Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malowany

kocham moderację i kafe, temat family friendly

Polecane posty

A swoją drogą, przypomniało mi się, że Leżak do dziś NA SERIO wini Poetkę, Boni i Libeda za stratę 100 czy tam 200 tys na giełdzie 😄 Bo jakiś tam "zły" ruch mu niby doradzili. 😄   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Aż dziwne ze nie raczyłeś wspomnieć o jego pulsującej kiełbasie. Przypominam jedynie ze to nie dla mnie kradł kredki do oczu z Amazona więc mnie nie kochał prawdziwje.

Nie masz serca kobieto, on cię kochał prawdziwie i odkładał na wasze wakacje w Egipcie, coś wam nie wyszło jednak, ale on się strasznie załamał. Do tego ty sama raz pisałaś, że go kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Megadeath_ napisał:

A swoją drogą, przypomniało mi się, że Leżak do dziś NA SERIO wini Poetkę, Boni i Libeda za stratę 100 czy tam 200 tys na giełdzie 😄 Bo jakiś tam "zły" ruch mu niby doradzili. 😄   

To przez moją czarna magię i lalkę wudu. Do dziś ja dzgam szpilkami i koniec giełdzie. A mowilam nie zadzieraj z babka bozo. Będziesz mnie nienawidził. Albo kochał. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Aż dziwne ze nie raczyłeś wspomnieć o jego pulsującej kiełbasie. Przypominam jedynie ze to nie dla mnie kradł kredki do oczu z Amazona więc mnie nie kochał prawdziwje.

Mnie najbardziej rozbawil tekst za 5 zł piękna do typiary w pracy co mu się podobała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Megadeath_ napisał:

A swoją drogą, przypomniało mi się, że Leżak do dziś NA SERIO wini Poetkę, Boni i Libeda za stratę 100 czy tam 200 tys na giełdzie 😄 Bo jakiś tam "zły" ruch mu niby doradzili. 😄   

No nastraszyli żebym wyszedł właściwie to z 1,5mln razem przepadło

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

Nie masz serca kobieto, on cię kochał prawdziwie i odkładał na wasze wakacje w Egipcie, coś wam nie wyszło jednak, ale on się strasznie załamał. Do tego ty sama raz pisałaś, że go kochasz.

Aż mu kiełbasa zaczęła pulsować z tych nerw. Co mi po tych zbieraniach. W Egipcie nie byłam. Ale klątwy egipskie znam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Tylko 1,4 zysku brutto no ale to są fakty głupota tutejszych ludzi a moglibyśmy się podzielić kasą za wsparcie na bessie 

Teraz go podzielić a wcześniej nawet na kawę z automatu ci było szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Aż mu kiełbasa zaczęła pulsować z tych nerw. Co mi po tych zbieraniach. W Egipcie nie byłam. Ale klątwy egipskie znam

 

A serio robiłaś wtedy na ochronie w sklepie? XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Teraz go podzielić a wcześniej nawet na kawę z automatu ci było szkoda.

No na każde pieniądze jest inny mod nic dziwnego obecnie też mam moda oszczędności by bankructwac jak najwolniej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

A serio robiłaś wtedy na ochronie w sklepie? XDD

Tak. Byłam tez bramkarzem w pewnej dyskotece. Selekcjonowalam ludzi. Ty wejdziesz a ty nie. A co w tym śmiesznego? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

No na każde pieniądze jest inny mod nic dziwnego obecnie też mam moda oszczędności by bankructwac jak najwolniej 

Miałeś węża w kieszeni dla nas dlatego ci zabrałam pieniądze. Źle matke traktowałeś. Nas katowales opisami chusteczek. Musiałam zrobić laleczkę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Tak. Byłam tez bramkarzem w pewnej dyskotece. Selekcjonowalam ludzi. Ty wejdziesz a ty nie. A co w tym śmiesznego? 

