Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy przyjaciel

Bó wiesz co

Polecane posty

Nie będziemy się błąkać po tuningowanych ciotkach tu będziemy się kochać ❤️ był swego czasu pewien Paweł, włóczęga i pijak ale coś kiedyś chyba po dobrym joincie powiedział; że gdyby mówił językami aniołów i diabłów a miłości by nie miał, to byłby jak ta blacha miedziana, zaśniedziała już nie wiedział, że kto nie słucha muzyki i nie miłuje wtedy jest jak ten bęben bez dobrej stopy no Żyd to był, i wiem że o żydach to kiedy indziej pogadamy a tu nie pożądane są goście bez podstawowej wiedzy, czyli przynajmniej bez matury ciotki na C, na W, oraz na M Czosnek chyba się honorem uniesie i stanowiska też nie zajmie choć jest pożądana, z Kawą oraz ciachem no to Bó ja uciekam, ale jakbyś chciała siku to śmiało, tu. ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doskonały pomysł. Weź Kawę i tu sobie rozprawiajcie o moczu i plackach. A od Ciotek i Kuszy to się odpièrdolcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wyżej jeszcze był łaskaw kiedyś się wyrazić że spe salvi facti sumus co należy czytać in hope we were saved no ja nie wiem czy mnie to czeka ale popróbuję kiedyś, dzięki Tobie kochana Bó 🌻 a Kusza to rudy facet, nie mam jednak nic przeciwko temu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Przyjaciel ❤️ długo siedziałam przed ekranem mojego komputera na pół ściany ;] i będąc czystą jak łza w emocjach jakie we mnie wywołujesz tonęłam w rozmyślaniu . Łzy krokodyle były? Nie, to czyste kryształowo szczere jak poranna rosa. Jak sik o poranku, ciepły błogi jedno strumieniowy. Wiesz co? Ratując swoją kobiecą dumę przed takim obrazem siebie (bo ten obraz za mgłą siwą pamiętam) szukałam desek teatru, czegoś w tym spektaklu co by mi te łzy otarło, ale ów nieszczery grymas był tylko uśmiechem przez łzy wspomnień dżunglowych. No i proszę, jestem, mam i otwórz się na Nowe moje . No i kochanie, od czasu kiedy odkryłam w sobie emocjonalne artefakty przed Światem słyszę w mej duszy inne dźwięki, na znak niestety e30 widzę inne kolory. Bursztynowy kolor widuję ze mnie, perłowy, czerwony, żółty i różowy - one z między ud wydostają się, kiedy wstaję i dłonie układam, palce znaczy sprawdzają. [nie wiaderko, twoje dłonie] Co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel 🌼 Kusza to jest Michał Bajor i uspokój się. Może nam się przydać. ;] Dziewczyny, chłopaki z ferajny również. C, W, D, Ś, K, N, P, everybody I like here. Ciebie najbardziej w żółtych butach kiedy śpiewasz sonaty. Żydzi z pejsami to temat tabu. Powiem ci, że nie zamierzam się tym interesować tutaj kochanie. Tutaj chcę spijać soki, nasienie i inne potliwe wydzieliny z ciebie. A najbardziej kied pachniesz petrol. Tak, tak. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Doskonały pomysł. Weź Kawę i tu sobie rozprawiajcie o moczu i plackach. A od Ciotek i Kuszy to się odpièrdolcie. X Jedna z ciotek też określiła piszących ze Spe w niewybrednych słowach a teraz sama z nim pisze,więc nie broń hipokryto. Sama też swojego czasu chętnie pisała z najwiekszym hejterem i szantazystą udając że nie widzi jego poczynań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem Bó że moc w słabości się doskonali więc niech się doskonalą ci, których wymieniłaś ja ich też kocham, może nawet bardziej niż na to zasługują oczywiście nie tak jak Ciebie :classic_cool: a śluz tylko Twój motylowy tamte kolory są ok, ale chcę miodowy żółte trampki jeszcze gdzieś mam, zachowam je jakbyś chciała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mid szaleje, bo przyjaciel wybrał Bó.:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mid tu nie wejdzie więc nie prowokuj Nie po to tyle czasu ignorowała Ina żeby teraz wchodzić na jego temat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna z ciotek też określiła piszących ze Spe w niewybrednych słowach a teraz sama z nim pisze. V Nieeee:-D:-D:-D To się nazywa pamięć wybiórcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy ona to ignorowała ciotko???? Masz namiary na inne forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez to ironia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki ignorowały spejsika długo, jak latał i wyzywał. Teraz tylko mid z nim gada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisał czosnek do innych piszących ze Spejsem- że jak tak można, ze trzeba być nienormalnym żeby z nim pisać i rzeczywiście inne ciotki miały na niego ignora i tylko Czosnek z nim non stop pisał hue hue hue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel ❤️ oczywiście kochajmy tych wszystkich, nawet tych którzy tego nie chcą. Ja Kocham ciebie ale ty tego chcesz. No i ja chcę. Bo masz fajne buty. :P W e30 jak ulał chcę, rozumiesz kochanie. Nie zmieniaj moich zachowań odnośnie skóry, te skóry są ze skóry. Ech, motyl mój, czuję jak pulsuje, skrzydła znaczy, chociaż posklejane som, to czuję. Bo tak wyszło. Bo majtki się wbijają i go ocierają. Śluzowe kolory bierzesz wszystkie od białego po czarny? Tak. Na usta. I to wszystko na tę chwilę. Proszę cię, bo ja w rozkroku stoję. Posłuchaj się mnie później bo nie wiem czy pamiętasz, ja lubię zwisające jądra i opadniętą paukę (wiesz gdzie). ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha :-D Ironią jest tez to, ze czosnek tu nie wejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyraźnie napisałem że Eva jest mile widziana wszędzie bo to jest Eva znaczy Hawwa i dobrze będzie jak resztę będzie trzymała u siebie na @ choć Bó zgadzam się z Tobą kochamy ich/je nawet jak tego nie chcą oglądam E30, chyba pod kanałem nim się udam ku Tobie w skórach kocham Cię, uciekam przerzucać węgiel. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musisz jej zapraszać, przyjdzie bez tego, to jej fetysz, wpier/dalać się komuś w rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że nawoływania Czosnka do nie rozmawiania ze Spejsem nie posłuchał min. sam Czosnek :D:D:D:D:D A skoro określiła piszących ze Spesem obraźliwie to jak to świadczy o niej samej rozmawiającej z nim w najlepsze?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjaciel przyjdź umorusany. Zajmę się tobą przy obiedzie. :) ❤️ Zgadzam się z wami wszystkimi. Kochajmy się. Eve oczywiście jest jedną z nielicznych kobiet, która podarowała mi uśmiech i pokazała, że nie jestem taki Wilk straszny, bo ja nie wiedziałam. To znaczy myśl ma wiedziała a zapomniała. Evka konefka jest przyjazna. Tak że ludzie bez twarzy, take life easy and care on guys. ;] Bawmy się bo życie to nie je/ bajka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadra z moczem i placki ze śliwkami, to będzie zestaw.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieroby do roboty, bo was zwolnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Mucha pisała, zeby nie pisać ze spejsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo wzniosłe to wasze ględzenie. Rozmowy górnolotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawa sie zjawi po kompromie z Kuszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość in of log
Nigdy z nikim nie rozmawiam Bó, kogo nie kocham choć się wszyscy tu rozumiemy to na wszelki wypadek na swym szlaku trop zostawiam umorusany z Twego śluzu i że się tak wyrażę swojego nasienia którym mam nadzieję ruszy armia niemych którzy umieją czytać trochę to dziwne że niektórzy umieją czytać a nie umieją pisać Konefka...fajne to było. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona kawa w przelocie
Cześć In☕:) Tylko zostawię pozdrowienia z pracy :) Miłego dnia i byle do wieczora 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kawie żadna kompromitacja niestraszna.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czosnkowi temat nie idzie, bóóójcie się :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czosnek tu nie wejdzie bo to by znaczyło ze jest hipokrytką,która przeczy sama sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×