Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malowany

kocham moderację i kafe, temat family friendly

Polecane posty

4 minuty temu, marawstala napisał:

No wyrywanie chwastów z wysokim poziomem też się nie kojarzy... ok możesz zostać incognito : )

Nie raczej, ale to wszystko jest mocno bekowe, jak się kojarzy jeszcze tamte czasy i dalej nie ma zmian u pewnych. Napisałem prawdę, ale jeśli zostajesz na to ślepa, to ok... a raczej wydajesz się normalna i nie rozumiem po co masz kontakt jakikolwiek z czymś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

Nie raczej, ale to wszystko jest mocno bekowe, jak się kojarzy jeszcze tamte czasy i dalej nie ma zmian u pewnych. Napisałem prawdę, ale jeśli zostajesz na to ślepa, to ok... a raczej wydajesz się normalna i nie rozumiem po co masz kontakt jakikolwiek z czymś takim.

A ty po co wszedłeś szukając kontaktu z czymś takim? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

Nie raczej, ale to wszystko jest mocno bekowe, jak się kojarzy jeszcze tamte czasy i dalej nie ma zmian u pewnych. Napisałem prawdę, ale jeśli zostajesz na to ślepa, to ok... a raczej wydajesz się normalna i nie rozumiem po co masz kontakt jakikolwiek z czymś takim.

Żadnej prawdy nie napisałeś pokaż 1 screena 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ProfetkaChoroszczańska napisał:

1/4 mojego życia. Została już ostatnia część.

Zleciało... jeszcze jak kowbo istniało to tak sobie wyobrażałam jakby to było gdyby go nie było... czarno biała fotka jak to archiwum które po nim zostało, ale cudownie jest jeszcze kafe : ) Toś jeszcze całkiem młoda... : )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, marawstala napisał:

Zleciało... jeszcze jak kowbo istniało to tak sobie wyobrażałam jakby to było gdyby go nie było... czarno biała fotka jak to archiwum które po nim zostało, ale cudownie jest jeszcze kafe : ) Toś jeszcze całkiem młoda... : )

 

A teraz nie ma. Di end. Potem się okazuje ze jednak możemy bez tego żyć. Kafe tez umrze. Wtedy nie będzie już niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Crossroads napisał:

Nie raczej, ale to wszystko jest mocno bekowe, jak się kojarzy jeszcze tamte czasy i dalej nie ma zmian u pewnych. Napisałem prawdę, ale jeśli zostajesz na to ślepa, to ok... a raczej wydajesz się normalna i nie rozumiem po co masz kontakt jakikolwiek z czymś takim.

Właśnie to było tam irytujące jak incognito od czasu do czasu wyskoczył z tekstem o tym z kim nie należy trzymać sztamy... jakby pisanie na forum ze wszystkimi było czymś nagannym. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

A teraz nie ma. Di end. Potem się okazuje ze jednak możemy bez tego żyć. Kafe tez umrze. Wtedy nie będzie już niczego.

Pewnie tak, trzeba się będzie przestawić...

  • Sad 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

To nie było pytanie tylko stwierdzenie, pomijając już fakt że żart, może nie śmieszny ale jednak.

Nie mam już siły na dyskusję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, marawstala napisał:

Właśnie to było tam irytujące jak incognito od czasu do czasu wyskoczył z tekstem o tym z kim nie należy trzymać sztamy... jakby pisanie na forum ze wszystkimi było czymś nagannym. : )

Każdy jest wolny i robi, co chce... Marciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja pisałem na kowbojkach to byłem tak oszczędny że miałem biurko obgryzione z biedronki za 8dych nowe albo kompa z 2000r to aż siostra mi wysłała stacjonarny jak wymieniali bo jej było mnie szkoda. Ale pod koniec strony ćwierć miliona pyknelo.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Crossroads napisał:

Każdy jest wolny i robi, co chce... Marciu.

Z kowbojek to jeszcze tu była poetka, pająkowy (o ile taki miał tam nick) no i wieczorna ale też nie wiem jaki miała nick

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Z kowbojek to jeszcze tu była poetka, pająkowi (o ile taki miał tam nick) no i wieczorna ale też nie wiem jaki miała nick

Ja też nie wiem. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ProfetkaChoroszczańska napisał:

To żeś się rozbestwil srogo.

No poszedłem do kika i na hossie kupiłem dwa za 100 

W kuchni wywalam pety do klapkowatego 

A do papierisniciwego chusteczki mokre xD 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Z kowbojek to jeszcze tu była poetka, pająkowi (o ile taki miał tam nick) no i wieczorna ale też nie wiem jaki miała nick

Poetka tu czasem jeszcze wpada, a z wieczorną rozmawiasz 😉  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Na jaki niby temat? ;pp

Na temat Jezusa 🙂 Może jednak innym razem, bo już mi się odechciało wszystkiego przez tego ...a wyżej 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieczorna miała na kowbo chłopaka takiego miał ksywe beznikowy, pracował w Amazonie na magazynie i grał na gitarze, ich rozstanie wirtualne strasznie ją zmieniło. poszła w czarną magię, a on grywał w jazz klubach pijany.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

Wieczorna miała na kowbo chłopaka takiego miał ksywe beznikowy, pracował w Amazonie na magazynie i grał na gitarze, ich rozstanie wirtualne strasznie ją zmieniło. poszła w czarną magię, a on grywał w jazz klubach pijany.

Aż dziwne ze nie raczyłeś wspomnieć o jego pulsującej kiełbasie. Przypominam jedynie ze to nie dla mnie kradł kredki do oczu z Amazona więc mnie nie kochał prawdziwje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×