Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwasia

ACTIVIA- działa na Was?

Polecane posty

słuchajcie jak dla mnie rewelacja, szczególnie ACTIVIA do picia. Codziennie wypijam dwie buteleczki, i na serio nie mam żadnych problemów z wypróżnieniem na dugi dzień. Cudowna jest !.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to dziala
dwie buteleczki to troche zyt kaloryczne, jezeli sie odchudzasz, no i zbyt drogo. Ja pije jedna - nie wiem czy dziala, bo dodatkowo biore blonnik i pije herbatki: Slim Figura herbapolu, i liptona Smooth Digestition. Oprocz tego moje jedzenie wzpogacilam mega ilosciami zielonych warzyw no i zbozowych produktow wylacznie ciemnych - naturalnych... Pije tez bardzo duzo wody (okolo 6 litrow) nie wiem co, ale COS dziala :D wczesniej nie wyrabialam z zaparciami - bylam ta kzdesperowana, ze chcialam wyprobowac wszystkiego na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhwfd
na mnie tak dziala zbozowa kawa ANATOL... zero problemów;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka1984
6 litrów wody?? mi 3 ledwo prze gardlo przechodza:) wypijam dziennie 2,5 - 3:) tez mialam problemy z zaparciami i to dosc duze, ale to chyba u mnie dziedziczne mama i siostra tez maja (zeby nie bylo ze jemy to samo to odrazu pisze ze mieszkamy kazda osobno :) ) avtivie jadam jedna dziennie (kupuje w 4 - paku) bo wychodzi 1zl za kubeczek wiec moze byc i tez nie wiem na ile dziala, bo przerzucilam sie na chleb pelnoziarnisty i warzywka nie przesadzam dodatkowo z herbatkami odchudzajacymi bo mam problem z hemoroidami, wiec mogly by zaszkodzic reasumujac: mojej mamie pomaga, tzn. jedna na dzien i jakos daje rade:) ja zmienilam diete + activia i tez jest ok a moja siostra wcina dziennie Jogobele - zwykly jogurt i je chlebek pelnoziarnisty i tez jakos zyje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja to myśle ...
do ------->> i jak to działa przesadziłas z tymi 6 litrami wody.....organizm tyle by nie przyjąl .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredka1984
organizm by przyjal jakby sie przymusilo:) bo przeciez nerki przefiltruja, ale tak jak pisalam mi ledwo 3 przechodza, wiec tez mi sie nie chce wierzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to dziala
no to trudno, ze nie wierzycie w 6 litro... kiedys bylam na watku wodomaniackim i tak kobiety potrafily 8 litrow wypic :DDD 6 to dla mnie nie problem, zwlazscza, ze studuje sobie na 4 roku i niestety nie mam jeszcze rpacy, czyli - siedze glownie w domu, bo zajec juz za bardzo nie ma. No i butelka ciagle w rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale koniecznie non stop na
kibelku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wypijam samej wody mineralnej 5 l Do tego dochodzi kilka kubków herbaty i 1 kawa. Więc też wyjdzie 6 litrów:) Ale fakt, że muszę chodzić w pobliżach WC:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwie buteleczki ZBYT KALORYCZN
E????????????? to ja się nie dziwię, że masz zaparcia skoro to jest dla Ciebie zbyt kaloryczne, bo po co w ogóle jeść cokolwiek skoro wszystko jest kaloryczne? litości! i to pisze studentka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to działa
dla mnie kolejna dawka w postaci prawie 100kalori jogurtowych to wiecej kalorii niz to samo w postaci swiezych warzyw czy owocow... to ze studiuje nei znaczy, ze musze sie zgadzac z toba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem żebyś marudziła
że to zbędne kalorie, bo ktoś Ci radzi jeść paczke chipsów czy kilogram Michałków, ale jakiś tam jogurt? to raczej nie jest normalne poza tym przypominam, że zbyt mała ilość kalorii dostarczana organizmowi powoduje spowolnienie metabolizmu co jest między innymi przyczyną zaparć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to działa
przeciez wyraznie napisalam, ze zamiast tego wole zjesc naturalne warzywa, czy owoce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem żebyś marudziła
