Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MIrrrrraDela Kerr

5 kg mniej KTO ZACZYNA ODCHUDZANIE ZE MNĄ ??

Polecane posty

Gość MIrrrrraDela Kerr

Witajcie ;) pragnę pozbyć się 5 kg ... to nie wiele widząc ile osób boryka się z naprawdę wielką ilością tłuszczyku , ale mimo to zle się czuję w swojej skórze . Ja juz się go troche pozbyłam ale pozostało mi 5 kg ..to najgorsze :( nie mam silnej woli , chęci do ćwiczeń itp MAM NADZIEJĘ ,ŻE RAZEM SIĘ ZMOTYWUJEMY I DAMY RADE ;) BUZIAKI ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
chętnie się przyłączę bo mniej więcej tyle chcę schudnąć:) Masz rację ostatni tłuszcz jest najgorszy do stracenia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość molokoo
też bym się chciała pozbyć ok. 5 kg.tylko jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
jak to jak - mż, dużo wody no i ćwiczenia jeżeli zdrowie pozwala:) to może i zwykłe gadanie bo też mam z tym problem, ale chyba innego sposobu nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIrrrrraDela Kerr
Dziewczyny oto mój plan ! ! ! ;);) może drastyczny ale każda z was kochane niech ułozy sobie swój własny inny lub podobny do mojego :) ale tak by : - Nie jemy po 18 - nie jemy słodyczy , Fast foodow, orzeszkow solonych itp - ćwiczyć chociaż 30 min dziennie - wklepywac kremy antycell lub wyszczuplające - masaze gąbką lub innymi cudami ;p Obowiązkowe( by miec jędrną skórę ) -peeling z kawy (wspaniały i widac różnice na ciele) -900kcal ( ja mam taki limit jedzenia ) - dużo warzywek i wody ;) Jak mi się coś przypomni to dopiszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
ja mam podobne założenia i stosuję się do nich już jakiś czas tylko kremików nie stosuję (a wiem, że mogłoby to pomóc - lenistwo wychodzi:P ), o peelingu kawowym słyszałam, więc czas go wypróbować:D U mnie z ćwiczeniem jest problem - mam silną alergię skórną przy jakimkolwiek ruchu i tylko leki pozwalają mi w miarę aktywnie funkcjonować (chociaż nie niwelują jej całkowicie:( ) Odezwę się jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
o jeszcze jedno, co do tych kremów antycelulitowych i wyszczuplających to tyle ich jest, że już się pogubiłam... Jaki polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliana777
Cześć dziewczyny ja mam bardzo grube uda i pupę więc zaczynam od jutra najpierw wstęp do diety to będzię 3dniowa głodówka ( żeby oczyścić organizm) potem dieta głównie z warzyw i owoców a wy jakie macie sposoby na zrzucenie kg niszczących sylwetkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 004
Ja też do was chcę się przylaczyć! mam troche wiecej niż 5 kg do stracenia.Będzie mi miło z Wami popisać i podzielić sie radością ze zgubienia choć 1 kg!!!! Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
BlackNice - dzięki za namiary na kremik, zakładam, że go stosowałaś no i cena zaskakująco niska:) Piszesz też, że ważysz 53-55kg, możesz napisać jaki masz wzrost bo chudziutka jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniuszek22 - Tak stosowałam kilka razy już, z ćwiczeniami i dietą efekty są :) Cena ok. 13zł Mój wzrost to 168cm :) Ale i tak chciałabym ważyć mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
blacknice - Jak dla mnie musisz wyglądać ślicznie z tym wzrostem i wagą, ale wiem jak to jest kiedy coś Ci nie pasuje, a inni mówią, że się wygłupiasz (wkurzające) więc jesli chcesz schudnąć to trzymam kciuki:) A co do tego serum mam jedno pytanie, czy kupiłaś je w sklepie czy można tylko przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dziękuję moniuszek22, ja także trzymam kciuki za Ciebie i resztę forumowej ekipy :) Jeśli chodzi o serum kupiłam go w Rossmanie, w każdej drogerii powinien być, ale przez internet na pewno też można :) na allegro powinien być, ale z kosztem przesyłki nie opłaca się ;P Ja uciekam, tymczasem odchudzanie zaczynam od jutra.. :) Dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
