Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
PandaCzerowna

Mazurski cug alkoholowy

Polecane posty

4 minuty temu, Hellena.De.Vil napisał:

Napewno już nie u tej amerykanskiej astrolożki. Cesarzowa przestała ja obserwować 😄

 ona wymienie obserwujace osoby z jeszcze wieksza czestotliwoscia niz zmiana dna 😆

Ona sama mówiła że wymienia obserwacje albo obserwuje jakieś konta z d..py żeby larwy zmylić żeby nie wiedziały gdzie chodzi do szkoły np albo do fryzjera 🤣

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Nie do końca jednostronny. Można też odpowiadać.

To tam oprócz reakcji można odpowiadać? Bo widze tylko siwej wiadomości nikogo innego😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kiedy dama nas olśni nowym chłopakiem??? Przecież by mogła się ostatecznie odegrać na pomidorze, by było że wyższy, dłuższy, więcej gotuje i sprząta...

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenix_x2 napisał:

To tam oprócz reakcji można odpowiadać? Bo widze tylko siwej wiadomości nikogo innego😄

Tak można. Jak jest na dole przy reakcjach na wiadomość taka strzałeczka to znaczy że ktoś odpowiedział. Musisz dłużej  przytrzymać wybraną wiadomość Siwej. Pokaże się wtedy pasek z opcjami i będzie tam "odpowiedz" jak to klikniesz to zobaczysz odpowiedzi innych a i sama będziesz mogła odpowiedzieć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Ona sama mówiła że wymienia obserwacje albo obserwuje jakieś konta z d..py żeby larwy zmylić żeby nie wiedziały gdzie chodzi do szkoły np albo do fryzjera 🤣

przebiegła cesarzowa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ta_z_1_ napisał:

Tak można. Jak jest na dole przy reakcjach na wiadomość taka strzałeczka to znaczy że ktoś odpowiedział. Musisz dłużej  przytrzymać wybraną wiadomość Siwej. Pokaże się wtedy pasek z opcjami i będzie tam "odpowiedz" jak to klikniesz to zobaczysz odpowiedzi innych a i sama będziesz mogła odpowiedzieć.

A rzeczywiście, dzieki za info 😄  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Wsedno napisał:

Ostatnio przypadkiem włączyłam sobie subskrypcję tego kanału i kilka razy dziennie przychodziło mi powiadomienie od Siwej 😆 na szczęście można to wyłączyć. 

Też tak zrobiłam 😆 Doznałam ciezkiego szoku jak mi przyszło powiadomienie 😆 Zastanawialm sie chwile, co ja złego uczynilam, ze mnie taka kara z powiadomieniem spotkała 😆

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Hellena.De.Vil napisał:

Też tak zrobiłam 😆 Doznałam ciezkiego szoku jak mi przyszło powiadomienie 😆 Zastanawialm sie chwile, co ja złego uczynilam, ze mnie taka kara z powiadomieniem spotkała 😆

 

To chyba dlatego, że jak chcesz obejrzeć wideo, to Insta proponuje żeby obserwować. No i ja musiałam to wybrać, bo później zaczął się spam newsami od Siwej. Swoją drogą, nic tam ciekawego się nie dzieje, to samo co w produkcjach i rolkach TT 😏

Edytowano przez Wsedno
Literówka
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hellena.De.Vil napisał:

Też tak zrobiłam 😆 Doznałam ciezkiego szoku jak mi przyszło powiadomienie 😆 Zastanawialm sie chwile, co ja złego uczynilam, ze mnie taka kara z powiadomieniem spotkała 😆

 

Ja tam lubię wiedzieć kiedy cesarzowa jedzie po chałkę. Wtedy wiadomo że nie jest na grzybach 🤣

  • Haha 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, PandaCzerowna napisał:

Dziwi mnie to że na kurs mówi szkoła. Wychodzą jej kompleksy. Ja jak idę na kurs, to mówię że idę na kurs. Bo to przecież normalne. A ona kurs online nazywa szkołą... czemu?

Bo ona jest taka dziecinna. Na kurs czy szkolenie online mówi szkoła, na twarz mówi buzia, na psy mówi córeczki, na pokarm dla zwierząt mówi chrupkow..itd.itp

  • Thanks 1
  • Haha 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, PandaCzerowna napisał:

Dziwi mnie to że na kurs mówi szkoła. Wychodzą jej kompleksy. Ja jak idę na kurs, to mówię że idę na kurs. Bo to przecież normalne. A ona kurs online nazywa szkołą... czemu?

ja to sie dziwie, że ona nie mowi "studiuje" od "studying" 😆 

a jak wiemy cesarzowemu nie robi sobie szkoly w ojczystym jezyku 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
52 minuty temu, Kingeczka napisał:

To kiedy dama nas olśni nowym chłopakiem??? Przecież by mogła się ostatecznie odegrać na pomidorze, by było że wyższy, dłuższy, więcej gotuje i sprząta...

