Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość vanili

Balsam do suchej skóry.

Polecane posty

Gość vanili

Mam bardzo suchą skórę, szczególnie na nogach; często łuszczy się, muszę ją codziennie nawilżać. czerwony Ganier nie zdaje egzaminu. Co możecie polecić. A może wybrać się do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko na miejscu
mialam polecic czerwony garnier...u mnie spisuje sie na 6+ to moze granatowe mleczko nivea? jest geste i dosc ciezko sie rozsmarowuje ale i dluzej sie trzyma na skorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w podobnej sytuacji
ponoc najlepsza jest parafina kosmetyczna z apteki moja kolezanka ma bardzo sucha skore i ja stosuje do nawizlania skoro jej pomaga moze tobie tez pomoze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w podobnej sytuacji
granatowe mleczko NIVEA jest do dupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
A co sądzicie o oliwce np. dla dzieci, czy nie będzie zbyt tłusta? Proszę o więcej informacji nt. parafiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
A balsam Dove, czy jest dobry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja równiez
heh, też miałam polecić czerwony garnier...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie myślę.........
najlepiej kupić balsam do suchej skóry w aptece, np. Balneum Intensiv (ok. 30 zł), a najlepiej SVR (ok. 60 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobre jest odżywcze mleczko do ciała R11 lub nawilżające mleczko do ciała R14 FABERLIC jak dla mnie lepsze niż garnier - majowy katalog www.faberlic.pl (gg2653390)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Zdecydowanie wolę żółty Garnier, bo czerwony jest tłusty. A generalnie chcę zmienić, bo pojawiają się nowe kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sporboj sobie mleczko
Bielenda Amaretto do suchej skory, moim zdaniem bardzo dobre i w dobrej cenie (okolo 8 zl za 200 ml), zapach kontrowersyjny (mi odpowiada ale moja mama sie dusi) bo jest dosc mocny,migdalowy, wiec warto powachac przed zakupem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
kup sobie oilatum, wlej sobie troche do kazdej kompieli. niemowlaki sie w tym kąpie. skóra nawilzona, gładka jak aksamit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Hej! Kupiłam balsam Dove brązujący do jasnej karnacji, laski zachwalały na innych forach , ale trudno po jednym zastosowaniu opiniować produkt. Wierzę jednak w jego rewelacyjną moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze balsam
St.Ives? dotyk jedwabiu, intensywnie nawilzajacy ? :) mi pomaga i genialnie pachnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Krem Nivea - to jest to!!!! a balsam Dove, dobry , ale niestety ma zapach po utlenieniu jak wszystkie samoopalacze.Nie cierpię tego zapaszku!!!! Na skórze prezentuje się ładnie + drobinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roseee
ja tezmam raczej sucha skore i probowalam juz chyba wszystkich balsamow, az kiedys moja mama kupila balsam venus i juz przy nim pozostalam. Dosc duzy, wydajny, niedrogi i jak na moja skore to super nawilza- zaden inny balsam sie u mnie tak nie sprawdzil. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzz
mi na suchą skórę nóg pomogło mydło Alep z firmy Biolander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie genialne jest balsam Neutrogeny rewelacja.raz sporbowalam i juz nie szukam innego.tez mam b.sucha skure ale wystarczy ze raz na dzien uzyje tego balsamu i moje cialo jest super nawilzone.Goraco polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanili
Balsam Dove brązujący - fatali.!!! Wczoraj przez czarne rajstopy sypała się biała mączka, gdy je zdjęłam skóra wyglądała jak z liszajami, sucha , łuszcząca. A tak był reklamowany , nadaje się faktycznie tylko na plaży. Jest tyle wart - co wszystkie samoopalacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
Witajcie kobitki. Ja używam czerwonego Garniera . Dobra jest też oliwka dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vanili
balsamy brazujace maja to do siebie, ze wysuszaja. dlatego przed nalozeniem ich powinno sie nawilzyc skore. wtedy tez lepiej sie rozprowadzaja i sztuczna opalenizna jest rowniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do vanili
jezeli masz taka sucha skore, pomysl o nawilzeniu od srodka, wzbogaceniu diety w tluszcze roslinne (np. oliwa do salatek) albo suplementach (Capivit Hydrokontrol), zwroc tez uwage na zel pod prysznic, bo moze wysusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobrze działa kilka kropelek olejku(moze być dla dzieci, ja aktualnie używam Nivea) wlane do wanny(podczas kąpieli oczywiście;) ). Ja mam skóre raczej normalną, i jak się spieszę i wiem, że nie bede miała czasu(a najczęściej ochoty:P ) balsamować zwłok, to tak właśnie robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 🌼 Dzięki dziewczyny! Ta oliwka naprawdę działa. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
:) Hej! Kupiłam w Ikea mleczko do ciała wygładzające, szwedzkie, skóra jest miękka, a balsam tworzy gładką powłokę. Nie tłuści, dobrze się wchłania. koszt 9.90 zł :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety łączcie się
❤️ Stosuję też peeling kawowy; --zaparzam kawę /fusy/, letnią łączę z płynem do kąpieli lub balsamem i nacieram ciało w natrysku,zmywam; uwaga!! brudzi, ale świetnie działa, --zaparzam kawę, odcedzam, łączę z balsamem lub oliwką, cynamonem; nakładam na gazę potem na ciało, przykładam folię na 1/2 godz. - skuteczne na cellulit i odchudzanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×