Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Karolina1987

BRAC POSTINOR CZY NIE? PILNE!

Polecane posty

W sobote rano odbylam cudowny stosunek,z zabezpieczeniem,ktore niestety juz pelne zeslizgnelo sie robiac w kolo jezioro Bajkal.....Jak je wyciagnelam wewnatrz bylo chyba tylko 20% zawartosci.Ratujcie drogie Panie czy powinnam udac sie teraz na pogotowie po recepte czy co robic?Jest niedziela...Ginekolog nieczynny:( PS-Miesiaczka zaczela mi sie dokladnie 2 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cie ***
zawsze mozesz isc do prywatnego.. ja tez kiedys mialam taki sam przyopadek i musialam isc w niedziele.. jak widac zadzaialalo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupakupakupakupa
ja na pogotowie lecialam, "wypadek" tez byl w niedziele :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej idz na pogotowie po receptę...lepiej nie czekaj do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaalyyy
Ja wlasnie zazylam escapelle. Ja biore tabsy ale bralam antybiotyk, ktory obnizyl ich skutecznosc. Wlasnie wrocilam ze szpitala gdzie przepisal mi ja gin. Ja bym poszla. Ale mimo wziecia escapelle jestem sztywna ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarydzykuj i nie bierz
troche adrenaliny sie przyda 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Drogie Panie za odzew! Mimo,ze gumka byla wypadek wypadkiem:( Mam jeszcze pytanie do Was-ile takie tabletki kosztuja?Czy ja mowie lekarzowi jakie chce czy on o tym decyduje i czy tabletek \"72 h po\" jest duzy wybor czy tylko ten postinor?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cie ***
wez recepte na escapelle jest lepsza bo ma tylko 1 tabletke a nie jak postoinor 2 . 1 tabletka escapelle to to samo co 2 postinoru a tak poza tym nie bedziesz sie martwila czy w odpowiednim czasie od 1 tabletki postinoru do 2 minelo tyle czasu ile mialo czy tez nie wzielas go za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam jeszcze Panie mile ile to kosztuje?Chwilowo rodzice wyjechali na kilka dni i zostaly mi pieniadze tylko na jedzenie wiec nie wiem czy starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham cie ***
zalezy jakie miasto ... czy duze czy male.. wiadomo ze w wiekszym jest taniej a w mniejszym drozej.. ja placilam za escapelle hmm bodajze ok 80 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saaalyyy
ja placilam dzi 70,55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kuzynka go lykala non stop.a wpadek chyba miala duzo.co rusz jej pekalo.potem sie okazuje ze co zajdzie w ciaze to poronil oszczedzaj organizm.bo nie bedziesz miec dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×