Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nadpłacka

Biznes Lunch w Warszawie - gdzie?

Polecane posty

Gość nadpłacka

tak jak w pytaniu - gdzie mogę zabrać kontrahenta na dobry lunch w dobrym lokalu? Chodzi o okolice marszałkowskiej. dzieki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władysław jagielllo
polecam kino Bizzariusz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na przy placu konstytucji masz restaurację Ganesh wyśmienite jedzenie lunchowe i genialny wystrój lokalu. Będziesz zadowolona, a jak klient lubi dobre i ładne restauracje to tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość donpedroo
Polecam wam moi drodzy świetne kursy uwodzenia, w których sam uczestniczyłem, w Wyższej Szkole Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego (www.wyzszaszkolauwodzenia.pl). Mają oni bardzo dobre recenzje i opinie, sam jestem także bardzo zadowolony z efektów. Spełnili moje oczekiwania, dzięki nim nauczyłem się jak na dłużej zatrzymać kobietę przy sobie. Teraz mam pewność, że mój obecny związek będzie znacznie bardziej trwały niż pozostałe :) polecam wam serdecznie, naprawdę warto skorzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odinona
Również moge polecić ganesha na wilczej, w bok od marszałkowskiej, lunch dla jednej osoby kosztuje 20zł za podstawową jednodaniową porcję, a spokojnie można się nim najeść, w zestawie dostaje się też fajne placki z mąki indyjskiej :) smacznie i ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nophi
A co tam na wilczej wartego polecenia jest z menu? Czy jak indyjska to mają tylko ostre potrawy i ewentualnie czy coś wege jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nophi
A co tam na wilczej wartego polecenia jest z menu? Czy jak indyjska to mają tylko ostre potrawy i ewentualnie czy coś wege jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nophi
A co tam na wilczej wartego polecenia jest z menu? Czy jak indyjska to mają tylko ostre potrawy i ewentualnie czy coś wege jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nophi00
A co tam na wilczej wartego polecenia jest z menu? Czy jak indyjska to mają tylko ostre potrawy i ewentualnie czy coś wege jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nophi00
A co tam na wilczej wartego polecenia jest z menu? Czy jak indyjska to mają tylko ostre potrawy i ewentualnie czy coś wege jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odinona
nophi są też potrawy wege, ja polecam wszystkie odmiany kurczaka w sosach, są do wyboru ostre i łagodne, do zestawy koniecznie ryż indyjski i indyjski placek, można się nieźle napchać a jest całkiem tani taki zestaw :) 20-30zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nophi00
dzięnx :) w takim pozostaje mi spróbwoać tego lunchu w ganeshu, zapisałąm sobie w kalendarzu na next tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blackberryy
Trochę dalej, na Stawki w Intraco, jest spoko lokal na biznesowe spotkania, Dom Smaków. Przyjemnie, smakowite dania i nie za wygórowaną cenę. 19 złotych za obiad brzmi dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anderlaaa
niestety pozmieniali w intraco ceny ostatnio i juz tak fajnie nie jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Knastka
na wilczej w ganeshu też kiedyś byłam na lunchu i w sumie też mogę polecić, bo był spory a tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LaDiva
Jesli to ma byc dobry lokal a nie jadlodajnia :-) to zdecydowanie Restauracja 99 na roku Jana Pawla i Grzybowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overlll
W tej indyjskiej w centrum jadłem kiedyś lunch, w sumie był naprawdę dobry, a cena była w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majv
Jak cenowo wygląda taki lunch w ganeshu? Biorąc pod uwagę np. grupę 4-5 osób???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overlll
Lunch jest za 20zł, + ewentualnie herbata lub napój indyjski to ok. dychy na głowę, więc przy 4 osobach pełny lunch ok 120zł, także imho całkiem nie drogo a jest naprawdę fajny, przynajmniej coś oryginalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majv
dzięki za info! nie jest drogo, a u nas w firmie jest sporo spotkań i zawsze jest problem gdzie zabrać klientów na lunch, także zapisałam sobie miejsce i sprawdzimy ganesha przy następnej okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Overlll
No problemo, w razie co masz dania wege i mięsne, więc jak się trafią osoby które nie jadają mięsa to też sobie coś fajnego znajdą w menu lunchowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllik
Polecam zajrzeć do restauracji Antich Caffe na Kabatach albo na Skoroszach. Tak do kazdej pasty w porze lunchu jest zupa gratis. A mozna sie naprawde dobrze najeśc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grovvve
My byliśmy kiedys na kawie w Antich na Kabatach, rzeczywiscie jest dobra, polecam duże latte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolo-roll
Ile średnio wydajecie na lunch w dobrej restauracji ? Oczywiscie na jedna osobę, bo wiadomo ze zwykle na taki lunch zaprasza sie minimum 3-4 osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia66
Oj to wszystko zalezy od tego co zjecie, ale mysle ze 100 to spokojnie moze wystarczyc na taki lunch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na spotkania biznesowe często zabieram klientów do Balsamu na Racławickiej (forty Mokotów). Klienci chwalą sobie to nietypowe miejsce, odbiegające od standardowego klimatu restauracyjnego. Oferta lunchowa również zachwyca, dania robią wrażenie są efektownie podawane, propozycja dań bardzo interesująca. Przyznam się, że jest to taki mój mały trik jestem accountem więc pierwsze wrażenie musi być jak najlepsze, a to miejsce pozwala mi zachwycić klienta :D, przy okazji przeprowadzić na spokojnie rozmowę o interesach w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebilla777
Według mnie Czyli Chilli jest najlepszym rozwiazaniem i propozycją na dobry lunch, chociaż nie powiem z lekką ostrościa ;) A teraz jeszcze można już posmakować kremu z dyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollimpiaa
My robiliśmy w tej restauracji wieczór panieński dla koleżanki i rzeczywiscie nie potrzebowałyśmy nawet striptizera, bo same potrawy dodały nam dużo ostrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllgowska
Dzięki za namiary dziewczyny, chetnie tam zajrzę, bo jak spojrzałam w menu to rzeczywiście maja duzy wybór i do tego naprawde niespotykanych i innych dan niz w tradycyjnych restauracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×