Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
- ewunia -

najlepszy salon fryzjerski we Wrocławiu...

Polecane posty

Gość Izabela342
Ja gorąco zachęcam do salonu Dawid Stefanskiego na nowym dworze, świetny fryzjer jak i osoba z pasją i pełen uśmiechu, nic nie wciska i doradzi. Zawsze jestem zadowolona z koloru jak i cięcia z resztą dwa złote medale z tego roku nie były przypadkowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabela342
Jak kolory to tez u Pana Dawida Stefańskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan Radek
Fabryka Fabryką...nie wiem jak reszta załogi ale nikt mi nie powie,że p.Radek to zły fryzjer,a też tam pracuje.Przeszłam za nim z Ines.Czesze tak, że po weselu kok trzymał mi się 3 dni.Kolor zawsze wychodzi piękny i równy,a po umyciu włosy układają się same,są tak dobrze ścięte. Z nim można wszysko, miałam już ombre hair i też zrobił mi piękne przejście koloru,a nie od kreski.Polecam wszystkim i wysyłam koleżanki z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam salon Pattaya Beauty Zone przy ul. Pułaskiego 16. Fryzjerka nie dość że świetnie koloryzuje bo zeszła mi z koloru "żółtego kurczaczka" do pięknej platynyt to jezcze potrafi zaplatać śliczne warkocze. Cenowo też fajnie i mają często promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dziewczyny polecam jeśli szukacie faktycznie sprawdzonego fryzjera zajrzeć na https://www.dobryfryzjer.pl/wroclaw i sprawdzić opinie happy i hair i sie tam zapisać mi dopiero tam odmienili fryzure na naprawde niesamowita, polecam z calego serca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon Le Grand odradzam wredne twarze Pan z recenzji miły i Pani blondynka w długich kręconych włosach, a reszta z głową w chmurach. I pani manager z Poznania Weronika (chyba tak ma na imię) rozumy pozjadala udaje, że ludzi nie widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia345
Z własnego doświadczenia mogę wam polecić ten salon http://www.studioessenza.pl/ . Od jakiegoś czasu obcinam tutaj włosy i umawiam się na modelowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry witam wszystkie Panie bo to do was się tyczy stanowczo odradzam ten salon fryzjerski może i fajnie robią ale jeden z panów ma za dużo dziwnych aluzji i nie zręcznie się czułam jak farbowal mi włosy czekałam tylko aż skończy chciałam mu zapłacić i wyjść .. nie będę tutaj opisywała swojej historii przekonacie się na własnej skórze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka, czy ktoś może wie jakie są ceny strzyżenia u Sebastiana Grobelnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzialena1710
Na pewno nie polecam Dawida Kremzy Panią które maja kręcone włosy... Zachęcona opiniami poszlam do Pana Dawida to to było jedno z moich najgorszych doświadczeń fryzjerskich. Fryzura nie miała zupełnie kształtu - włosy były "wystrzępione" w dziwny sposób i nie układały sie zupełnie... Bardzo żałowałam tej wizyty, a w domu popłakałam się ze złości, że tam poszlam... Być moze z prostymi włosami pan Dawid sobie radzi, ale z kręconymi stanowczo NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Z przyjemnością polecam Pracownię Fryzjerską Pana Michała Chabzy. Chabza & Team to prawdziwi profesjonaliści , którzy bez problemu stwierdzą jaka fryzura będzie odpowiednia do typu urody i kształtu twarzy. Jestem bardzo zadowolona. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Kiślowska

Pan Michał to cudotwórca. Moje włosy były zniszczone wieloma próbami często nieudanych koloryzacji. Od kiedy mam dobrze obcinane i zregenerowane włosy problem zniknął. Grunt to dobra technika i jakość używanych kosmetyków. Polecam wszystkim klientom  o słabych włosach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Chabzda & Team jest zdecydowanie najlepszym salonem fryzjerskim w Wrocławiu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też chodzę do Pracowni Fryzjerskiej Chabzda & Team i powiem, że nie mam do czego sie przyczepić, zawsze mogę liczyć na obsługę na najwyższym poziomie, a o moje włosy nie muszę się martwić, bo raczej nic złego tutaj ich nie spotka, wprost przeciwnie, zadbają o nie tak aby stały się mocniejsze i bardziej lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również też chodzę do pracowni Fryzjerskiej Chabzda & Team, fryzurę zawsze mam idealną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chabzda & Team nie mają sobie równych, uwielbiam do nich chodzić, tak samo jak moja dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Ewa z salonu Gnatyshyn znajdującego się przy Kazimierza Wielkiego we Wrocławiu jest świetną utalentowaną fryzjerką. Bardzo dobrze umie dopasować fryzurę do kształtu głowy i twarzy. Do tego jest świetną koloryzatorką. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałam bardzo zniszczone włosy, w Pracowni Chabzda & Team, po kilku wizytach doprowadzili je do naprawdę super stanu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy to z cała pewnością Chabzda & Team, chyba się mylę, alę wątpie bym się myliła 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorąco polecam skorzystać z usług Pracowni fryzjerskiej Chabzda & Team, tam odratowali moje włosy, które zniszczył mi inny "profesjonalny" fryzjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W całym Wrocławiu to tylko jeden salon fryzjerski jest godny polecenia i jest to Pracownia Fryzjerska Chabzda & Team, potrafią zdziałać prawdziwe cuda nawet z najbardziej zniszczonymi włosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze doświadczenie fryzjerskie w moim życiu to tylko w Chabzda & Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koniecznie spróbuj iść do Pracowni Fryzjerskiej Chabzda & Team, jestem pewna ,że nie będziesz żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Tęczowej jest Gnatyshyn, który moim zdaniem jest jednym z najlepszych salonów we Wrocławiu. Pani Ewa jest super fryzjerką, ale ostatnio też byłam u Vlada, który ma naprawdę super pomysły. Polecam ten salon i pracujących tam stylistów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2020 o 08:59, Mangosia napisał:

Faktycznie Chabzda & Team jest zdecydowanie najlepszym salonem fryzjerskim w Wrocławiu 🙂

Przychodząc do nich mam pewność, że zrobią z moimi włosami to co będę chciała. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×