Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

bieznia w domu czy warto?

Polecane posty

Gość gość

Hej kobietki .Kupilam w Czoraj bieżnie. Mam do zrzucenia 20 kg. Czy to urządzenie mi w tym pomoże? Ma któraś może bieżnie w domu? Udało się cos schudnac? Jak często i jak długo cwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz mieć pięćset urządzeń w domu i nie ćwiczyć A mozesz mieć tylko buty do biegania i biegać codziennie na świeżym powietrzu i za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od ćwiczeń jeszcze nikt nie schudł od tego jest dieta ale ćwiczenia są zdrowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc wyzej ma racje. Ja marzylam sobie o rowerku stacjonarnym, myslalam, ze to tak fajnie pokrecic sobie w domu w wolnych chwilach. Guzik, rower stoi i sie kurzy lepiej jezdzi mi sie na normalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak samo, kasę wywaliłam na rower stacjonarny i ćwiczyłam na nim może miesiąc. Teraz mam buty do biegania i co drugi dzień biegam od wiosny :-) waga ani drgnęła, ale samopoczucie mega, kondycja lepsza, więcej energii, ciało jędrniejsze. Bieżnia w domu dobra rzecz jak będziesz lubiła na niej ćwiczyć, bo jak masz się zmuszać to szybko odpuścisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podbijam! Myślę o kupnie bieżni do domu, bo pogoda za oknem nie zacheęca już do joggingu, a ja chciałabym kontynuować bieganie. Tylko trochę się boję, że faktycznie sprzęt będzie stała pod grubą warstwą kurzu… Macie jakieś sposoby na motywację? Może jest ktoś kto nie stracił zapału i chce się pochwalić swoim przwpeisem na sukces?? Jak jest z przechowywaniem, trzeba mieć bardzo dużo miejsca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka0101
Niesttey nie pomogę, ja kupiłam i syzbko sprzedałam, dopiero grupowe zajęcia mnie zmotywowały. ale co do przechowania to jeśli będzie składana to nie bedzie problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sposobów na motywację jest wiele, ale jednym z najbardziej skutecznych, a przy tym bardzo prostym jest rozpisanie sobie całego planu treningowego, jakiegoś konkretnego celu, jaki chcemy osiągnąć w danym miesiącu i wytrwałe do niego dążenie. Notujemy, “odhaczamy” i ciągle monitorujemy jakie robimy postępy (a takie będą na pewno!). Można też zaprosić któregoś z domowników do rywalizacji :). Warto zainwestować więc w sprzęt, który właśnie pozwoli nam kontrolować przebyte kilometry, spalone kalorie puls, a najlepiej kiedy ma wbudowane programy - urozmaici to trening i dodatkowo Cię zmotywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lililidka
E jak tak piszesz, to to brzmi tak łatwo i przyjemnie :D. Chcieć chcę... zaczęłam biegać w czasie wakacji i coraz lepiej się czuję we wlasnem ciele, dlatego nie chcę przerywac na okres zimowy. A biehanie na zewnątrz odpada, strasznie łatwo się przeziębiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolaolalola
No to uwierz w siebie i wyskakuj z kasy, a potem wskakuj na bieżnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie co do kasy, od ilu zaczyna się naprawdę fajny sprzęt? Bo poczytałam kilka poradników w necie i wiem mniej więcej na co powiannam patrzec jeśli chodzi o sprawy techniczne, ale oczywiście utknęłam w martwym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile żre prądu taka bieżnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście im większa intensywność Twoich treningów tym lepszy powinien być sprzęt, stabilniejszy, lepiej zamortyzowany i o większej mocy silnika. Bieżniami z górnej półki są oczywiście bieżnie elektryczne, cena idzie w górę, ale jest to inwestycja w Twoją przyszłą sylwetkę. Warto przed zakupem porównać sobie parametry sprzętów z interesującej Cię półki cenowej. W sieci jest wiele takich rankingów, np. http://www.okazje.info.pl/sport-i-hobby/bieznie-treningowe/ranking.html.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem nie warto. Lepszy jest ******* świeżym powietrzu. Poza tym możesz mieć problemy z motywacją. Ja tak miałam, że raz mi się chciało, a raz nie. A to nie przynosi efektów. Teraz biegam w grupie biegowej i jest dużo łatwiej. Informacje znalazłam na sport-guru.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gandelina
