Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Aborcja i eutanazja prawem nie przestępstwem!

Polecane posty

Gość gość

Czemu ludziom w Polsce to tak trudno zrozumieć?! Nigdzie indziej na świecie nie ma z tym żadnego problemu, tylko w tym katolibanie jak zawsze... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polska odrodzi się przez krew i cierpienia, a bramy piekielne Kościoła nie przemogą. Wprawdzie w czasie obecnym wiele rozłamu i niepokoju zły duch wprowadza, ale to wszystko ucichnie. Czas oczyszczenia, Moje dzieci, już się zaczął. Wielkie Łaski Roku Jubileuszowego mają przygotować Moich wybranych, którzy będą przewodzić Moim owieczkom. Wszyscy obecnie cierpiący są oczyszczani i obmywani z wszelkiego brudu; będą uświęcani Moją Łaską, by współpracować w wyprowadzaniu narodu z „niewoli egipskiej”. Niech wszyscy cierpiący z miłością przyjmą te dary, którymi ich teraz dotykam. Ból oznacza dla świata radość i zbawienie. Jest to tajemnica współpracy człowieka cierpiącego ze Mną w dziele zbawienia. Taki człowiek jest najbliżej Mnie – BOGA OJCA. Nie zamartwiaj się zatem, Anno, tym, żeś została przygnieciona ciężarem cierpienia; nie mów, że już się nie spodziewałaś tak wielkiego bólu, jaki na ciebie i na Pawła dopuściłem. Będziecie Mi narodem wybranym, który służy Bogu przez przyjęcie cierpienia, współpracując z Łaską Uświęcającą. To będą uczniowie „Wieczernika”, przez których będzie oczyszczał się Kościół, aż do wypełnienia Woli Bożej do końca. Błogosławcie Boga wszyscy, którzy teraz płaczecie – radość wasza będzie wielka. Błogosławię w tę noc Wielkiego Czwartku wszystkim Moim uczniom. Na wieki będzie uwielbiony Bóg Ojciec w Moich wybranych, którzy wyjdą z ziemi polskiej. TEN NARÓD BĘDZIE WYWYŻSZONY NA WIEKI WIEKÓW. Amen. Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W*********j!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za eutanazję powinna być kara śmierci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A eutanazja z własnej woli? W Holandii jest legalna i jakoś nikomu nie dzieje się krzywda, zabiegów jest przeprowadzanych kilka w ciągu roku. W większości są to osoby w śpiączce po poważnych wypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupa jasiu pierdzi stasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to może jeszcze zezwólmy na gwałty, pedofilie, zoofilie i inne takie bo gdzie indziej na to zezwalają? A może autorka poda się eutanazji skoro ją popiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Święty Tomasz widzi jak robisz kurvvę z logiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłabym za eutanazją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy, którzy jesteście za eutanazją, zgłoście się na pierwszych chetnych do przetestowania jej :D wszystko ładnie, pięknie, dopóki np. rodzina licząca na spadek albo ludzie mający porachunki dobrze nie zapłacą zeby została ona wykonana na osobie, która jej nie chce np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Holandii właśnie zalegalizowano eutanazję iraz aborcję pod przymusem rodziny i co, słychać o jakichś nadużyciach? Nie. Co więcej zmuana ta została wprowadzona na demokratycznych zasadach głosu większosci (75% obywateli podpisało się pod tą ustawą) a finalnie spotkała się z ogromnym entuzjazmem społeczeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adolfa Hitlera też wybrano w demokratycznych wyborach. Jak się społeczeństwo odpowiednio urobi to zagłosują jak trzeba ku zgubie swojej i innych narodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie moge zglosic na eutanazje a chój co mi zalezy zrobie to dla rozwoju nauki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×