Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Łechtacz

Jestem skazany. Skazany na samotność. Bo nie nie podobają mi się stare baby. A podobno tylko na takie masz szanse

Polecane posty

1 minutę temu, Seven napisał:

Czasem nie sposób uniknąć. Na dobre nasze nadchodzi chłód i można zacząć funkcjonować. 

Minusem jest krótki dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Seven napisał:

Czasem nie sposób uniknąć. Na dobre nasze nadchodzi chłód i można zacząć funkcjonować. 

Ja kocham zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Nic istotnego napisał:

Minusem jest krótki dzień.

Teraz już o 7 wieczorem jest szaro. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, przewr(l)otna napisał:

Ja kocham zimę.

W maleńkości zima miała swój urok. Teraz nie widze zimy więc jest przedłużenie jesieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, przewr(l)otna napisał:

Ja kocham zimę.

W maleńkości zima miała swój u rok. Teraz nie widzę zimy więc jest przedłużenie jesieni. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, kris888 napisał:

Widziałem. Słyszałem historię znajomych co się władowali w związki, które okazały się piekłem.

Jednego puściła z torbami, drugiego dziewczyna okazała się psychopatką.

Znam też kilku alimenciarzy, płacących jak i niepłacących.

 

Mam pisać więcej?

 

Dlatego związek tak, seks tak, ale małżeństwa i dzieci oczywiście nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, parabatai napisał:

Nie twierdzę że ludzie z tindera są puści czy nie inteligentni. Tylko powodem dla którego są akurat na takim a nie innym portalu jest to że nie koniecznie szukają związku a raczej rozrywki.

Zarejestruj się na jakimś innym portalu i tam wstaw własne zdjęcie i opis prawdziwy Twojej osoby i szukaj. Ale sam daj szanse fajnym kobietom, nie koniecznie urodziwym.

Pytanie tylko jaki sens ma związek z kobietą, która mi się nie podoba, czyli bez zakochania, pożądania, seksu, przytulania, całowania

Żeby ktoś się mną opiekował na starość? No może i tak, ale to może jeszcze zdążę i później taką znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Seven napisał:

Co jesz? Jajecznica z kurkami? Dowiedziałam się, że dużo grzybów jest w lasach. Nawet wczoraj kolega mówił, że dziś na obiad schabowy z kani. Kotlet schabowy z kani, czyż to nie piękne? 

Sos grzybowy z ziemniakami lajtowo i to prawda że jest dużo grzybów, bo ciepło i deszcza przechodzili. Do tego kompot że śliwek węgierek. Ususzyłem trochę wcześniej , ale bardziej pod kątem walorów smakowych traktuje jak przyprawę. 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Klitek napisał:

Pytanie tylko jaki sens ma związek z kobietą, która mi się nie podoba, czyli bez zakochania, pożądania, seksu, przytulania, całowania

Żeby ktoś się mną opiekował na starość? No może i tak, ale to może jeszcze zdążę i później taką znaleźć?

Bez sensu , bo to nie będzie szczere. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, przewr(l)otna napisał:

Ja kocham zimę.

Ja też ale najbardziej jesień i trochę bagienne klimaty. Mgłe też uwielbiam , bo czuję się wtedy taki anonimowy 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Nic istotnego napisał:

Minusem jest krótki dzień.

A plusem siedzenie przy kominku , bo zawsze można znaleźć pozytywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, parabatai napisał:

Nie mam odpowiednich kwalifikacji żeby choćby próbować kogoś ratować, tak czy inaczej. 😉 chociaż nie, mogę uratować siebie od śmierci głodowej - czas na śniadanie 😄

Poza tym nie doceni , bo jemu zależy na wciąganiu ludzi w ten masochizm psychiczny który pielęgnuje i zarażanie ludzi stanami deprechy i totalnej beznadziei, bo w kupie raźniej. 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, parabatai napisał:

Nie twierdzę że ludzie z tindera są puści czy nie inteligentni. Tylko powodem dla którego są akurat na takim a nie innym portalu jest to że nie koniecznie szukają związku a raczej rozrywki.

Zarejestruj się na jakimś innym portalu i tam wstaw własne zdjęcie i opis prawdziwy Twojej osoby i szukaj. Ale sam daj szanse fajnym kobietom, nie koniecznie urodziwym.

A po drugie, kobiety namawiaja facetow, zeby wiazali sie z kobietami, ktore nie sa urodziwe

Ale kobiety nie chca sie wiazac z mezczyznami, ktorzy im sie nie podobaja

A nawet jesli kobieta zwiaze sie z tamim facetem, to nie chce z nim uprawiac seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Klitek napisał:

A po drugie, kobiety namawiaja facetow, zeby wiazali sie z kobietami, ktore nie sa urodziwe

Ale kobiety nie chca sie wiazac z mezczyznami, ktorzy im sie nie podobaja

A nawet jesli kobieta zwiaze sie z tamim facetem, to nie chce z nim uprawiac seksu

To się nazywa nie ma sprawiedliwości i było o tym już w podstawówce, to ja nie wiem gdzie ty byłeś wtedy może spałeś.😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani od polskiego nie mówiła ci otwórz okno jak chcesz namiastkę sprawiedliwości. 😁 Mówiła tylko ci to umknęło jak wszystkie istotne rzeczy.😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×