Nie, mam inny sprzęt fitness, ale zastanawiam się też na bieżnią http://fitspire.pl/kategoria/sprzet-fitness Koleżanki, które ją mają, bardzo szybko chudną, więc mam cichą nadzieję, że i mnie się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę biegać na zewnątrz, bieżnia mnie trochę nudzi. Grand Prix Warszawy na Kabatach , to będzie bieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie bierze pod uwagę tego że nie każdy może sobie pozwolić na ćwiczenie na wolnym powietrzu. np. małe dzieci w domu z kim nie ma ich zostawić... niech się wypowiedzą osoby co do rezultatów ćwiczeń na bieżni domowej niż propagować bieganie na świeżym powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze NIGDY nie spotkałem osoby, u której bieżnia/rowerek/orbitrek nie zmienił się się w kurzozbieracz/wieszak na ubrania. Nikt nie ćwiczy na tym dłużej niż miesiąc-dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby można biegać na świeżym powietrzu, ale uważam, że jak za coś zapłaci się pieniądze to ma się większą motywacje, sama kupiłam sobie bieżnie z hop-sport i ćwiczę codziennie, kiedyś próbowałam biegać na dworze, ale zawsze znalazłam jakaś wymówkę. Co do diety to się zgodzę i nie zgodzę, nie wierzę w ogólnie rozumianą dietę wydaje mi się, ze powinno się po prostu zdrowo jeść, ja jak słyszę dieta to od razu z tylu głowy mam zakaz. Wydaje mi się, że bieżnia i zdrowe odżywianie w zupełności wystarczą do zrzucenia zbędnych kilogramów i mi się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i warto, ale coś sprawdzonego. My zakupiliśmy na Allegro u sprzedawcy buyhome-pl bieżnię Savannah za 2 tysiące i chodziła parę miesięcy . Teraz się przegrzewa, śmierdzi silnik, sprzedawca buyhome-pl zbywa reklamacje , radzi sprawdzać jakieś styki, nie chce ściągać bieżni do siebie, niewypał, ani bieżni ani kasy. Więc jak zakup to chyba coś od firmy spawdzonej i ze sklepu stacjonarnego bo potem tylko kłopoty. Ma może ktoś też od tego sprzedawcy i jakieś kłopoty? Razem byłoby łatwiej powalczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kupowałam swoją bieżnię na electro.pl, to widziałam, że są tam też orbitreki. Ogólnie polecam ten sklep przede wszystkim z obsługę, więc śmiało tam możesz robić zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że warto jest mieć bieżnię w domu. Ja np. ostatnio tutaj https://www.hop-sport.pl/bieznie/ znalazłam fajne promocje. Warto sprawdzić ich ceny :) I zacząć ćwiczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś będzie sumiennie używać i sprzęt, i nie pokryje go centymetr kurzu, to zawsze warto inwestować. Taka bieżnia w domu to świetny pomysł zwłaszcza dla osób, które nie maja czasu na aktywność, bądź cenią sobie wygodę. My fajna kupiliśmy w www.sklepsportowy.pl, polecam zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Polecam sprzęt do domu, biorąc po uwagę jakość powietrza w miesiącach jesienno zimowych w dużych miastach, warto mieć w domu jakąś alternatywę i możliwość aktywności, aby trzymać dobrą formę fizyczną i psychiczną. Polecam sprzęty firmy Hammer I Finnlo, oferują 3 letnia domową gwarancję z dojazdem serwisanta do domu. U mnie sprawdza się bieżnia Finnlo technum IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli do bloku, to koniecznie pamiętajcie o tym, żeby to nie był zbyt głośny sprzęt. Raczej kwestia zdrowego rozsądku. Jeśli każdy element dobierzecie z głową, to wszystko powinno być OK. W Hop-sport mają tego sporo i to w dobrych cenach, więc może taki kierunek? Solidny sprzęt jest w stanie zrobić dużą różnicę i właśnie takich radzę się trzymać. W przypadku bieżni fajne jest to, że można robić różne rzeczy w tym samym czasie, a jednocześnie ćwiczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duży wybór, dobrej jakości bieżni treningowych mają w sklepie Media Arena. Bogata oferta, dobre ceny, szybka wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×