krycha - dlaczego akurat tyle? - tak sobie dziewczyna założyła, pewnie jeśli uzna, że to dla niej za mało to sobie doda. Ja np. jem chyba właśnie tyle w ciągu dnia, ale nie wiem dokładnie bo nie liczę kalorii - po prostu jem z głową i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ;) Nie sądziłam , że moj topik będzie dla was taki ciekawy ;) Więc właśnie to bardziej mnie pogania do roboty ;) ja uwazam , że najlepszy kremik to ten czerwony z Lirene , tani nie jest ale tez nie drogi patrząc ile czasem kosztują inne 150 zł nawet . Napiszę potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;* Ja również mam do zrzucenia 5 kg. Zaczynam od jutra:) Czy mogę do Was dołączyć? Oto mój plan odchudzania (przerobiona dieta amerykańska) : po przebudzeniu: szklanka wody + zielona/ czerwona/ herbata slim 10:00 - 2 trójkąty serka topionego ok. 150 kcal + szkl. wody 12:00 - jajko na twardo + pomidor ok. 110 kcal + szkl. wody 14:00 - jabkło ok. 36 kcal + zielona/ czerwona/ herbata slim 16:00 - ser twarogowy chudy 100 gram + pomidor/2 ogórki ok. 120kcal + szkl. wody 18:00 - szklanka wody + zielona/ czerwona/ herbata slim razem ok. 420 kcal, 1,25 l wody między posiłkami mam jeszcze do wypicia conajmniej 0,5 l wody na wieczór 30 minut ćwiczeń Dieta amerykańska powinna trwać ok. 5 dni, ale wątpię, czy schudnę tak szybko bez efektu jojo, zakładam zatem, że będe odchudzać się 10 dni. Po których upływie przejdę na dietę 1000 kcal. Pozdrawiam i życzę wytrwałości w gubieniu kg;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę być szczypiorkiem
Witam. Bardzo, ale to bardzo chciałabym schudnąć 5 kg, za każdym razem moja dieta trwa 2,3 dni i kończę :O. W zasadzie, to nie dieta, tylko nowy, zdrowy styl życia - który chciałabym prowadzić, ale mi nie wychodzi :O Niestety, gubi mnie mój chłopak - a to je kolację o 1. w nocy - hamburgery - i mi tez coś wciśnie, a to zabierze mnie to fast foodu, a to ciągle coś podjada. Moja słabość to pieczyyyyywo. Uwielbiam! Jasne, ciemne, mieszane, graham, ziarniste, sojowe, mogłabym jeść tyllko chleb!!! Od jakiegoś czasu jem tylko ciemna, oryginalne - jednak dużo za dużo bo ok 6-7 wielkich krom :O Od dziś ZACZYNAM! Ciemne pieczywo zastępuję kruchym - np z czosnkiem. Słodkie capuccino - zieloną herbatą Słodkości - owocami. Nie jestem po 18/19 4 posiłki na dzień. Dziś już zjadłam 3 kromki pieczywa kruchego, z białym topionym dietetycznym serkiem i wędlina chudą z indyka. O 14 - 2 jogurty: jeden będzie staciatella:P O 16 - sałatka warzywna O 18 - coś białkowego: np twarożek ze szypiorkiem. Pomiędzy zjem jakąś nektarynkę i jabłko. Moja waga: 59kg przy 173cm, wiem, że jestem ok, ale chce być zgrabna i smukła, te 5 kg mnie zbawi :), a wiem, ze to tylko 4-5 tyg. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
