Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
nokija

bruzdy na czole - jaki krem??????

Polecane posty

hej dziewczyny ( i chlopaki?) moze ktos ma podobny problem do mojego i sobiez nim poradzil mam bardzo suche czoło i pojawily sie na nim dosc głębokie bruzdy. czy mozecie polecici jakis krem dobry przeciwzmarszczkowy? co prawda mam dopiero ok 28 lat, no ale te bruzdy to jak u 40 latki :( tylko nie piszcie o botoksie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maleńka :(
ja mam 32 lata i uzywam oleju koksowego, zamrszczki mimiczne mi znieknłey jak raką odjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadbana 40stkaa
mam 40stke i zero bruzd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma cudownego kremu na bruzdy! Skoro powstały to można je zlikwidować takimi zabiegami jak fotoodmładzanie ale z RF, albo laserem fraxel, albo głębokimi złuszczaniem skóry kwasem.Nie wiem dlaczego tak sie bronisz przed botoxem.Wszystko jest dla ludzi. Botox blokuje zmarszczk,ę skóra przez to odpoczywa i można przy botoxsie zrobić sobie właśnie inne zabiegu aby całkowicie wygłądzić czoło. Tak właśnie robia babki czy nawet faceci tkórzy mają idealnie gładką cerę. Jeśli czegoś z tymi bruzdami teraz nie zrobisz to się pozapada warstwa sróry włąściwej na tyle że nawet takie zabiegi Ci nie pomogą i jedymne co będziesz mogłą zrobić to wypełniać je np kwasem hialuronowym albo innym wypełniaczem wyrównującym skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły pasztet
bruzdy na czole masz od mimiki, zapanuj nad nią nie unoś brwi, nie rób dziwacznych min, nie krzyw się żaden krem nie pomoże jeśli nadal będziesz robić głupie miny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły pasztet
tak, botoks jest świetny..... "Botox blokuje zmarszczk,ę skóra przez to odpoczywa" botoks blokuje jeden mięsień a jego funkcję przejmuje inny, w efekcie zmarszczka wychodzi w innym miejscu bo skóra zagina się w miejscu, w kórym normalnie by się nie marszczyła ale tego żadna kosmetyczka Ci nie powie, sama to zobaczysz po ewentualnym zabiegu w efekcie gdy zaczniesz stosować botoks będziesz musiała już go regularnie stosować by maskować jego efekty uboczne to samo tyczy się wypełnień, wypełnisz w jednym miejscu, skóra się naciągnie, wygładzi, ale nadal w innych miejscach pozostanie niejędrna i będzie się zapadać i tworzyć bruzdy wiesz czemu Edyta Górniak i Kajah wyglądają jak napompowane balony ? bo wypełniają co się da, każdą bruzdę, każdą zmarszczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezły pasztet bruzdy na czole masz od mimiki, zapanuj nad nią nie unoś brwi, nie rób dziwacznych min, nie krzyw się żaden krem nie pomoże jeśli nadal będziesz robić głupie miny Większe głupoty od tych i tych co napisałaś w poście 2-gim, to wygadują jeszcze tylko stare baby z kółka różancowego.:)) Nie unoś brwi hehehehehehehahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły pasztet
Nie unoszę brwi i w efekcie nie mam poziomych zmarszczek na czole, mimo że mam 40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nogdy w zyciu nie wstrzykne sobie botoksuo fuj laski ktore sobie go wstrzykuja wygladają jakby byly napompowane, doskonaly przyklad Edyta Gorniak jak ona okropnie wyglada, co ta kobieta zrobila ze swoja twarza no po prostu tragedia!!! jak mozna nie unosic brwi i nie robic min???? wlasnie jakbym miala botox to by nawet nie bylo widac ze robie miny haha okropienstwo pomozcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że i ty piszesz mega bzdury a do tego jeszcze wypowiadasz się na temat substancji o której mało wiesz.Odpowiednia ilośc botoxu powoduje zmniejszenie skurczu w miejscach ostrzyknięcia albo zablokowania go w ogóle.Kwesta rozmowy z lekarzem jakiego rezultatu oczekujesz. A skoro wypowiadasz się o Edzi Górniak .Soryy kobieto masz 28 lat bruzdy jak u starej baby na czole i śmiesz obrażać kogoś kto o siebie dba.Edzia wygląda mega pięknie, a ty pewnie nie należysz do najładniejszych skoro masz problem z jakąś gwiazdą. Na bruzdy nie ma kremu cud i wbij to sobie do łba albo przestań robić debilne miny i nie unoś brwi/ Jak proponuje ci" niezły pasztet" Swoją drogą jaka ksywa takie wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, na prawdę nie rozumiem tego, dlaczego się kłócicie. Jeśli chodzi o botoks, też bym się na niego nie zdecydowała. A autorka, z tego, co zrozumiałam, szuka kremu, więc. Jeśli chodzi o krem to mogę polecić kremy naturalne, na bazie ekstraktów roślinnych np. Richevon czy Avebio. Te kremy nie podrażnią Wam skóry, dobrze się wchłaniają, są wydajne, chociaż ich cena może troszkę odstraszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolipop178
Jurata9191 czy możesz coś więcej mi powiedzieć o Richevonie,jak działanie, jakie składniki? Bo Avebio już znam i używałam, ale jakieś dziwnego uczulenia po nim dostałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnisha
lolipop178- działania takiego widocznego można się spodziewać tak po miesiącu, nie wcześniej bo Richevon musi dobrze wniknąć w skórę. Poza tym ma fajny delikatny zapach, a składniki same naturalne, więc nie trzeba się bać, że coś uczuli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia333

ja stosuje DH Kolagen do picia i widze jak mi sie skora wrecz prostuje xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmarszczona123

ja to długo myślałam, co zrobić by młodziej wyglądać, moim ogromnym problemem, były zmarszczki i to takie brzydkie zmarszczki na czole.... :(. Czas odcisną swoje piętno na mojej twarzy, ale ja nie poddałam się! NIGDY! Trafiłam pod skrzydła kliniki Dethloff na CGF mezoterapie. Poczytajcie o tym, ale to jest bombowe. Pięknie spłaszcza zmarszczki, wręcz je niweluje do minimum. Nic nie boli a teraz jeszcze na promocji to było i jest do końca sierpnia więc BOSKO! KOCHAM!!! Będe wracać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolka

u mnie to było tak, z czasem coraz to bardziej zaczeło mi się marszczyć czoło, aż doszło do apogeum. Było b.źle... i wtedy trafiłam do Dr Dethloff, do jej kliniki i jej zespołu - banda zgranych, świetnych ludzi! Naprawdę ich zabieg osocze bogatopłytkowe mi poimogło, po 3 zabiegach czoło jest nie do poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja zdecydowałam się na Restylane Skinbooster na czoło i już nie mam zmarch...ładnie wygładziło skórę i ją nawilżyło. Także jestem bardzo zadowolona z efektu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ćwiczenia, masaże skóry twarzy tylko nałóż coś przed masażem na skórę czyt. olejek albo dobry krem, bo tak na "sucho" możesz podobno zrywać włókna kolagenowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×