Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Lepiej mieć niż nie mieć

Przypominam że mamy niedzielę więc dobrze jest coś kupić

Polecane posty

20 minut temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

A tobie czego obladzania?

Jestem pewna, że z punktu widzenia męskiej strony tego również. Tobie "obladza" ukryta prostytutka, żebyś skończył i dał jej spokój i mogła odebrać stówkę od szwagra. Żenujący pseudoseks w samochodzie, według grafiku, na ktory juz nawet nie masz ochoty. Także tak, sądzę, że zazdrościsz mężczyznom, którzy mają "obladzanie" na innych zasadach.

Myślę, że znacznie krócej byłoby w ogóle wymienić, czego ty ludziom NIE zazdrościsz (choć mnie nic nie przychodzi do głowy tak na już). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, DupcyngierZZapluskwokęsów napisał:

jestem fajniejszy od Popka no proszę cię xD

Popek jest odrażający. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, malowany napisał:

Dalem się sprowokować nie powiem komu, procenty zrobiły swoje

Zepsuty? Czyli nie będzie powtórki zdjęć, o ktorych gadają? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Zepsuty? Czyli nie będzie powtórki zdjęć, o ktorych gadają? 😉

Brudnej ściany? Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Próbujesz sprowadzać każdego do twojego poziomu, to znowu się nie uda 🙂 Myślę, że po mnie by płakano, wiem kto by płakał. Po tobie? Siostra może łzę i wróciłaby do swojego życia z miejsca. Nie masz nic w życiu, prócz paru przedmiotów. 

Żyjesz złudzeniami a córka starego popłacze jak po każdej następnej podręcznej bo myśli że to mama 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Żyjesz złudzeniami a córka starego popłacze jak po każdej następnej podręcznej bo myśli że to mama 

Ty żyjesz urojeniami i projekcjami 🙂 A nie, wróć, ty nie żyjesz 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malowany napisał:

Brudnej ściany? Nie

Piszą, że chatę wstawiałeś 🙂 Ciekawa jestem, czego lezak znowu zazdrości 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Ty żyjesz urojeniami i projekcjami 🙂 A nie, wróć, ty nie żyjesz 🙂

Zrobiłem misje rzeczywistości nie będę musiał iść do isp w poniedziałek 

Podałem on-line numer mac routera i zapłaciłem pół roku z góry huh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZłyKróliczek napisał:

Piszą, że chatę wstawiałeś 🙂 Ciekawa jestem, czego lezak znowu zazdrości 🙂

Wczoraj uświadomiłem sobie, ze szkoda zawracać sobie głowy tym osobnikiem i tracić czasu na to coś.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Piszą, że chatę wstawiałeś 🙂 Ciekawa jestem, czego lezak znowu zazdrości 🙂

Niczego po prostu napisałem że trzyma poziom podstawowy jak na biede i się przyczepili że zazdroszczę 55-65 27 i słuchawki ze stacjonarny mając 85 32 i 3 stacjonarne w zsypie laptopa i 7 tabletów... oraz 5 par słuchawek XD 

Edytowano przez Lepiej mieć niż nie mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malowany napisał:

Wczoraj uświadomiłem sobie, ze szkoda zawracać sobie głowy tym osobnikiem i tracić czasu na to coś.

Mnie to śmieszy bo sam przyznałes że pozytywnie skomentowalem to oni chyba ból dopy mieli o te meble i mi wciskali nawet że nie mam mebli 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, malowany napisał:

Brudnej ściany? Nie

Wróciłeś? 

Bo myślałam, że z tej zazdrości o stół i panele coś Ci Leżak zrobił 🤗

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Mnie to śmieszy bo sam przyznałes że pozytywnie skomentowalem to oni chyba ból dopy mieli o te meble i mi wciskali nawet że nie mam mebli 

Ja tylko pochwaliłam, że ma ładnie i stylowo, plus, że reklamówki przeszkadzają i opieprzyłam go, że pije.. 😄A ty przez 3 godziny gnębiłeś chłopaka, bo jest przystojniejszy i zaradniejszy, niż ty. Do tego ma ładnie i na jasno urządzone mieszkanie (nieważne od kogo, nic nam do tego 🙃) A ty Leżak mieszkasz w norze, ciotka i patuska siostra cię utrzymują. W dodatku żyjesz oderwany od rzeczywistości, gdzie nie przepracowałeś nawet jednego dnia. Wstyd, że jesteś tak zawistny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Bogaty ten kto ma zdrowie ja bym się nie obrazil jak by mnie biednym nazwal typ ze 100 cali sony 

Telewizory jarają mało kogo, natomiast ludzie mają rzeczy znacznie przekraczające wartość twojego. 

