Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malowany

kocham moderację i kafe, temat family friendly

Polecane posty

Typie pisaPisałeś do 12-14 letnich dziewczyn yukii, karuta itp., które zakładały tematy o nowym roku szkolnym na przykład w 6 klasie raz, a ty tam w temacie, że byś je zalał...potem przyszedłeś tu i udawałeś normika od giełdy nie zboczonego podbijając do tej broken, ale widać od jakiegoś czasu znowu szalejesz. To, jak pokój gdzie jest zapchany kibel i siki w szklance. Normalna osoba powie wtf, powie sprzątaj i wypad. Tutaj ludzim wystarczy otwarcie okna, jakieś popryskanie szprejem XD i jeszcze wypiją z tobą te szczochy zachwalając rocznik XDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

Typie pisaPisałeś do 12-14 letnich dziewczyn yukii, karuta itp., które zakładały tematy o nowym roku szkolnym na przykład w 6 klasie raz, a ty tam w temacie, że byś je zalał...potem przyszedłeś tu i udawałeś normika od giełdy nie zboczonego podbijając do tej broken, ale widać od jakiegoś czasu znowu szalejesz. To, jak pokój gdzie jest zapchany kibel i siki w szklance. Normalna osoba powie wtf, powie sprzątaj i wypad. Tutaj ludzim wystarczy otwarcie okna, jakieś popryskanie szprejem XD i jeszcze wypiją z tobą te szczochy zachwalając rocznik XDD

Każdemu się chwalił ze mu matka chusteczki sprzątała po samogwalcie. A potem się dziwi ze na koniec w psychiatryku wylądowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Crossroads napisał:

Typie pisaPisałeś do 12-14 letnich dziewczyn yukii, karuta itp., które zakładały tematy o nowym roku szkolnym na przykład w 6 klasie raz, a ty tam w temacie, że byś je zalał...potem przyszedłeś tu i udawałeś normika od giełdy nie zboczonego podbijając do tej broken, ale widać od jakiegoś czasu znowu szalejesz. To, jak pokój gdzie jest zapchany kibel i siki w szklance. Normalna osoba powie wtf, powie sprzątaj i wypad. Tutaj ludzim wystarczy otwarcie okna, jakieś popryskanie szprejem XD i jeszcze wypiją z tobą te szczochy zachwalając rocznik XDD

Jeśli coś takiego było to podszywa munki se robiły jaja ja nic nie robiłem bo znam prawo i nie jestem pedo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Każdemu się chwalił ze mu matka chusteczki sprzątała po samogwalcie. A potem się dziwi ze na koniec w psychiatryku wylądowała.

Bo był o tym temat kamczity co robicie z tym 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Jeśli coś takiego było to podszywa munki se robiły jaja ja nic nie robiłem bo znam prawo i nie jestem pedo 

Mun jest z kowbo? Ja już mam zaniki pamięci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Bo był o tym temat kamczity co robicie z tym 

Naprawdę nie czeba brać tak wprost każdego tematu. Czeba być czasem tajemniczom postaciom. U ciebie nie ma już czego odkrywać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Mun jest z kowbo? Ja już mam zaniki pamięci. 

Nie ale miałem kilka do kilkunastu podszywow i jestem w stanie to udowodnić ostatnio znalazłem temat ze wzrostem to trzech na jednej stronie se jaja robiły 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, przewr(l)otna napisał:

I znów nie wiem who is who 🤪

Wypad z mojego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Nie ale miałem kilka do kilkunastu podszywow i jestem w stanie to udowodnić ostatnio znalazłem temat ze wzrostem to trzech na jednej stronie se jaja robiły 

I znowu o jajach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Tutaj też się munek podszywa i pisze różne rzeczy się go spytaj czemu to robi podejrzewam że z zazdrości 

Na pewno. Jak trynia fekalska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Lepiej mieć niż nie mieć napisał:

Bo był o tym temat kamczity co robicie z tym 

Pisałeś, że matka ci sprząta jeszcze tymi chusteczkami...co się w nie zadowoliłeś i ty jesteś normalny? To jakaś ostra patologia z ludźmi chorymi psychicznie, nawet smutna pewnie, ale ty ciągle piszesz to samo ...lol....trochę tylko w plus, czy minus. Gdybyś chciał coś zmienić to byś był chyba świadomy, żeby nie pisać w necie już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Naprawdę nie czeba brać tak wprost każdego tematu. Czeba być czasem tajemniczom postaciom. U ciebie nie ma już czego odkrywać. 

Matke zamykali już w psychiatryku jak byłem mały siostra mi ostatnio mówiła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, przewr(l)otna napisał:

"Dżentelmena" już poznaję.

Idź gdzie indziej fochy strzelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Kto to znowu. Co to za cyrk. Wyłazić z kryjówek agenci bo tylko lezak jest tu znany niezmiennie.

Tak (póki co) tylko jeden się do mnie odnosi i tyle w temacie.

Sama słyszałaś mam zrobić wypad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, ProfetkaChoroszczańska napisał:

Widzę toć. Ostatnio każdy chce tu być incognito. Bene kowbojkowe myszki. Każdy klamje.

Kto ma coś za uszami pewnie niechętnie przyzna się do swojej przeszłości.

Beny chyba raczej nie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, ProfetkaChoroszczańska napisał:

To ten co gania grizli przemierzając tereny inuitow?

Grizli wciągam nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malowany napisał:

Idź gdzie indziej fochy strzelać

Nie strasz, nie strasz, bo się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×