Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość itak

aparat fotograficzny , dobrej jakości w rozsądnej cenie

Polecane posty

Gość itak

wita szukam dość dobrego aparatu foto , w cenie do 1500 zł , wiem znawcy powiedzą,że to niemożliwe , ale fundusze trzymają.... zależy mi najbardziej na robieniu zdjęć potrawą czy z funkcji mikro , może ktoś coś poradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może tak Panasonic'a Lumix? Za 1500 idzie dostać Panasonic DMC-GF3 z obiektywem. Masz poręczność kompaktu, a dzięki wymiennej optyce można robić już fajne makra (nie znam się na fotografowaniu potraw, ale chyba się to przydaje). Najlepiej pójdź do jakiegoś sklepu i zobacz jak się prezentuje ten model.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam już trochę wiekowego fuji s5600 i robi dobre makro (nie mikro ;)). kupiłam go jakieś 3 lata temu i zapłaciłam około 800 zł. popatrz po nowych modelach fuji, myślę, że znajdziesz coś dobrego dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli myślisz, że to przyszłościowe hobby to dobrze zainwestować w coś z wymienną optyką. używaną lustrzankę kupisz już za 4 stówki, do tego przyzwoity obiektyw za około 1000 i masz całkiem fajny zestaw na początek, zajrzyj sobie do oferty foto-tip, u nich tylko nowe rzeczy, ale przynajmniej będziesz się orientować w co celować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniochna
Jeżeli chodzi o lustrzanki do fotografowania potraw to może być dość drogi wydatek. Teraz bardzo modne są bezusterkowce, które według mnie robią naprawdę fajne zdjęcia. Jeśli nie chcesz wydać więcej niż 1500 zł to wyżej polecany model Panasonica DMC-GF3 nadałby się idealnie do Twoich potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcysiankaaaaa
Ja ostatnio kupiłam Panasonica Lumix DMC-ZS19 ( TZ30) za 7999 zł na Allegro. Dokładnie ten, ale przysięgam , nie jest to reklama http://allegro.pl/super-panasonic-dmc-zs19-tz30-bez-gps-zestaw-i2829150413.html Ma funkcję fotografowania potraw też na programie scene. Jeszcze go nie rozgryzłam do końca, ale już mi się podoba. Kupiłam na raty, bo brak kasy :) A kupiłam ze względu na duży zoom-20x, bo chcę fotografować ptaki :) Funkcję makro tez ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rowlinik
Zgadzam się co do Lumixa GF3. Jak dla mnie to świetny aparat robiący rewelacyjne zdjęcia. Dla Twoich potrzeb w zupełności wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuwuzel
Ciężko będzie znaleźć nowe body i obiektyw w budżecie do 1500 zł. Na Twoim miejscu śledziłbym co jest w komisie na https://e-oko.pl/ lub polował na promocję. Ostatecznie możesz poszukać w sieci poradniki jak budżetowo zmienić standardowy obiektyw 18-55 na obiektyw do zdjęć makro ale... no nie oszukujmy się, świata z tym nie zwojujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×