To chyba musiałaś być postawna trochę nie? A serio to snickersa beznika mi się szkoda zrobiło ...zimna kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

To chyba musiałaś być postawna trochę nie? A serio to snickersa beznika mi się szkoda zrobiło ...zimna kobieto.

No 190 robi swoje. Widzę że mocno śledziłeś nasz związek. Wiesz więcej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Megadeath_ napisał:

A swoją drogą, przypomniało mi się, że Leżak do dziś NA SERIO wini Poetkę, Boni i Libeda za stratę 100 czy tam 200 tys na giełdzie 😄 Bo jakiś tam "zły" ruch mu niby doradzili. 😄   

A wiesz że jak ktoś podgřaza do samôbujstwa i dojdzie to idzie siedzieć. Myślisz że sami podejmujemy decyzje? Nie jesteśmy zbiorem otoczenia. Zazwyczaj samica jak otoczenie nie akceptuje samca to ona przestaje go chcieć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

No nastraszyli żebym wyszedł właściwie to z 1,5mln razem przepadło

Widzicie? Przez was Leżak stracił 1,5 mln! Gdyby nie Wasze durne rady to dziś żyłby sobie beztrosko, zajadając klopsy i torciki, z jakąś mopsiarką karyną u boku, nie martwiąc się o jutro i nie musząc oszczędzać na spuście wody w wc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Crossroads napisał:

Nie masz serca kobieto, on cię kochał prawdziwie i odkładał na wasze wakacje w Egipcie, coś wam nie wyszło jednak, ale on się strasznie załamał. Do tego ty sama raz pisałaś, że go kochasz.

Tak przeczuwałam, ze Babka ukrywa w szafie jakies tragiczne romanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Miałeś węża w kieszeni dla nas dlatego ci zabrałam pieniądze. Źle matke traktowałeś. Nas katowales opisami chusteczek. Musiałam zrobić laleczkę. 

Traktowalem matke tak jak miałem zdrowia. Ja dalej dałem z siebie wszystko, pół życia. Nie mam wyrzutów sumienia bo wiem jak wtedy się czułem ze zdrowiem, ja się nadawałem do szpitala na cito a nie żeby robić jej miche i sprzątać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

A wiesz że jak ktoś podgřaza do samôbujstwa i dojdzie to idzie siedzieć. Myślisz że sami podejmujemy decyzje? Nie jesteśmy zbiorem otoczenia. Zazwyczaj samica jak otoczenie nie akceptuje samca to ona przestaje go chcieć. 

Rozumiem że do dziś mam ścigać gros społeczeństwa za spowodowanie w moim umyśle tysiąca samobójstw które popełniłam? Idz i mnie podaj na policję że nie masz milionów dzięki mnie. Zostanę wiecznie politycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Megadeath_ napisał:

Widzicie? Przez was Leżak stracił 1,5 mln! Gdyby nie Wasze durne rady to dziś żyłby sobie beztrosko, zajadając klopsy i torciki, z jakąś mopsiarką karyną u boku, nie martwiąc się o jutro i nie musząc oszczędzać na spuście wody w wc...

Dokładnie tak. Ale jeszcze raz spróbuję i nie raz jeśli będzie kapitału. Z kosztami życia minimum 1k mc jest trudniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Megadeath_ napisał:

Widzicie? Przez was Leżak stracił 1,5 mln! Gdyby nie Wasze durne rady to dziś żyłby sobie beztrosko, zajadając klopsy i torciki, z jakąś mopsiarką karyną u boku, nie martwiąc się o jutro i nie musząc oszczędzać na spuście wody w wc...

I może brałby 800 plus na 5 mord uposledzonych. Naprawdę myslisz ze mogłabym do tego dopuścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Traktowalem matke tak jak miałem zdrowia. Ja dalej dałem z siebie wszystko, pół życia. Nie mam wyrzutów sumienia bo wiem jak wtedy się czułem ze zdrowiem, ja się nadawałem do szpitala na cito a nie żeby robić jej miche i sprzątać. 

Skoro zyjesz i nadal masz siłę heblowac to nje było tak tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×