Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Joan-ga

Aranżacja wnętrza salonu- rada pilnie potrzebna!!!

Polecane posty

Błagam o radę tych, którzy mają zmysł organizacji przestrzeni. Gdzie w tym projekcie domu ustawić telewizor przy założeniu, że skorzystaliśmy z opcji braku ściany przy schodach w salonie,(na rysunku oznaczona przerywaną linią.) Podaję link, wystarczy kliknąć "Rzuty" i zerknąć na plan parteru. Proszę o jakieś sugestie sprawa bardzo pilna- decyzję muszę podjąć do "wczoraj" ! http://www.tooba.pl/projekt-domu-Altea/a,s_pd,idp,15979.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja podobnie
ja bym po prostu zmieniła ustawienie wypoczynku, postawiła tam gdzie miałby wisieć telewizor na nie istniejącej ścianie a telewizor przeniosła na przeciwległa ścianę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój układ pomieszczeń jest podobny do twojego. Ja wywaliłam telewizor z salonu. Możesz postawić sobie mały w kuchni( w słupku w zabudowie) i w gdzieś na górze(np.w sypialni). Jeśli musi koniecznie stać w salonie to przy schodach zbudujcie małą ściankę( nie musi być pełnej wysokości i po kłopocie. Schody będziecie mieć ażurowe czy pełne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za obie sugestie. To są właśnie dwa wyjścia, które biorę pod uwagę i nie mogę się zdecydować, a w sobotę elektryk kładzie instalację i robi gniazda RTV. Schody będą ładne, lekkie, ażurowe- dębowe. Temat i problem wciąż aktualny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO98I7UY6T5R
JAK SCHODY AZUROWE TO TV...POD SCHODAMI:) NA SZAFCE... DOSC MAM TYCH WISZACYCH TELEWIZOROW,W BLOKACH PGR-OWSKICH WSZYSCY DZIS TAKIE MAJA:o ALBO..TOTALNA REZYGNACJA Z TV...(CHOCIAZ WIEM,ZE Z TYM TRUDNO...JAK MECZACY GOSC SIE TRAFI,TO ZAWSZE MOZNA KOMENTOWAC "WIADOMOSCI";))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PO98I7UY6T5R
USTAWIENIA SOF NIE ZMIENIAJ,TO MALY METRAZ WIEC CHAOS SIE ZROBI...TERAZ JEST OK,JEST ODDECH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie pomysł, gdzie można poszukać inspiracji na taka ściankę pod telewizor? Może ma ktoś z Was takową i dysponuje fotkami? Byłabym niezmiernie wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marczenta
Salon powinien być połączony z górną częścią nieruchomości - np. drewnianymi schodami Prudlik. Wtedy całość wygląda po prostu genialnie i nieruchomość nabiera odpowiedniego stylu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuć projekt na jakąś stronę albo fanpage o aranżacji i wykończeniu wnętrz, na pewno projektanci pomogą. www.facebook.com/decoroom.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem warto skontaktować się z nimi http://www.ddesign.com.pl/ z pewnością doradzą najlepsze rozwiązanie. Ja byłam bardzo zadowolona z ich pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wystrój wnętrza to dobrze rozmieszczony tv + kino domowe. Pod te rzeczy dobieram całą resztę:D Jak się ma takie monstrum to trzeba dobrze go wyeksponować:D http://matrixmedia.pl/tv-3d-sony-kdl-55w807.html Teraz myslę czy nie bedzie najlepszą opcją zamontować czarną pleksę i go do tego przymocować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zainspirowała do poszukiwań ciekawych innowacyjnych trendów oferta betonu architektonicznego VHCT.PL. Taka wizja jest bardzo nowoczesna i przyszłościowa zarazem i, nie ukrywam, że również praktyczna. Robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli szukasz fajnych i ciekawych detali to zerknij na te www.regalka.pl :) fajnie wygladaja w polaczeniu z nowoczesnym wnetrze m:) ja mam i sobie chwalę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdwww
Architektura wnętrz to temat rzeka. Każdemu podoba się coś innego, dlatego ważne aby architekt SŁUCHAŁ swojego klienta. Ja na szczęście takiego znalazłem - www.kuzniainspiracji.pl. Polecam ich bo są naprawdę świetni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja projektowałam swoje mieszkanie z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. To świetni fachowcy i pasjonaci, mają niesamowite wyczucie stylu i idealnie rozumieją oczekiwania klienta. Oferują: realizacje „pod klucz”, projektowanie mebli, analizy jakości wnętrz, doradztwo inwestycyjne, nadzory autorskie, koordynację międzybranżową, inwestorstwo zastępcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie modnie urządzić,zaprojektować mieszkanie, to tylko z pracownią architektoniczną ARCHITETTO. Mają rewelacyjne wyczucie stylu, doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku. Polecam zapoznać się z ich możliwościami na stronie internetowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My w salonie mamy zamontowane schody zamówione w zakładzie Zimonia więc telewizor mamy ustawiony akurat w przeciwległym rogu, ale tak żeby promienie słoneczne nie waliły po ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie mieć pięknie urządzone mieszkanie, do tego funkcjonalnie i zgodnie z waszymi oczekiwaniami to polecam Wam www.maximum-interior.com. Współpracowałam z nimi przy aranżacji mojego mieszkania i jestem bardzo zadowolona z wykonanej przez nich pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej żeby za aranżację wzięli się specjaliści. Ktoś kto się na tym zna zdecydowanie najlepiej doradzi. Nam mieszkanie projektowało AMPM Design http://www.ampmdesign.pl/ i wyszło świetne, nowoczesne i przytulne wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le, jakie chamskie reklamy. wygrzebujecie jakieś stare posty i "dajecie rady". a ci wszyscy specjaliści to o kant d**y potłuc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja moge w tym temacie z doswiadczenia polecic smialo firme www.in-designer.pl zaprojektowali mi niesamowite mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×