Witam kobietki:) Melduję się, żeby nie było, że pękłam:D Jak pisałam wcześniej ja się dietuje juz jakiś czas, ale puki co nie miałam forumowego wsparcia więc korzystam;) Dzięki za podpowiedź w związku z kremikiem, dziś idę na zakupy i kupię któryś z tych dwóch:) O i dzieczyny moja rada by wytrwać: Nie myślcie o tym w kategoriach diety (ja np. nie mam zaplanowanego jadłospisu, po prostu ogólną wiedzę co jest wskazane a czego lepiej unikać)- wtedy jest dużo łatwiej:) Dziś zaczęłam dzień jak zwykle od jakiegoś czasu z płatkami fitella - są smaczne (choć może za bardzo kaloryczne jak na płatki o takiej nazwie) i zapychające:) Pozdrawiam:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane , moniuszek22 ma rację , lepiej używac sformułowan typu " od dziś zdrowo się odzywiam " lub " koniec z niezdrowa zywnoscią zaczynam dbac o siebie " lepiej nam będzie jak raz na 2 tyg pozwolimy sobie na czekolade itp a na drugi dzien więcej ćwiczyć lub mniej zjesc , w taki sposob zobaczymy ze nie warto sięgac po łakocie i ,ze one nie mają takiego juz dla nas znaczenia ;) wadze zabardzo juz nie wierze , bo pokazała ostatnio , że zgubiłam 3 kg ale na sobie tego nie widziałam , chyba zastąpie to testem " czy wscisnę się w spodnie mojej siostry " jak będzie mi to szło luznie i bez problemu będzie okey ;);) hehe ;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety muszę mieć konkretny plan działania. W przeciwnym wypadku nie schudnę nic, a może nawet przytyję. Jak mam określony plan to trzymam się zasad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
Witam szczupłe panie;) Ja już po kolacji, zjadłam trochę po 18stej (tak z 20min po) bo właśnie wróciłam z centrum handlowego, przymierzyłam multum ciuchów, ale narazie nic nie kupiłam - kasy nie mam hehe. Za to namierzyłam kilka fajnych rzeczy i wracam tam w poniedziałek z kasą:D Ale humor mam wyśmienity, okazało się, że nie jest ze mną tak źle i dlatego opuszczam czernie i łapie się za kolorowe pozytywne ubrania - a jak:D MirrrrraDela - nie widzisz po sobie spadku wagi bo patrzysz na siebie codziennie;), ale rzeczywiście najlepiej sprawdzić na ubraniach:) lenn - jeśli tak wolisz, u mnie co prawda taki zaplanowany system na dłuższą metę się nie sprawdza, ale oczywiście życzę Ci powodzenia:) Ale się rozpisałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;);) Widzę , że jednak razniej jak się ma z kim podzielić swoimi osiągnieciami ;) Więc dziewczyny czekam na wiesci o spadku wagi waszej i swojej ;);) NIECH TO FORUM BĘDZIE NASZĄ MOTYWACJĄ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja jestem właśnie na drugim dniu diety TURBO WN:D i muszę przyznać, że czuje się trochę lżej:) dieta trwa 10 dni i je się 6 posiłków dziennie:) dla mnie super:) czytałam opinię o tej diecie i można podobno zrzucić w 10 dni 3-4 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Można dołączyć :-) Ja od 7 tygodni jestem na diecie. Pierwsze 4 tygodnie 1200kcal, następne 1000kcal. Udało mi sie zrzucić 6 kilogramów, ale chciałabym jeszcze kilka :-) Moje zasady: 1 Piję około 2 litrów wody dziennie 2 Jem posiłki o stałych porach- 4 posiłki dziennie 3 Staram sie ćwiczyć- hehehe nie zawsze wychodzi 4 Nie jem słodyczy, jasnego pieczywa, czerwonego mięsa Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Ja zaczynam dziś swój pierwszy dzień:) Na wadze kg było mniej dziś, ale to zapewne skutek wczorajszego przygotowania:) Miłego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggggdzzzia
hej ja zaczełam od wczoraj i juz mi ciezko bez slodkiego pozdrawiam!! co 10 min tak na oko nachodza mnie mysli zjesc czekolade i herbatniki blee musze sie tego pozbyc hi hi i tez mam gdzies tak5-7kg do zrzycenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniuszek22
Witam:) Co do mojego spadku wagi to niestety od półtora tygodnia nic się nie zmienia, ot taki lekko irytujący przestój, ale nic to w końcu przecierz tłuszczyk się podda;) MirrrraDela - napisz jeśli to nie tajemnica ile warzysz i przy jakim wzroście, ja np. 60kg przy 162cm;P (eh cyce mam duże)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×