Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 niepoważalne objawy,ze facet ma na nas ochote

Polecane posty

Gość gość

Jest facet, ktorego podejżewam,ze bardzo mu sie podobam i chciałby to ze mną zrobic. Juz raz zostalam podpuszczona, przeżylam wstyd i upokorzenie, bo koles mnie tylko podpuszczal,chociaz nie sądzilam,ze faceci tez tak robią Potraficie wymienic 3 niepodważalne zachowania faceta\słowa, ktore sa synonimem słow"Mam na ciebie ochote i to bardzo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
erekcja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slini sie i wystawia jezor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem Tobie na to pytanie jezeli Ty tez jako pierwsza napiszesz o 3 zachowaniach które wysyła zainteresowana kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nachalnie cię obmacuje, pcha ręce pod majtki, rozbiera i obraża się jeśli mu na to nie pozwolisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.k***iki w oczach :-D 2.ślinotoku 3.bojowe nastawienie :-D między nogami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 objawy u kobiet? Jak dotykasz, to nie odepchnie Bedzie patrzyla na usta, od pocalunku sie zacznie a trzeci....spojrzy na twoje krocze. NO wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaintersowana kobieta: 1. pali cegłę kiedy facet o tym mówi otwarcie, że na przykład snił o tym z nią 2. nie odsuwa się i drży jak przy -20 stopniowym mrozie 3. odwzajemnia namiętny pocałunek i pozwala zsunąć z siebie sweter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 1. blask w jej oczach na jego widok 2. pocałunek w usta 3. dotyk jego skroni, głowy, oczu, brzuszka, pośladków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku kobiet, to nawet wsadzenie jej w dziurę nie oznacza, że ma ochotę w danej chwili (mogła akurat się rozmyślić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.48 nie bądź obsceniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ina nie mow,ze dupa ci sie poci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo w przypadku np bardzo wrażliwych kobiet ważna jest tez atmosferka...kameralne łoże i płatki róż, wiesz takie tam, czy są głebokie pocałunki i intensywna gra wstępna, czy jest to partner, na którym jej zalezy i cała ta otoczka...;) czy po prostu czuje sie bezpiecznie w jego ramionach i baaaaardzo kochana. A jeżeli kobieta nie jest wrażliwa to sam wiesz ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze mdlejesz i tgracisz swiadomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko mit ze kobiety potrzebuja pocalunkow gry wstepnej itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem, gdyby facet był baaardzo przystojny i do tego baaardzo by mnie pociagał, a i byłoby to potęzne zakochanie to kto wie, może i bym zemdlała :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W przypadku mężczyzn, to często w "takich momentach " głos im się zmienia i oddychają tak jakoś inaczej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak do konca to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To chyba zalezy od kobiety i od mężczyzny. Jedni wolą szybko, inni wolą długo, jeszcze inni wolą dużo całusów, a niektórzy w ogole nie wolą ;) to zalezy jaki to jest czlowiek, jakie ma potrzeby i jaki ma temperament. I doswiadczenie przede wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
interesuja mnie ci ktorzy w ogole nie wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak mozesz to napisz jakie to objawy,chyba ze ci sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gra wstępna to po znakach, po przyzwoleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie umiesz sie powstrzymac czyli slaby jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalem drapaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za wypowiedzi. To jedyne w co bym uwierzyła to ,ze ma namiot w spodniach przy mnie.... Doświadczylam podpuszczania, boje sie zrobic krok do przodu, bo swiadomosc,ze facet chcial tylko SPRAWDZIC a czy kręci...jest totalnym świnstwem. Przysiegam,ze na takiego trafilam i do dzis dzien jest mi głupio....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci, którzy w ogóle nie wolą to sa takie osoby np które są bardzo głeboko wrażliwe, nawet nadwrażliwe, idealiści, głeboko romantyczni, z bardzo subtelną duszą. To takie osoby, które z pozoru mogą mieć bardzo silna, dominująca osobowość, właściwie przebojową nawet, jakaś charyzmę, są inspiratorami, kreatorami, osoby o wielu talentach, które pozornie wydają się bardzo otwarte, ale takie prawdziwe uczucie pojawia się raz w życiu i bardzo głeboko je przezywają. Był taki film kiedys o facecie, który zakochał się w kobiecie, tworzył dla niej piosenki, ale ich rozdzielili i on cały czas latami nie mogł przestac jej kochać i nie chcial innych kobiet, ciagle tylko o niej, dla niej... To są tego typu osoby, dlatego nie wolą wcale bo chcą tej konkretnej osoby i chca przed nią się otwoarzyć, zawstydza ich to i raczej nie maja doswiaczenia, bo chca odkrywac z ta umilowana osoba. A z pozoru wygladaja na uroczych, sympatycznych ludzi, atrakcyjnych, jak ten facet z filmu, a w srodku sie dzieje... Ale to jest jeden typ osoby ktry nie woli. Moga nie wolec z innych przyczyn, ze sa zbyt niesmiali, ze boja sie odrzucenai, wykorzystania, ze maja niski temperament albo z wielu innych przyczyn. Mogą nie wolec, bo partner sie znudzil , nie daje przyjemności, to kojarzy sie z bolem, z czymś nieprzyjemnym albo nie wola, bo maja innego z ktorym wolą. To zalezy od czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozesz tego nie rozrozniac. Podpuszczanie i zarty to podpuszczanie. Facet ktoremu sie podobasz niekoniecznie bedzie robil aluzje,moze wcale. Ale bedzie patrzyl,krecil sie obok,pomoze w czyms itp. To caly czas tylko pozadanie,ale roznica ogromna niz tanie teksty o d***e i swirowanie dla sportu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. U mnie jest koles,ktoremu sie podobam,widze. Niczego nie bedzie,bo on jest akurat szczesliwy i zajety. Ale potrafi byc dla mnie niemily . Niby idzie sie z nim dogadac,jak cos to pomoze,ale generalnie sie czepia. Tu niby obcina wzrokiem itp.,a potrafi byc nieprzyjemny. Dlatego uznalam,ze mam uja na oczach:) i zwidy mam. Koles za mna nie przepada. W sumie jedno drugiego nie wyklucza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ald shaterhend
sorry winetou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi sie ten ostatni wpis. Mimo wszystko uwierzylam,ze to nie żarty. Lubie konkrety Podaj przyklady co mowi facet co podpuszcza,a co jak mający na celu rzeczywiscie przespac sie ze mną gdybym tego chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×