Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malowany

kocham moderację i kafe, temat family friendly

Polecane posty

5 minut temu, Żaba Monìka napisał:

Tak przeczuwałam, ze Babka ukrywa w szafie jakies tragiczne romanse.

Dziwne, bo pasowali do siebie lol, jako nieliczni na tamtej stonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A było strasznie do mnie mops dzwoni po drodze hipermarket że se nie dam rady z matką bo pochwa 😱 i m3 na dps a ja mówię proszę ton zmienić i nie krzyczeć a po drugie nie jesteśmy na ty. A faktycznie 😅 ma pan prawo zaopiekować się mamą ale przyjedziemy sprawdzić 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie było jak w bajce o królu który udawał żebraka. Nie dałeś mi kromki chleba bo myślałeś że jestem menelem a ja chciałam sprawdzić czy się podzielisz i uczynić cie milionerem. Nie jakimś marnym 1/8 milionerczi. W każdej sekundzie podejmuje.y decyzję. Twoja była zła a bogactwo było na wyciągnięcie ręki. Ale tak to juz jest ze rozum wraca gdy już jest tu lejt for lalobajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

I może brałby 800 plus na 5 mord uposledzonych. Naprawdę myslisz ze mogłabym do tego dopuścić?

Fakt, 5 imitacji Leżaka to już brzmi przerażająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Dziwnym trafem jak umarła.

A dziwisz się jak zeszło ze mnie jakieś 90% stresu rzeczywistości. A stres to główna przyczyna chorób wszelakich czasem. Tu były okna pozaklejane żeby nie skoczyła. Na każdy dźwięk zrywalem się i leciałem do pokoju czy nie upadła czy nie skoczyła czy nie żre czegoś niejadalnego itd żyłem w ciągłym stresie. Jak mi przy kasie w hipermarket chciała dać karte tylko kwadrans to mi leciał pot czy wrócę i nie będzie leżeć martwa. Potrafiła ryż bez wody zagotować i dym całe mieszkanie odkręcić kran i zostawić popusic na podłoge i się od tego wywalic. Ludzie pod koniec życia są nieznosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

A dziwisz się jak zeszło ze mnie jakieś 90% stresu rzeczywistości. A stres to główna przyczyna chorób wszelakich czasem. Tu były okna pozaklejane żeby nie skoczyła. Na każdy dźwięk zrywalem się i leciałem do pokoju czy nie upadła czy nie skoczyła czy nie żre czegoś niejadalnego itd żyłem w ciągłym stresie. Jak mi przy kasie w hipermarket chciała dać karte tylko kwadrans to mi leciał pot czy wrócę i nie będzie leżeć martwa. Potrafiła ryż bez wody zagotować i dym całe mieszkanie odkręcić kran i zostawić popusic na podłoge i się od tego wywalic. Ludzie pod koniec życia są nieznosi.

Wiem. Akurat ci wierze. I nawet współczuję bo opieka nad lezacym to nic przyjemnego. Dlatego od lat tlumacze ze pjerdolnieci ludzie nie powinni się rozmnażać bo tworzą koszmar i sobie i rozmnożonym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Tego z początku tematu co pisałaś że może to on ale woli się nie przyznawać.

Ale kto to ziemniak i czemu się tak nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dupcyngier to nie Benny, dajcie spokój. Serio musicie być ślepi. Może vibe trochę podobny mają, ale zupełnie inny styl wypowiedzi i inne zainteresowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Ale kto to ziemniak i czemu się tak nazywa

Bo pierwszy nick tutaj miał muchos potatos I wszyscy zaczęli mówić Ziemniak, teraz ma nick DupcyngierZZapluskwokęsów

Edytowano przez E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Bo pierwszy nick tutaj miał muchos potato I wszyscy zaczęli mówić Ziemniak, teraz ma nick DupcyngierZZapluskwokęsów

A to znam potato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, E̗̭̝͜ḽ̖̭͜c̜͇̗̪̭͢i̱͙̙͍͖͜a͢ napisał:

Bo pierwszy nick tutaj miał muchos potatos I wszyscy zaczęli mówić Ziemniak, teraz ma nick DupcyngierZZapluskwokęsów

Twój dzieciak już pewnie do przeczkola poszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Wiem. Akurat ci wierze. I nawet współczuję bo opieka nad lezacym to nic przyjemnego. Dlatego od lat tlumacze ze pjerdolnieci ludzie nie powinni się rozmnażać bo tworzą koszmar i sobie i rozmnożonym.

Jak już leżała to 50% stresu zeszło. Najgorsze jak chodziła i nie chciała się myć albo jeść wywalila obiad do zlewu później muchy bo ja nie nadazalem. Spuscila wody kiblem na 2tys zalewajac sasiadke. Te 5tys rulon co miałem na pokusie to wszystko wydalem na jej problemy fazy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Jak już leżała to 50% stresu zeszło. Najgorsze jak chodziła i nie chciała się myć albo jeść wywalila obiad do zlewu później muchy bo ja nie nadazalem. Spuscila wody kiblem na 2tys zalewajac sasiadke. Te 5tys rulon co miałem na pokusie to wszystko wydalem na jej problemy fazy. 

Takie marnotrawstwo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×