Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość klaudyna_098

Aranżacja domu w stylu open space

Polecane posty

Gość klaudyna_098

Niedawno z mężem zakupiliśmy uroczy domek na obrzeżach Łodzi. Musimy go jeszcze tylko zmodyfikować i bardziej dostosować pod nasze potrzeby. Podoba mi się idea open space i otwartej kuchni. Spodobała mi się druga aranżacja z tej strony http://firmament.com.pl/portfolio?id=11 (ta w szarości i różu). Jak myślicie, fajnie to wygląda? Zależy mi na tym aby samemu czuć się w domu dobrze, ale też nie jest mi obojętne samopoczucie moich gości. Czy w ogóle róż i szarość to kolory które można uznać za neutralne czy są zbyt babskie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otwarte wnętrza są fajne ale nie dla każdego...osobiście wolę mniejsze i bardziej przytulne przestrzenie. co do różu - jeśli będzie pastelowy i jedynie w akcentach to myślę że spoko. grunt to nie przesadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineCka
hmmm wyglada to calkiem fajnie najlepsze sa schody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli róż jest taki "zdechły' i nie ma go zbyt dużo to może być :) Co do przerabiania domu na open space to moja ciotka z ekipą budowlaną zbierana na mieście przerobiła tak starą piętrówkę i wygladało to super :) niestety po kilku miesiącach okazalo się że konstrukcja nie wytrzymuje i musialy być przeprowadzone bardzo poważne poprawki żeby wszystko nie runęło i koszty tego były gromne, porownywalne z budową nowego domu...tak że lepiej zatrudnij prawdziwego fachowca żeby za wczasu wyliczył które ścianki można zburzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna_098
Schody też mi się bardzo podobają, ale u nas już są zrobione...takie bardziej surowe i metalowe, ale mimo wszystko mają swój urok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna_098
KingaStefankaFanka, Dzięki za radę! :) Nie pomyślałam o tym, że może to mieć właściwie też i takie konsekwencje...Mamy ekipę z polecenia więc ufam, że zrobią to dobrze, ale nie zaszkodzi być ostrożnym i ponadzorować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już róż i szary to w tej samej tonacji bo inaczej wyjdzie tandetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to mialam na myśli :) to musi zrobić architekt, wylicza wszystko...jakies obciążenia itd...i to kosztuje niemało :o ale bezpieczeństwo tego wymaga, jeśli remonty obejmują wyburzanie ścian. Może zresztą wystarczy, że obejrzy co chcesz wyburzyć i sie wypowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudyna_098
Racja...wygospodaruję jakoś na to pieniążki. Nie ma co oszczędzać na budowlance, bo potem efekty mogą być opłakane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śliczniutkie jest to wnętrze w tych kolorach sama bym chciała takie miec...ale maz obstawia przy ciemnych brązach....;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie jakos nie rusza za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qudrdystan
aranżacja wnętrz nie porywa ale też nie jest zła jeśli ktoś lubi te kolory ja akurat wolę ciemne barwy i mocne tapety wiec nie jest to może w moim guście ale też sądzę że miło by mi było przebywać w takim wnętrzu bo obiektywnie prezentuje się ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
całkiem to ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie super ;-) mieszkam z dwiema córami w domu i chętnie lekko zmodyfikuję salon aby był w tych kolorach a że mam białe ściany i stosunkowo jasne meble to nie powinno być problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terranko
niezła aranżacja wnętrz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubię różu..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
róż jest akurat ok...mnie by bardziej szarość dobijała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bleeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak merytoryczna wypowiedz gościa powyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość querty_querty
Powiem tak droga klaudyno_098, aranżacja którą zapodałaś jest całkiem fajna i nawet trafia w mój gust, ale za dużo jest tej wolnej przestrzenii i szarości. Nie sprawia to dla Cieie wrażenia przygnębiającego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isaDorka
aranżacja prezentuje się pięknie ale też i drogo jak stać cie na takie luksusy to do dziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi byc drogo bo mozna przeciez kupic meble i dodatki w ikei ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ikea jest spoko jak ta aranzacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolałabym ciemniejszy różyk taki bardziej amarant ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soleiLa
amarant mi się kojarzy z biskupami...bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka232
aranżacja wnętrza którą podesłałaś jest bardzo w moim stylu aż z żaalem na nią patrze bo mam malutkie miesznko i w nim by sie to po prosu nie sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie macie o czym gadac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
open space to boski pomysł na wnętrze! będzie wyglądać bardzo nowocześnie jeśli faktycznie odwzrorujesz tą aranżację to wróżę C***iękne mieszkanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagódka, nawet mając małe mieszkanie możesz zaadaptować pewne elementy stylu open space. Np. przerobić kuchnię i salon i zrobić otwartą kuchnię. Moja kuzynka ma małe mieszkanie w bloku. Kuchnia jest otwarta na salon, a "granicą" jest wyspa, która świetnie służy jako miejsce do przyrządzania i podawania posiłków. Wszystko zależy od dobrego rozplanowania mebli i urządzeń, zgodnie z zasadami ergonomii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagódka232
Beciula, że też ja o tym nie pomyślałam. To może faktycznie się sprawdzić i dobrze wyglądać. Dzięki za inspirację! ;) Teraz trzeba tylko przekonać do pomysłu mego lubego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×