Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

blat kuchenny

Polecane posty

Gość gość

Myslicie ze blat kuchenny z kamienia to dobry pomysl? Nie jestem do konca przekonany natomiast moja zona się upiera na taki. Jak to funkcjonuje w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze i goraco polecam bo nie dość ze masz traly blat to jeszcze bardzo ladnie się preznetuje. Naprawde gustownie. Jak cos to moge ci polecic firme kamieniarstwo.pl która jest bezposrednim producentem dlatego nie wychodzi tak drogo jakbys w jakieś firmie zamawial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepszym i trwalszym rozwiązaniem będzie granit. Oprócz swoich świetnych właściwości ma również niepowtarzalną strukturę i kolorystykę. A to ułatwia wam dopasowanie do całej aranżacji :) u nas wiele rodzajów tego nietuzinkowego materiału - kamex-schody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same pieprzone spamery wpisały się w temacie :(. x A prawda jest taka, że kamienny blat, trzeba często konserwować w specjalistyczny i drogi sposób, inaczej nie da rady go później doczyścić :(. x Ładny bajer, ale mało funkcjonalny :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżoneq
A moim zdaniem właśnie takie np. blaty granitowe warszawa są praktycznym rozwiązaniem. Granit jest dużo bardziej trwałym materiałem od marmuru. Zerknijcie sobie na fajne ralizacje: http://dario-stone.pl/blaty-kuchenne-1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie,że to dobry pomysł! Takie blaty to z granitu to przede wszystkim solidność,klasa i elegancja. W naszej kuchni postawiliśmy na firmę www.marmursolniczki.pl Sprawdźcie sobie ich ofertę - mają spory wybór płyt granitowych i marmurowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, mi się bardzo podobają te blaty, mają w sobie to coś. Są wytrzymałe, eleganckie, można je dostać w wielu kolorach i ich odcieniach. W dobrej firmie, np. Prodmar można je kupić tanio, ponieważ są producentem. Na pewno jest to materiał, który trzeba brać pod uwagę podczas budowania kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuchnia to miejsce, z którego korzystamy codziennie i intensywnie eksploatujemy. Rozwiązania zastosowane w kuchni muszą być więc trwałe. Blaty kuchenne to elementy aranżacji, które szczególnie mocno narażone są na zniszczenie. Codziennie przygotowujemy na nich posiłki, kładziemy gorące garnki czy patelnie. Danstone z siedzibą w Piasecznie k. Warszawy oferuje Państwu między innymi blaty kuchenne granitowe. To surowiec o wyjątkowej trwałości, solidny i prezentujący się estetycznie. http://www.blaty-kuchenne.waw.pl/blaty-z-gran itu.html - blaty kuchenne granitowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granitowy blat, dobrze zaimpregnowany, tak na prawdę nie wymaga nie wiadomo jakich dodatkowych nakładów. Jak pisałam nie tylko prezentuje się niesamowicie, pasuje do każdego wnętrza i jest wytrzymały. Jest to owszem droższe rozwiązanie ale bardzo trwałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja u siebie w kuchni mam blat granitowy i uważam, że sprawdza się świetnie. Jest łatwy w utrzymaniu czystości i do tego wygląda bardzo ładnie i elegancko. Wykonała go dla mnie firma www.marwen.com.pl i mogę Ci ich polecić, mają dobre ceny, są rzetelni i wykonują wszystko na czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Jaki blat polecacie do białej lakierowanej kuchni? Ja chciałabym z Corianu lub Staronu, a partner z kamienia. Jak myślicie? Cenowo co tańsze, a co lepsze? No i oczywiście jak możecie kogoś z Krakowa polecić to będę wdzięczna :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam u siebie blat kuchenny z kamienia. Całym wykonaniem zajął się www.kamieniarzguzik.pl , to bardzo dobry i solidny fachowiec, który zna się na robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli chodzi o blaty kuchenne to polecam spojrzec na firme www.btb-radzymin.pl maja naprawde swietnej jakosci I w fajnych cenach, w innych sklepach na pewno takich nie znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie jest to bardzo dobry pomysł, sama mam blaty z marmuru, moja mama ma granitowe i chwalimy sobie to rozwiązanie. Jesteśmy z lubelskiego i blaty robila firma polkam brus. Maja duzo typow kamienia i dobre ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam blat kuchenny z kamienia i uważam, że to jest świetna opcja. Wygląda to naprawdę efektownie. Ale niestety mój blat miał już trochę lat. W związku postanowiłam poszukać firmy zajmującej się renowacją takich rzeczy z kamienia. Znajoma poleciła mi http://marmurexbis.com.pl/. Ludzie stamtąd sprawili, ze mój brat wygląda świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mysle, ze to bardzo spoko pomysl, szczególnie, ze blaty z tego typu materiałów sa już w naturalnym i często bardzo fajnym kolorze. Osobiscie u siebie mam blat z betonu architektonicznego od www.btb-radzymin.pl i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja także mam ciemny blat kuchenny i strasznie mi się podoba. Jest solidny, nie rysuje się i wygląda bardzo elegancko. Blat wykonywała dla mnie firma www.kamieniarzguzik.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to znaleźć dobrego kamieniarza który się tym zajmie. Ja wybrałem firmę Dario Stone http://dario-stone.pl/ z Milanówka. Solidna firma i piękne wykonanie. Każdy wie że nie każdy może pozwolić sobie zrobić blat kuchenny z graniutu czy schody z piaskowca ale jeżeli już to trzeba do tego zawołać kogoś solidnego i taka własnie jest ta firma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak blaty kuchenne to coś fantastycznego. Ja mam taki w domu + parapety z firmy www.vertimar.pl. Wiem, że nawet jak ktos się zapomni i zacznie kroić nożem na blacie to mam pewność, że nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że temat wciąż żywy to i ja się wypowiem:) Blat z kamienia jak najbardziej mi służy, lepszego chyba nie mogłam sobie wybrać, naprawdę. W końcu nie muszę tak uważać podczas posługiwania się ostrymi narzędziami, przy przygotowywaniu posiłków. Kamień naprawdę trudno uszkodzić jeśli jest prawidłowo zamontowany:) W zakresie projektowania, doradztwa i montażu również mi pomogła firma wwwmarwen.com.pl, jest niesamowita pod tym względem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę się zgodzić z przedmówcą, wg mnie też najbardziej solidne blaty są z kamienia. My sobie kupiliśmy w http://granimex.pl/ - do tego bardzo ladnie wygladaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to jedyne rozwiązanie, na które zgodziłbym się w takim układzie. Kamienny blat, szczególnie granitowy, to świetny produkt. Trwały i wyróżniający się na tle innych. Możliwe, że więcej trochę zapłacicie za niego, ale to decyzja na lata. Jestem w posiadaniu kamiennego blatu, który dostałam w zakładzie kamieniarskim - http://kamieniarstwo-wilczynscy.pl/oferta/ i dla mnie to absolutny strzał w 10. Nigdy więcej drewna, które dość szybko niszczeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posiadamy blaty kuchenne z marmuru od www.marwen.com.pl nie wyobrażam sobie już innego, jest rewelacyjny, bardzo polecam, każdej z was na pewno taki by się spodobał, jestem tego przekonana – on nie ma wad ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta 5354
blaty kuchenne z kamienia to moje marzenie wiem tylko że wbrew pozorom o kamień trzeba dbać najlepiej środkami które są dopuszczone do kontaktu z żywnością takim jak Dynasil FX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×