Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alissa22

BABSKIE PYTANIE

Polecane posty

Gość Alissa22

Hej dziewczyny ! Mam do was takie pytanko babskie i ciekawa jestem waszej opinii. A wiec ,spotykam sie z takim chlopakiem , bardzo mi sie podoba ,jest zabawny , zawsze poprawiami humor jak mam dola , przytula mnie całuje, kupuje kwiaty lub słodycze, jest super. Jeszce z nim nie miałam seksu, wiem przypadkowo od swej koleżanki ze on ma penisa w wzwodzie 15cm Ja chyba jeszcze nie miałam chlopaka z takim rozmiarem bo tez malo partnerów miałam w łozku. Moje pytanie do was to jakie to uczucie jak chlopak to z tobą robi penisem 15cm ?? czy to nie będzie boleć albo za mało ?? Interesują mnie wypowiedzi normalnych dziewczyn a nie dziwek w stylu tylko 18-25cm daje rozkosz wszystkie poniżej to porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MĘSKA ODPOWIEDŹ
Fajną masz koleżankę, która za każdym razem idąc z facetem do łóżka bierze linijkę. To dopiero PORAŻKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem ile mj facet ma dokladnie, ale nie jest to jakis gigant. 15-17 cm tak pi razy drzwi mu daje. i jest super! moze to przez to ze jest zakrzywiony do dolu nieco i najlepiej we wszystkich pozycjach od tylu... ale sa rozne preferencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie idzie z kims do lozka to raczej chyba sie nie patrzy na to jakiego rozmiaru jest penis, bo wedlug mnie jest to malo wazne. a to czy bedzie bolalo czy nie to zalezy od Ciebie i partnera i od tego czy bedziecie rozluźnieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allissa22
Moja koleżanka nie jest porażką. W naszej grupie znajomych funkcjonuje zwyczaj wymieniania się wiadomościami na temat wielkości penisów i głębokości szpar. Wiem, że rzadko się coś takiego praktykuje, ale my tak mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny, piszcie dalej i nie bójcie sie tych gówniarzy co sie podszywaja bo oni biedni tylko tyle mogą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem ale
Utne mojemu Misiowi kawalek i zobacze, jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam chłopaka
co ma 15cm na oko i rucha mnie tak ze zawsze lub prawie zawsze orgazmuje :D wiec nie narzekam i nie zamieniłabym go na nic w zyciu, jak sobie tak ty myślę to juz dzisiaj wieczorem wiem co bede robic :D:D pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę
że w seksie 15zm jest w sam raz przynajmniej jak dla mnie, osobiscie tak uważam, miałam faceta z dużym penisem, uwazał ze jak ma pałe miedzzy nogami to jest bostwem , był zwyklym wałem! Rąbał mnie bo myślal ze d tego bede miala same orgazmy. jak widzisz duze nie zawsze wystarczy. Ogolnie mówiąć 15cm jest takie w sam raz ale facet i to wazne musi wiedziec jak sie nim posługiwac bo jak mysli ze tylko w przod i w tył wystarczy to pod gwiazdy napewno ciebie nie zaniesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest zart
Normalny rozmiar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Człowiek jest istota z natury próżną i leniwą. dlatego, jeśli zostanie obdarowany ciałem atrakcyjnym - np pokaźny penis, piękny duży biust, zdarza się, ze \"osiada na laurach\" w tym samozachwycie i uważa, że nie musi się starać. Oczekuje, że partner/ka zachwyci sie tak samo, lub nawet bardziej :). ;) dlatego być może warto szukać mniej \"okazałych parterów\" erotycznych, którzy \"nadrabiają niedoskonałości\" czynem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miałam podobne doświadczenie z
15cm i faktycznie też było bardzo fajnie ale technika jest bardzo wazna, wtedy mozna przezywac piekne chwile, osobiscie lubie na pieska i na łyżeczke:D ale kazdy ma swoj typą ulubiona pozycję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma 20 cm i to troche za duzo jak dla mnie wolalabym 17 no ale ch**a m nie obetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chyba starzeje bo mnie to już coraz rzadziej zaczyna bawić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamelia.....
Ja też sypiam z chłopakiem z takim rozmiarem-myślę,że jest w sam raz ani za mały ani za duży:) i lubię na łyżeczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat-podpucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGGA233
jak dla mnie fajne rozmiary:D w sumie mialam 3 partnerów mo i tak jedeen byl naprawde duuuży :D i nie myślcie ze byłam spięta i że było super a a a, drugi miła około 15-16cm na oko a trzeci miał coś koło 30 cm . Powiem tak ten z 15-16cm był najlepszy ok 95% razy miałam z nim orgazmy jak on isę ze mna kochał to całym ciałem i duchem :D raz wolniej raz szybciej a raz jak zwierzak i zawsze potrafil mnie zaspokoić , poprostu wiedział jak to robic . Ja osobiscie jestem za 15-16cm. To tylko moja własna opinia. A co do mierzenia facetom to chce powiedziec ze nie od razu to robiłam i że to w sumie była nasza wspolna incjatywa aby to zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGGA233
bo kobietka ciekawa z natury jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatkkka
a na łyzeczke to jak ludziska?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołza22
15-16cm mmhm mniam :D wspaniałe bo cale do buzi mozna brać :D a wdziurke jak sie wsadzi to też radocha nie mniejsza :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siska24
dobry rozmiar narzędzia do tej roboty :D da się zrobic nim co trzeba :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ok jest jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie bo taki 15 cm to wejdzie calutki i mozna sie calym cialem oprzec o babeczke, a moj Misiu musi uwazac zawsze zeby mnie nie uderzyc w szyjke, a jak czasem mu sie zdarzy to mi sie odechciewa wszystkiego bo to boli cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isssa22
ale jest jeszcze jedna fajna rzcz z ta 15cm no bo jak mowisz ze sie chlopak moze o babke oprzec i całego wsadzic to oprocz bliskosci a to jest super to on jeszcze moze uderzac o łechtaczke lekko koscią łonową jak do konca wsadzi a to juz naprawde daje ciekawe wrazenia, zajefajne, orgazm gwarantowany i to jeszcze jaki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz mój chlopak wraca z pracy, chyba dzisiaj nie pozwole mu odpoczywac za długo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no sorki nie chciałam , ale sluchaj bo z tego co mowisz to twoj misio juz ma prawie pałe a nie penisa, moze pokombinuj z płytkimi pozycjami a ewentualnie jak sie z nim chajtnesz i bedzieszz tym miala problemy to gdzies czytala ze mozna penisa zmniejszyc chirurgicznie . Tanie to nie jest ale byl taki pzypadek we włoszech ze babka miała chlopaka co miał tez taka maczuge a nie penisa no i gosc sie zgodził iz maczugi zrobił sie pebis jakies 15cm. jak ja potem pytali jak tam zycie intymnie to tez zaczeła zachwalac ze teraz łatwo szczytuje i duzo czesceij no bez stresu ze moze uderzyc w szyjke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×