Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kilja

bardzo prosze o Waszą szczerą opinie...

Polecane posty

Gość kilja

co sądzicie otym studiu?warto podpisac z nimi umowe?czy raczej szukac dalej...? http://www.este.w7.pl/ przyznam ze dopiero raczkuje w tematyce ślubnej-dzięki za Wasze opinie z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam tego fotografa!robi fenomenalne zdjęcia-w zasadzie kazda z moich kolezanek była bardzo zadowolona z jego usług!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plusqwa
dno niesamowite,gniot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobaja mi sie... ogladam te zdjecia i sie dziwie jak te babki sukienkami szaragaly:) cale mokre byly ale to pewnie sesja po slubie byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki są ładne! bardzo ładne! ale dużo zależy od ludzi... najważniejsze zebyście nie byli spięci i po prostu dobrze się bawili! na pewno wyjdą piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARCUS
Dla mnie BOMBA - jeżeli całość reportazu ślubnego jest na takim poziomie jak plener to bierz w ciemno! Marcus http://videobeta.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość J.Lo2
widać ze facet zna się na rzeczy zdjęcia są zrobine profesjonalnie dobre światło umiejętne posługiwanie aparatem...ja tez wybrałam fotografa ktory wiele potrafi i choć sporo kosztował to nie załuje bo mam super zdjęcia!!!radze robić sesje nie w dniu ślubu lecz umówić się w tygodniu jest większy LUZIK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popoppoa
okropnie sztuczne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne zdjecia
aż chce się oglądac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×