Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lepiej mieć niż nie mieć

elektronika się wyłącznie starzeje, tak jak samochody, to jest zawsze tylko strata, nigdy inwestycja.

Polecane posty

2 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Obstawiam, ze w zadnym. Telewizory juz zaczely przechodzic do lamusa.

Podreczna nie ogarnia że jest coś takiego jak retro i konsola z każdego roku ma wartość jak obecna jeśli jak nowa 

I tego że jeśli tanieje tv to lepiej dla mnie bo sobie wymienię na nowke jak coś 

Albo tego że za 15 cali braknie ściany i nie ma potrzeby wymiany bo konsole po bokach to już brakuje 

Albo tego że kupując dobre parametry techniczne nie trzeba nic wymienić latami a już na pewno nie konsol po prostu się dokupuje następną generację 

Np różnica pomiędzy moimi 32 a 85 to 80ms laga to bardzo sporo 90 opóźnienia vs 10

Ale 10 a 1 czy 5 to będzie już nie do zauważyłenia 

Nie wiem czy do lamusa można żyć o tablecie tylko po co 

Jeszcze jak byłem w gimnazjum to się przekrecalo 17" monitor i ogladalo laterboxa 16:9 filmy ale skąd młody człowiek miał wziąć 5000 na projektor multimedialny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Podreczna nie ogarnia że jest coś takiego jak retro i konsola z każdego roku ma wartość jak obecna jeśli jak nowa 

I tego że jeśli tanieje tv to lepiej dla mnie bo sobie wymienię na nowke jak coś 

Albo tego że za 15 cali braknie ściany i nie ma potrzeby wymiany bo konsole po bokach to już brakuje 

Albo tego że kupując dobre parametry techniczne nie trzeba nic wymienić latami a już na pewno nie konsol po prostu się dokupuje następną generację 

Np różnica pomiędzy moimi 32 a 85 to 80ms laga to bardzo sporo 90 opóźnienia vs 10

Ale 10 a 1 czy 5 to będzie już nie do zauważyłenia 

Nie wiem czy do lamusa można żyć o tablecie tylko po co 

Jeszcze jak byłem w gimnazjum to się przekrecalo 17" monitor i ogladalo laterboxa 16:9 filmy ale skąd młody człowiek miał wziąć 5000 na projektor multimedialny 

Nie czytam tego nawet.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Żaba Monìka napisał:

Nie czytam tego nawet.

też tak robię jak widze od trzynastego akapity, bo cope jest nudny. potrzeba więcej zyciowych story takich jak szcznie do szklanek, sztuczne pusie, stypiary i przepychanie kibla obciętą butelką po koli. Taki kontent jest najlepszy, lepsze niż cope zbieractwa elektronicznego śmiecia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za tablecik sobie ostatnio kupiłeś i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×