Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Olifff

Bardzo zniszczone włosy

Polecane posty

Mam bardzo zniszczone włosy. Są okropne, całe suche, rozdwojone końcówki, nawet jak obcinam je to po 2 tygodniach są takie same. Nie układają mi się wcale, nawet jak wyprostuje je to po 10 minutach już nie są proste. Co mam zrobić? Dbam o nie jak mogę, nie suszę, nie prostuje, używam odżywek a one nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama próbowałam chyba wszystkiego na zniszczone włosy ,ciężka sprawa obecnie używam balsamu i keratyne w spray z Joanny,włosy są gładsze ale najlepiej podciąć dużo końcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zetnij wlosy na tyle ile sie da. oczywiscie zadnego malowania i tym podobnych zabiegow. wybieraj szampony, ktore nie sa takie kremowe, czyli te bez sylikonow. z odzywek moge ci doradzic balsam seboradin regenerujacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra jest nafta kosmetyczna którą nakłada się na włosy 20/30 minut, najlepiej założyć sobie na to jakiś czepek foliowy, można też delikatnie podgrzewać suszarką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pierwszej kolejnosci radze odstawic prostownice-wiem ze jest ciezko bo bez niej moje wlosy lataly kiedys kazdy w swoja strone ale uwierz to bardzo duzo, na stale zacznij olejowac wlosy twoje sa suche jak moje kiedys i oliwa z oliwek pomogla, no i radze kupic tangle teezer:) ale ja to zapalona wlosomaniaczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tangle teezer właśnie kupiłam ostatnio :D nie prostuję ich, robię to tylko w przypadku jakiejś uroczystości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
Ja też stosuję olejowanie olejkiem: arganowym, jojoba, awokado podgrzewam i na 2 godziny folia i ręcznik. Włosy farbuję i prostuję na dużych walkach, często podcinam i mój fryzjer powiedział, ze nie są zniszczone. Ale sezonowo przydarza się im batdziej wypadać wtedy stosuję olejek rycynowy tak jak powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olejowanie, mycie głównie odżywką i szamponami łagodnymi, laminowanie żelatyną, zabezpieczanie końcówek olejami i silikonami, odpowiednie odżywki i maski (te najlepsze są nieraz śmiesznie tanie!). Poczytaj na blogu Anwen i innych włosomaniaczek, popatrz też tu: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=250381

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa_nitka
Też miałam włosy w strasznym stanie, bez połysku, przesuszone, w dodatku nieznośnie się elektryzowały. W końcu się zawzięłam i ograniczyłam używanie prostownicy, regularnie podcinałam końcówki, zaczęłam brać codziennie skrzypo-len i co trzeci dzień olejowałam włosy olejem lnianym albo arganowym. Na efekty musiałam poczekać ładnych pare miesięcy, ale warto, bo włosy są wreszcie nawilżone, mocne, mają piękny połysk, wyglądają rewelacyjnie :) Najważniejsze, żeby być systematyczną i cierpliwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie prostujesz i masz rozwalone? To co ty robisz z wlosami? Rozjasniasz? Same z siebie się nie rozdwajaja. Brak minerałów i witamin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SORRY że nie chciało mi sie czytać całego postu ale kilka pierwszych wyrazów składa się na archaiczne problemy z włosami które współcześnie wypiera technologia jaką niosą zabiegi fryzjerskie oparte na nano-cząsteczkach jak na przykład keratynowa rekonstrukcja włosa która spaja nawet rozdwojone mechanicznie uszkodzone włosy. Twój problem jest zatem nieaktualny próżno dyskutować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olifff dziś twoje problemy również ą archaiczne teraz jest olejek tca który zmienia włosy zniszczone w dziewicze podczas zabiegów koloryzacji i dekoloryzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na włosy wolno i skąpo rosnące mamy olejek khadi itd itp. Włosy to już nie jet problem ja bym się martwiła o służbę zdrowia ta, to zawsze kulała a przecież zdrowie najważniejsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , uśmiałam się jak norka :D ktoś sobie wymyślił pseudonaukową nazwę, a ty w to wierzysz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:17 a czy ja napisałam że wierzę w pseudonaukowe nazwy? szczerze mówiąc nie sprawdzałam czy zwykła formalina daje radę czy trzeba to rozbić na mniejsze cząstki. Sprawdź i daj znać. Ale fakt faktów że dzięki tym wynalazkom mam włosy za dupę i mogę nosić woje fantazyjne warkocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olifff, a jak dbasz o swoje włosy? :) Czy nakładasz na włosy maskę z witaminami z grupy B lub korzystasz z kosmetyków, które mają w swoim składzie olejek arganowy? Znalazłam te i kilka innych porad na blogu douglas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KUUUUUUUUUUUUUUVRAS p**do spamerska zajeabana!!! :O :o :O KUUUUUUUUUUUUUUVRAS p**do spamerska zajeabana!!! :O :o :O KUUUUUUUUUUUUUUVRAS p**do spamerska zajeabana!!! :O :o :O KUUUUUUUUUUUUUUVRAS p**do spamerska zajeabana!!! :O :o :O KUUUUUUUUUUUUUUVRAS p**do spamerska zajeabana!!! :O :o :O KUUUUUUUUUUUUUUVRAS p**do spamerska zajeabana!!! :O :o :O KUUUUUUUUUUUUUUVRAS p**do spamerska zajeabana!!! :O :o :O KUUUUUUUUUUUUUUVRAS p**do spamerska zajeabana!!! :O :o :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice9221
Największe zniszczenia trzeba ściąć... Ale można też dużo naprawić odżywkami i szamponami :-) Bo wystarczy dobrze nawilżyć i odżywić włos a się okaże że nie jest tak źle... ja kupuję szampony i odżywki do włosow zniszczonych i suchych. teraz testuję z Lbiotiki nową serię profesjonalną i naprawdę jest różnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po perturbacjach z rozjaśnianiem włosów miałam nawet problem z ich rozczesywaniem, a szkoda było mi je ścinać :( moja koleżanka mi poleciła serie regenerującą z Seboradinu i osobiście jestem mega zadowolona! Jak narazie miałam maskę i balsam i polecam! Tak się ciesze, że już nie muszę skracać moich włosków :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po ciąży wypadały mi włosy i suplementowałam się oeparolem piekna skóra, włosy i paznokcie. Włosy przestały wypadać a i paznokcie zyskały bo przestały sie rozdwajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie wiesiołek dobrze wzmacnia włosy ja tez łykam ten suplement i dodatkowo wcieram ten olej w końcówki,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×