Raczej to nie nastąpi.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, yello123 napisał:

Raczej to nie nastąpi.

Też myślę, że o ile w ogóle znajdzie faceta, to będzie go potem strzegła jak najcenniejszy skarb. Wypościła się teraz okrutnie, zajrzał jej w oczy strach samotności i o ile znajdzie kogoś, to będzie się bała że np larwy storpedują ten związek. Wysyłając mu wiadomości o niej, albo hejtując go, i on odejdzie od niej bo będzie miał tego dość.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Phoenix_x2 napisał:

Myślmy racjonalnie, kto by ją chciał

Desperat taki jak ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, yello123 napisał:

Raczej to nie nastąpi.

No wiadomo, ale po 1 by udowodniła, że odejście nie było z powodu zachowań po j e j stronie i że potrafi zbudować relację, 2 że pomi był beznadziejny i, że jest kupa ładniejszych i fajniejszych facetów, po 3 że naprawdę jest taka fajna na jaką się kreuje i naprawdę istnieją jacyś j e j znajomi.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu scam i promocja chińskiego badziewia 💩

Ej mega

Ej sztos

Tyle mi wystarczy 🤣

Edytowano przez GabrielaNowicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wilk jej świeci w ciemności.

Prezent koleżeński nie współpraca.

Kółeczka od kolczyków ją wzruszają, a bransoletkę zapną jej sąsiedzi bo sama nie potrafi.

Czyli nic nowego .

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ciekawska666 napisał:

Wilk jej świeci w ciemności.

Prezent koleżeński nie współpraca.

Kółeczka od kolczyków ją wzruszają, a bransoletkę zapną jej sąsiedzi bo sama nie potrafi.

Czyli nic nowego .

Wystarczy wrzucić zdjęcia w google, wszystkie produkty na stronach chińskich za pół darmo. Czy to nie jest oszustwo? Chyba, że "energetyzowanie" tych naszyjników i kamieni kosztuje tyle kasy 🙆

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, GabrielaNowicki napisał:

Wystarczy wrzucić zdjęcia w google, wszystkie produkty na stronach chińskich za pół darmo. Czy to nie jest oszustwo? Chyba, że "energetyzowanie" tych naszyjników i kamieni kosztuje tyle kasy 🙆

O tym, ze produkty mozna znalezc na azjatyckich stronach juz bylo. ba! nawet kiedys byl osobny temat na kafe poswiecony ksiezycowym.

 

Jednoczesnie - warto przypominac, o pochodzeniu ksiezycowego "bizu" 😄

Ofkors, larwy to wiedza. Ale nie tylko larwy sa fankami tematow o cesarzowej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Hellena.De.Vil napisał:

O tym, ze produkty mozna znalezc na azjatyckich stronach juz bylo. ba! nawet kiedys byl osobny temat na kafe poswiecony ksiezycowym.

 

Jednoczesnie - warto przypominac, o pochodzeniu ksiezycowego "bizu" 😄

Ofkors, larwy to wiedza. Ale nie tylko larwy sa fankami tematow o cesarzowej 😄

Aha czyli scam.

Do tego pokazywanie biżuterii z brudnymi paznokciami to jest kosmos. Nie ma mydła i szczoteczki. Co za syfiarz. Niesamowite, że ona nie ma za grosz przyzwoitości i kultury. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Phoenix_x2 napisał:

Dokładnie, te wisiorki za kilka zlotych sa na temu np

Kolczyki serduszka na alliexpress i naszyjnik. Reszty nie chce mi się szukać. 

Edytowano przez GabrielaNowicki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"oczywiście wszystkie linki i opisy będą pod filmem, żebym czegoś nie pomyliła"

Nie ma nic, co za wstretny leń 😂😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GabrielaNowicki napisał:

Znowu scam i promocja chińskiego badziewia 💩

Ej mega

Ej sztos

Tyle mi wystarczy 🤣

Ciekawe, co, gdyby zrobiła sobie challenge cały dzień bez słów mega, sztos, zarombiste 🙄 no i bez lola chodź

Edytowano przez Sylka856

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Wsedno napisał:

Ja nie wiem czy kolejny kurs czy to jest ciąg dalszy tego, co robiła wcześniej. Może to są jakieś studia wyższe online 🙃🙃

Siwa uczy się alfabetu 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×