Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ale w Polsce dużo rasistów i zacofańców, zwłaszcza katolicy

Polecane posty

Gość gość

-Polacy nie mają za grosz empatii. Biedne ofiary wojny uciekają ze swojego kraju szukając ratunku przed śmiercią a Polaczki co? Że uchodźcy są źli i że ich nie przyjmiemy. Powinniście się wstydzić. -Obawa przed Islamem jest nieuzasadniona. Islam z natury jest religią pokoju, która (co jest faktem) wyrządziła 1000 razy mniej zła niż chrześcijanizm, a to właśnie katolicy najbardziej krytykują uchodźców. -W Polsce nie lubi się czarnoskórych ludzi, mimo szeregu badań, że są oni statystycznie inteligentniejsi od białych. Mało tego, niemal każdy czarnoskóry mężczyzna jest fizycznym ideałem faceta: wysoki, symetryczna, ładna buzia i wielki penis, nie to co Polscy faceci (pewnie dlatego ich nienawidzą z zazdrości) -Polacy nie rozumieją, że mniejszości seksualne tworzą normalni ludzie a ich preferencje są całkowicie naturalne. Homoseksualiści powinni mieć możliwość zawierania związków małżeńskich i adopcji dzieci. Dlaczego Polska jest tak zaściankowa? -Polska powinna przestać być rajem podatkowym i realnie zacząć pomagać biednym i słabszym. Podatek progresywny i śmiało powiem, że od 250 000 próg powinien wynosić 95%. Nikt nie daje społeczeństwo wartości równej astronomicznym zarobkom co to niektórzy posiadają. Mieszkania socjalne powinno się budować hurtem, zasiłki i pensje minimalną podnieść o co najmniej 300%. Szkoda mi was Polaczki, taki zacofany, zaściankowy naród, cała europa się z was śmieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nigdy nie widzieli murzyna albo Araba to skad maja miec uczucia milosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWażaj bo zaraz zbiegną się fanatycy PISlamu i nazwą Ciebie gorszym sortem polaka/ukrytą opcją niemiecką/kurwą/złodziejem/poplecznikiem Putina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda mi was Polaczki, taki zacofany, zaściankowy naród, cała europa się z was śmieje smutas.gif x Dzięki przynajmniej j nie jesteśmy takimi mamisynkami jak włosi, c*****i jak francuzi, bezjajowcami jak Niemcy, nie mamy jak oni i szwedzi masowych gwałtów muzułmanów, problemów finansowych jak grecja. Europa jest szybka a teraz ktoś ją po d***e kopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehe marne prowo, bo cała Europa (obywatele, bo opinie sprzedajnych polityków mnie nie interesują) właśnie nas popierają, wystarczy poczytać zagraniczne fora odnośnie tych bandytów przyjeżdżających do Europy pod przykrywką ucieczki przed wojną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strach i obawy są naturalną reakcją człowieka na nowe zjawiska, ale bardzo często bywa tak, że są one kompletnie nieuzasadnione. Ja osobiście wolę sama oceniać sytuację i wyrabiać sobie swój własny pogląd... Na pewno nie pozwolę sobie na to, żeby pan z telewizji czy pan na ambonie mówili mi, jakie mam mieć zdanie na dany temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polacy byli znani w historii z tolerancji- patrz Zydzi wiec chyba teraz tez okaza to samo w stosunku do uchodzcow wojennych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćZacofanyLudzik
Nom,jak piszesz,jestem zacofanym katolem,ktory niechce by z jednego obozu dla uchodzcow wyrosla dzielnica potem wioska,miasteczko,miasto az wkoncu wojewodztwo muzulmanskie gdzie wejscie bedzie zabronione Bialym gospodarza kraju. Gdzie kobiet tam nie zobaczysz a jedynie same "chodzace oczy" i wkoncu gdzie na stowe bedzie rodzil sie terroryzm,bo oni tak juz maja w swoich lbach! Teraz mi podaj jeden przyklad gdzie wybudowano kosciol w dzielnicy typowo muzulmanskiej w Syrii ba! Nie,nie w Syrii! Podaj przyklad w Europie w strefie szariatu gdzie postawili KRK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie jestem katolem, ale też nie życzę sobie najazdu młodych, zdrowych pasożytów i bandytów na mój kraj. U nas od zawsze było całkiem sporo obywateli bliskiego wschodu, przyjeżdżają do nas na studia, pracują i nikt nie ma nic przeciwko nim, ale to są normalni ludzie, a nie bydło które wyczuło okazję do łatwego życia na zasiłku. Możemy co najwyżej dać im broń, wysłać żywność i leki, niech walczą o pokój w swoim kraju, bo jak na razie to z terrorem walczy tam więcej kobiet niż facetów, a jak się wpuści jednego, to zaraz zleci się cała reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×