Dalej piszesz o materializmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Wróciłeś? 

Bo myślałam, że z tej zazdrości o stół i panele coś Ci Leżak zrobił 🤗

Co on mi może zrobić?😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ZbanowanaSalowa napisał:

Ja tylko pochwaliłam, że ma ładnie i stylowo, plus, że reklamówki przeszkadzają i opieprzyłam go, że pije.. 😄A ty przez 3 godziny gnębiłeś chłopaka, bo jest przystojniejszy i zaradniejszy, niż ty. Do tego ma ładnie i na jasno urządzone mieszkanie (nieważne od kogo, nic nam do tego 🙃) A ty Leżak mieszkasz w norze, ciotka i patuska siostra cię utrzymują. W dodatku żyjesz oderwany od rzeczywistości, gdzie nie przepracowałeś nawet jednego dnia. Wstyd, że jesteś tak zawistny. 

Hola hola 

To czy jest przystojniejszy tego nie wiesz

Zaradniejszy nvm wiemy że ma mniejsze skłonności do ryzyka i gorsze uzależnienie niż tytoń 

Ojcu wycieli żołądek od alkoholu a wątroba też gnije a mój się w końcu wyhustal

Jasno też mam jasno bo wszędzie białe meble agd tylko rtv i ściany czarne 

Myślę o innych kolorach fiolet mi się podoba allegro kolor ale już kupiłem farbę 

Nie mieszkam w żadnej norze bo ja mam proste ściany a nie dachu znowu na plus u mnie jakbyś była obiektywna 

Nikt mnie nie utrzymuje sam się utrzymyje ze własnych oszczędności które zarobiłem od 15 roku życia 

Tu się zgadzam wasza rzeczywistości jest straszna 

Wstyd że jesteś nieobiektywna coś ci zrobiłem odmówilem sexu? Jesteś jak poetka masz do mnie problem bo nie atakuje na priv? Żadnej nie atakuje zazwyczaj one mnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ZłyKróliczek napisał:

Dalej piszesz o materializmie.

To nie jest materializm tylko upośledzenie umysłowe. Nie ma nic wspólnego z materializmem, kazdy kto się w materii ogarnia stara się stworzyć swój mir jak najbardziej korzystnym i podległym sobie, a nie korporacjom. leżak to klasyczny kultysta korporacji któryw  dodatku nawet nie jest przez nią opłacany. tak mu wyprały łeb media. to jest trochę znak czasów i dowód na to że im bardziej rozwinięta technologia tym więcej głupoli zostaje zutylizowanych pzrez nią. leżak to taki zahipnotyzowany robak któremu pokazali duże kolorowe obrazki i mu od tego coś się popsuło w mózgu. beczułka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Mnie to śmieszy bo sam przyznałes że pozytywnie skomentowalem to oni chyba ból dopy mieli o te meble i mi wciskali nawet że nie mam mebli 

Ty miałeś ból tyłka o krople wody 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, ZłyKróliczek napisał:

Telewizory jarają mało kogo, natomiast ludzie mają rzeczy znacznie przekraczające wartość twojego. 

Dalej piszesz o materializmie.

Mój setup tv żeby skompletowac 40koła 

Sam tv możesz sobie postawić na podłodze i włączyć netflixa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Hola hola 

To czy jest przystojniejszy tego nie wiesz

Zaradniejszy nvm wiemy że ma mniejsze skłonności do ryzyka i gorsze uzależnienie niż tytoń 

Ojcu wycieli żołądek od alkoholu a wątroba też gnije a mój się w końcu wyhustal

Jasno też mam jasno bo wszędzie białe meble agd tylko rtv i ściany czarne 

Myślę o innych kolorach fiolet mi się podoba allegro kolor ale już kupiłem farbę 

Nie mieszkam w żadnej norze bo ja mam proste ściany a nie dachu znowu na plus u mnie jakbyś była obiektywna 

Nikt mnie nie utrzymuje sam się utrzymyje ze własnych oszczędności które zarobiłem od 15 roku życia 

Tu się zgadzam wasza rzeczywistości jest straszna 

Wstyd że jesteś nieobiektywna coś ci zrobiłem odmówilem sexu? Jesteś jak poetka masz do mnie problem bo nie atakuje na priv? Żadnej nie atakuje zazwyczaj one mnie 

Rywalizujesz z alkoholikiem to z góry jesteś skazany na niepowodzenie w tym miejscu 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak zobaczyl foto twarzy Zepsutego to bylo czuc ze obsrau nachy xd

Edytowano przez flagowiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×