ok, ale czy 100kcal jogurtu naprawdę robi Ci aż taką różnicę? masz jakąś potworną nadwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to działa
na pcozatku napisalam, ze tak - robi roznice :) cenowo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam wszystkim
chleb żytni z firmy Menczesmanser-Benes na mnie działa rewelacyjnie chodze do WC 3razy dziennie i nie tam takie tyci ale konkretna k... wiem ze żyje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem żebyś marudziła
aha, no to wszystko jasne:D kalorie i złotówki to dwie różne kwestie;) rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabcia85
na mnie activia działa extra:) teraz waże 75kg a chce ważyć ok 55 co mam zrobić? Od dziś stosuje głodówke tylko woda min i herbatki ziołowe może coś schudne bo 29.04 koleżanki wesele i chce jakoś wyglądać:) Pomożcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do autorki pierwszej wypowiedzi- nie wiemczy zbyt drogo- raptem cztery złote dziennie mnie to kosztuje. 4 x 5 dni= 20 złotych razy 4 tygodnie= 80 zeta. nie jest żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to działa
hehe - ja dziennie na jedzenie przeznaczam 4zl :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .../
no wiesz, dla ciebie cztery złote to duzo, a dla mnie 4 złote to nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak to działa
przepraszam - chcialam napisac, ze dziennie rpzeznaczam 8zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie działa zjedzony na pusty zoładek mix jogurtowy tj . miseczka jogurtu naturalnego plus łyzka jogobelli i plus garść musli. Aciivia to jogurt jak kazdy inny ....Wystarczy zjadać suszone sliwki i morele a zaparcia odejdą w niepamięć ::))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem żebyś marudziła
Kwasia------> to może Ty nie przesadzaj,co? 4zł na jakieś głupie jogurty? ja na wszystko co zjem w ciągu dnia wydaję około 7-9zł więc 4zł to czasem więcej niż połowa tego co zjem na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyleciała mi9 z glowy ta woda...:) to ogromne ilosci .. kobieto czy ty rzeczywiscie czujesz takie pragnienie ?? pytam bo jestem chora .. to ma związek z gospodarka wodną , ale nawet przy swojej chorobie nie jestem w stanie tyle wypić .to strasznie duzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amme01
8 litrów wody , to chyba nawet krowa nie wypija!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosant
8 litrów wody to dużo ? ja wypijam z 5-6 litrów piwa w przeciągu 3-4 godzin . W ciągu dnia wody jestem w stanie wypić tyle ile mam w zasięgu ręki . Oczywiste jest że wysikam prawie wszystko , no bo jak organizm może wchłaniać tyle wody ludzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodddddd
Ogladalam ostatnio program w ktorym kobieta brala udzial w konkursie na picie wody nie pamitetam ile wypila ale bylo tyego bardzo duzo gdy wrocila do domu umarla a dlaczego poniewarz od wypicia duzej ilosci wody puchnie mozg i naciska na rdzenie i prowadzi to do smierci nerki nie nadarzaja ale mysle ze 6 litrow w ciagu dnia to nic nadzwyczajnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie działa
activa nie działa , lepiej kupić suszone śliwki i błonnik. Stosowałam i nic. Oczywiście jak jecie z błonnikiem to zadziała. Jak dla mnie każdy jogurt jest taki sam. Chwyt marketingowy jak slim coffe czy Aqua slim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomaga, mom zdaniem jest super. Tylko szkoda ze na polskim rynku nie ma az takiego wyboru smaków i produktów activii jak np we Francji. Tam są budynie, desery dwuwarstwowe, kaszki, mnóstwo smaków. Sa activie light, bez cukru. Mnie niestety nudzi sie jedzenie codziennie tych 3 smaków na krzyż. W lecie wypuszczają pitne jogurty w wersji limitowanej, ale ileż mozna to samo w kółko macieju jeść. Tak czy siak uważam ze działa super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×