ona wymienie obserwujace osoby z jeszcze wieksza czestotliwoscia niz zmiana dna 😆

Edytowano przez Hellena.De.Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Wsedno napisał:

Ja nie wiem czy kolejny kurs czy to jest ciąg dalszy tego, co robiła wcześniej. Może to są jakieś studia wyższe online 🙃🙃

Dziwi mnie to że na kurs mówi szkoła. Wychodzą jej kompleksy. Ja jak idę na kurs, to mówię że idę na kurs. Bo to przecież normalne. A ona kurs online nazywa szkołą... czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Phoenix_x2 napisał:

To taki jednostronny czat z siwą, na ktorym spamuje od rana do wieczora wiadomościami typu "przyjechalam po chałkę"

Nie do końca jednostronny. Można też odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×