Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rybkawandzia

Alkomat

Polecane posty

Gość rybkawandzia

Mąż kupił alkomat i oczywiście wywalił paragon więc gwarancja poszła się paść. Kilkanaście użyć i cos zaczyna w nim nawalać. Raczej nie interesuje mnie gdzie go nieść bo i tak sobie sama to znajdę. Tylko raczej co może być nie tak i czy usterki w tego typu urządzeniach opłaca się naprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość należędociebie
To zależy z czym masz problem, wyświetlacz, brzęczenie, pomiar zły? To podstawa do zobaczenia czy i ile można zapłacić za naprawę o ile się tak da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajerkoniak
Jesli jest to alkomat dobrej jakości to też na pewno sporo kosztował i ma takie podzespoły, które jest sens wymieniać czy naprawiać. Chyba tylko sensor, serducho alkomatu, może być kłopotliwe, bo w nim największy koszt a łatwo go "spalić" np dmuchaniem na próbę tuż po golnięciu wódeczki. Ale dopóki nie zna się marki modelu itd. to ciężko doradzić. Może znajdź jak to wygląda w przypadku tej konkretnej rzeczy na internecie, może się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brewka21
Może to chodzi tylko o to, że jest niesalibrowany? Albo może źle skalibrowany, bo do tego trzeba jakiś tam specjalistyczny sprzęt podobno. Ze wszystkich opcji ta będzie najtańsza, bo ten sprzęt i tak trzeba kalibrować raz na pół roku albo rok, to chyba zależy ile się go użytkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartus_1993
w niektórych sklepach wystarczy mieć chociaż potwierdzenie z terminala albo wydruk z konta bankowego, jeśli płaciło się kartą. miałem taką sytuację, parę miesięcy temu coś zepsuło mi się w głośniczku, który kupiłem w sferisie i wydruk z konta bankowego dotyczący płatności wystarczył, aby przyjęli go na serwis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czoczocza
ok, czyli co z tym? obojętnie do jakiego miejsca czy tylko tam, gdzie się kupiło czy są serwisy producenta? bo ja też mam problem z ustrojstwem ale rachunku nie posiadałam od początku, jest wzięty od osoby prywatnej bez gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CecyliaMiejscowa
Weźcie sobie zajrzyjcie po prostu na stronę http://www.kalibracja-alkomatu.info tu jest mnóstwo wskazówek, konkretnych informacji co gdzie jak i za ile. Na pewno przydadzą się każdemu laikowi. Wprawionemu zresztą też, bo zauważyłam, że u nas jednak jest tendencja do "wiem lepiej niż instrukcja", a później niesłuszne oskarżenia, że coś jest badziewiem, bo się obsługiwać nie umie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w domu mamy taki - http://xblitz.pl/produkt/alkomat-alcontrol/ podręczny, fajny, dobrze się sprawdza. Do tego 5 lat gwarancji no i rok kalibracji gratis, więc do przyszłego sierpnia mam jeszcze spokój i nie muszę się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allinna
Miałam podobną sytuacje, okazało się że naprawa przekracza wartość alkomatu, zdecydowaliśmy się na zakup nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy od niedawna alkomatów dostarczonych przez sendpol24.pl i jest znacznie lepiej pod względem trwałości. Wcześniej musiałem wymieniać mniej więcej po 3 miesiącach regularnych pomiarów. Teraz nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giero
Polecam ten alkomat ze sferisu, Alkomat używam już od pięciu miesięcy i póki co sprawuje się dobrze. Wykonany jest estetycznie. Ma duży, czytelny wyświetlacz. Jest bardzo prosty w obsłudze. Pomiary są powtarzalne i wg. mnie dokładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój tata też jest bardzo zadowolony i widze że nawet wujek sie zastanawia nad kupnem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stachur
Alkomat bardzo przydatny gadżet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×