Toya 158 Napisano 3 Czerwiec (edytowany) https://zapodaj.net/plik-DUOXh11TWR Edytowano 3 Czerwiec przez Toya Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Toya 158 Napisano 3 Czerwiec https://zapodaj.net/plik-xQEuUKy34V Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Еlciаа 1020 Napisano 3 Czerwiec Jesteś nawet nieco podobny do niej. 1 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Toya 158 Napisano 3 Czerwiec 5 minut temu, Еlciаа napisał: Jesteś nawet nieco podobny do niej. Zgłoszone. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Toya 158 Napisano 3 Czerwiec Polaczki jutro macie wolne? Cieszycie się? A mi się euro zachciało zarabiać Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 422 Napisano 3 Czerwiec 2 minuty temu, Toya napisał: Polaczki jutro macie wolne? Cieszycie się? A mi się euro zachciało zarabiać Mati ogarnij się 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Toya 158 Napisano 3 Czerwiec Przed chwilą, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: Mati ogarnij się Szczym? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Еlciаа 1020 Napisano 3 Czerwiec 4 minuty temu, Toya napisał: Polaczki jutro macie wolne? Cieszycie się? A mi się euro zachciało zarabiać Widzisz a mój ex pracuje w Niemczech i zarabia w euro a ma jutro wolne. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
GlitterGlock 80 Napisano 3 Czerwiec 5 minut temu, Toya napisał: Polaczki jutro macie wolne? Cieszycie się? A mi się euro zachciało zarabiać Oczywiście, jak i cały długi weekend. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 422 Napisano 3 Czerwiec 1 minutę temu, Toya napisał: Szczym? 'Polaczki' brzmi pogardliwie 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 316 Napisano 3 Czerwiec Ja nie mam wolnego jutro nvm o co cho Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Toya 158 Napisano 3 Czerwiec 2 minuty temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: 'Polaczki' brzmi pogardliwie Bo my Niemcy gardzimy Polakami. 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Toya 158 Napisano 3 Czerwiec (edytowany) 4 minuty temu, szmul napisał: Ja nie mam wolnego jutro nvm o co cho Ale cię dymajom Edytowano 3 Czerwiec przez Toya Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
szmul 316 Napisano 3 Czerwiec Przed chwilą, Toya napisał: Ale cię dymajaom Lubię to 2 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Toya 158 Napisano 3 Czerwiec 8 minut temu, Еlciаа napisał: Widzisz a mój ex pracuje w Niemczech i zarabia w euro a ma jutro wolne. Jak sobie wziął to ma Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Toya 158 Napisano 3 Czerwiec 4 minuty temu, szmul napisał: Lubię to Lol jaka pedauka. Guten Nacht. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 422 Napisano 3 Czerwiec 1 minutę temu, Toya napisał: Lol jaka pedauka. Guten Nacht. a my mamy jutro wolne Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Toya 158 Napisano 3 Czerwiec 19 minut temu, GlitterGlock napisał: Oczywiście, jak i cały długi weekend. Ja tylko niedzielę, więc krótki wikend. 7 minut temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: a my mamy jutro wolne Bawcie się, śpijcie po rowach i odpoczywajcie. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 422 Napisano 3 Czerwiec 1 minutę temu, Toya napisał: Bawcie się, śpijcie po rowach i odpoczywajcie. ja jutro niosę baldachim w procesji to nie mogę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2089 Napisano 3 Czerwiec 15 minut temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: ja jutro niosę baldachim w procesji to nie mogę Ja będę dzwonić dzwonkiem. Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 422 Napisano 3 Czerwiec Przed chwilą, Onaaaa napisał: Ja będę dzwonić dzwonkiem. potrzebujemy jeszcze kogoś do sypania kwiatów Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2089 Napisano 3 Czerwiec 47 minut temu, Toya napisał: Polaczki jutro macie wolne? Cieszycie się? A mi się euro zachciało zarabiać Mamy wolne i nawet już twojego szopa na grila zaprosiłam 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2089 Napisano 3 Czerwiec 1 minutę temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: potrzebujemy jeszcze kogoś do sypania kwiatów Proponuję jakiegoś prawdziwego mężczyznę. Trzeba poczekać może się taki znajdzie Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 422 Napisano 3 Czerwiec 1 minutę temu, Onaaaa napisał: Proponuję jakiegoś prawdziwego mężczyznę. Trzeba poczekać może się taki znajdzie ja nie mogę - trzymam baldachim Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti... 738 Napisano 3 Czerwiec 2 minuty temu, Onaaaa napisał: Proponuję jakiegoś prawdziwego mężczyznę. Trzeba poczekać może się taki znajdzie Raczej kobietę bo faceci słabo w tym przypadku wypadają Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
250GodzinTak 1833 Napisano 3 Czerwiec 12 minut temu, Onaaaa napisał: Ja będę dzwonić dzwonkiem. Ornaty księdzu będziesz poprawiać? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2089 Napisano 3 Czerwiec 13 minut temu, WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ napisał: ja nie mogę - trzymam baldachim Spoko poczekamy aż sie zgłoszą I będą bić o te kwiatki Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Onaaaa 2089 Napisano 3 Czerwiec 13 minut temu, Spaghetti... napisał: Raczej kobietę bo faceci słabo w tym przypadku wypadają Wole mężczyznę Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
WycₕₒdzₑₙₐCₕwᵢₗₑ 422 Napisano 3 Czerwiec 5 minut temu, Onaaaa napisał: Wole mężczyznę gdzie ja Ci teraz mężczyznę znajdę, daj spokój Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach
Spaghetti... 738 Napisano 3 Czerwiec 7 minut temu, Onaaaa napisał: Wole mężczyznę Ja kobietę więc syp kwiatki i nie marudź 1 Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach