Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JAK TO JEST NAPRAWDE

BLONDYNKI CZY BRUNETKI ??? - TYLKO DO FACETÓW !!!

Polecane posty

Gość JAK TO JEST NAPRAWDE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci da odpowiedz ?, jesli wiekszosc facetow powie ze blondynki to przefarbujesz sie ? zalosne pytanie ktore ciagle sie powtarza, dziewczyny6 powinny miec taki kolor wlosow jaki im sie podoba i w zadnym wypadku nie powinny brac do siebie tych glupich statystyk ze faceci leca na blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magol
wole brunetki, gdybym byla facetem tez bym wolala... mam ladne kolezanki blondynki, ale nie maja takiego powodzenia jak ciemnowlose :-) poza tym podobaja mi sie rude, z jasna karnacja, piegami i burza wlosow!!! dodatkowo pieknie wygladaja w ubraniach ciemnych kolorach: fioletu i zieleni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBB
Byłam szatynką, brunetką i aktualnie blondynką. W wersji blond bardziej się wszystkim podobam, ale to kwestia co komu pasuje. Dodam jeszcze, że wszystkie najpiękniejsze blondynki były naturalnymi szatynkami i brunetkami (M.M., B.B., C.C.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK TO JEST NAPRAWDE
po 1 zadałam pytanie więc proszę o odpowiedz po 2 swoj naturalny kolor mam od wielu lat i nigdy nie zmieniłam ze względu na faceta więc tego nie zrobię nawet pod wplywem setek wpisow po 3 zapytalam z ciekawosci po 4 pytaniue bylo do FACETOW !!! :) :) :) Odpowiedźcie jakie dziewczyny wam się podobają tzn. bardziej ciągnie was do brunetek, blondynek, szatynek a może rude ??? :P Znam wielu facetów którym podobają się tylko brunetki lub szatynki dlatego pytam - z czystej ciekawości. zadałam pytanie - proszę o odp , nie potrzebuje tu zbędnych wyzwisk i pouczania. paniom podziękowałam , chyba ze mają cos do powiedzenia wynikajace z wlasnych obserwacji. nie założylam tego topiku żeby tu na forum kłóciły się, rzucały mięsem posiadaczki róznego koloru czupryn :P proszę o spokojną dyskusję :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BBBBB
Przepraszam, czodziło o Catherine Deneuve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK TO JEST NAPRAWDE
mi się podoba taki typ : czarne włosy, ciemne oczy, ciemniejsza karnacja. wlosy proste dlugie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet taki jeden
Blondynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalalalalalal
wszystkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jbar24pl
mam zone brunetke ,ale jak bym mial teraz drugi raz wybierac to tylko bladynke!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yasar
zdecydowanie blondynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK TO JEST NAPRAWDE
mam prośbę jeśli piszecie swój typ - krótko uzasadnijcie dlaczego :P z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×