Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wipka

Zmywarka - jaka kupic ?

Polecane posty

Gość gość
Ja Ci mogę polecić ten model od firmy Amica https://www.al.to/p/307524-zmywarka-amica-zwm-426ies.html . Ma świetną cenę, jest A++, ma 45 centymetrów szerokości i aż załadujesz 10 kompletów naczyń, ma wyświetlacz LED więc jest łatwa w obsłudze, cichutka i wszystko świetnie myje, nie pozostawiając smug. Do tego opcja połowy załadunku jest świetną sprawą, która pozwala oszczędzać nam prąd i wodę. Zdecydowanie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy do czego potrzebujesz bo wiadomo że innych używa się w gastronomi a innych w domu. My teraz do lokalu od Winterhalter kupowaliśmy, bo wiem że mają porządne urządzenia i że nie padną szybko, a taki sprzęt musi być przecież wydajny i niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika987
Może warto byłoby zdecydować się na zakup modelu CDIM3T623PR firmy Candy? Jest strasznie pojemna, a jej obsługa nie sprawia najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

długo się nad tym zastanawialiśmy i kupiliśmy używaną z komis techniczny wrocław w bardzo dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przede wszystkim doradził żeby kupić coś z tych większych - 60 cm a nie 45 cm. mała zmywarka zapełnia się w jeden dzień 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×