Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nienia

budujesz, remontujesz, urządzasz....wstąp

Polecane posty

Hej! Jestem w trakcie remontu i pomyślałam, że fajnie byłoby powymieniać się doświadczeniami - coś sobie polecić, podpowiedzieć, zwłaszcza jak już faza urządzania nadejdzie....Może ktoś toż właśnie remontuje i dołączy do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balagan
hej.to ja mam pytanie.co sadzicie o panelach na scianie w przedpokoju?(oczywiscie jakis fajny wzor na panelach zeby nie wygladalo to jak u lekarza) a w tych panelach(tak co 4-5 listewka) otworki i tam wmontowane swiatelka.zaraz podam linki o co mniej wiecej mi chodzi.a moze dac sobie spokoj z panelami i pomyslec o tynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj:) Wiesz, nie wiem jakie teraz są technologie ale jak moi rodzice parę lat temu zrobili sobie takie panele w przedpokoju to to szybko zaczęło słabo wyglądać....Ale może lepiej się fachowców poradzić? My poprzestajemy na panelach na podłodze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balagan
tak myslalam ze te panele na scianie to kiepski pomysl( juz kilka osob mi odradzalo) .kurcze,szukam czegos praktycznego i latwego w utrzymaniu czystosci..a Ty? co remontujesz?domek czy mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...dla mnie te panele to porażka :( no nie zbyt pięknie to wygląda i powiem ci kochana ,że ten wzór co podałaś to już całkiem masakra :(jeden ze wzorów najgorzej schodzących :( Myślałaś nad tynkiem strukturalnym ? jeśli za drogo to może jakąś fajną nowoczesną tapetę ? Moja matka położyła tynk w korytarzu i powiem ci że trzyma się jak ta lala ,jak się zabrudzi to jedzie szmatą wilgotną i czyściutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wczoraj pojechaliśmy z mężem kupować materiały do remontu, dlatego mnie ie było:) Rzeczywiście zastanów się nad tymi panelami....może faktycznie tynk strukturalny? Moja siostra ma i całkiem nieźle to wygląda. My decydujemy się na gładkie ściany i zmywalne farby. Chciałam tapetę na ścianę jedną do sypialni, ale mój mąż nienawidzi :P tapet. A remontujemy mieszkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz znowu wychodzę - połazić po sklepach, szukam mebli i firanek....Sama , bo mąż i tak "nie umie sobie tego wyobrazić") :P Za to łączenia rur sobie świetnie wyobrażą;) Movering - fakt, fachowcy biorą kupę kasy....ale żeby samemu coś zrobić, to mnóstwo czasu potrzeba, mąż by musiał pracę rzucić chyba...I za co remont wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clebo
Ja na moje panele na ścianie w przedpokoju nie mogę już patrzeć. Ściana wytynkowana i pomalowana to jest jednak klasyka która nigdy z mody nie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clebo..też tak uważam...Tylko jakie kolory wybrać? Wzięłam wczoraj testery i okazało się, w to, co wybrałam na ścianie wygląda zupełnie inaczej niż w katalogu...Beznadzieja. Jedyny plus to to, że są takie testery bo jak bym kupiła już tą farbę to nie wiem co by było! A Wy jakie macie kolory w domu? Doradźcie coś!!! Dzisiaj muszę zdobyć gdzieś kafle dekoracyjne do łazienki. Z tych co wybraliśmy zabrakło 13 dekorów w sklepie...mam nadzieję, że gdzieś je upoluje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam korytarz pomalowany na jasny niebieski coś jak niezapominajka a na ścianie z lustrem i kinkietami mam tapetę czekoladową w białe i niebieskie magnolie .:) Kuchnia jest błękitna z białym i czekoladowe dodatki w tym meble ciemnego koloru. Pokoje to różnie :D jeden dzienny jest pomalowany tak :dwie ściany są białe a pozostałe dwie pomarańczowe :D na jednej z pomarańczowych przy której stoi łóżko mam zamiar zrobić szablon :D może drzewko szczęścia albo trzy dmuchawce :D A u dzieciaków w pokoju to jest blady żółty coś jak żonkil :D na ścianie z biurkiem mają tapetę w pasy pionowe w żółte ,zielone ,niebieskie pasy :D wszystko jest bardzo delikatne bez ostrych kolorów :)tylko ten pomarańcz jest dość ostry ,ale bardzo ciepły odcień coś jak soczysta pomarańcza :D A ty co planujesz ,dokupić dekory z innej firmy niż masz kafle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąba bomba
My właśnie będziemy wykanczać sypialnię. Ale najpierw chyba wykończy mnie kładzenie gładzi na ściany. Postanowiliśmy że w celu oszczędności zrobimy wszystko sami, więc się zejdzie z tym.... Nie wiem jak wy ale ja najbardziej nie znoszę sprzątania po remoncie :o A że my wykanczamy piętro na raty to ciągle się gdzieś pyli, kurzy, te sterty narzędzi i resztek materiałów... o mdłości mnie to przyprawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruz to jeszcze pół biedy ,nawet leżące kawałki profili mnie tak nie dobijają jak kurewski pył po szlifowaniu gładzi😭masakra dosłownie :Oale dzięki Bogu mam to już za sobą:D My też na raty remontowaliśmy mieszkanie i nadal wszystko nie jest zrobione :D ale ja to muszę na bieżąco sprzątać bo nie mam wolnego pomieszczenia żeby wszystko leżało zorbebłane :) My także wiele rzeczy robiliśmy sami ,ja to takie typowo drobne ,ścieranie gładzi ,nakładanie jej ,malowanie montowanie listew wykończeniowych za to mój mąż o robił konstrukcje z profili ,zakładał płyty k/g sam zrobił nową instalację elektryczną :) tylko podpięcie do licznika odebrał na gość z uprawnieniami :)ale to mus :Dkafle w kuchni także mąż zakładał ,ale łazienka czeka na fachowca :D tam mój skarb się nie pcha bo kafle drogie są a łazienkę jednak robi się na lata:)wodę sam rozprowadzał i kanalizę bo tamte były stare i ni w dupę ni w oko położone :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trąba bomba
Ryjku to widzę że nasi mężowie to "fachowcy" w tych samych sprawach:) W kuchni też sam ułożył płytki, ale łazienka niestety tak jak i u was czeka na fachowca. Ale jeszcze troche poczeka bo wyliczylismy kostz remontu na ok. 10tyś więc najpierw tzreba trochę odłożyć;) Stwierdziłam że się tym razem nie cykam, kupię na allegro szlifierkę oscylacyjną i może jakoś pójdzie z tą gładzią. Mój jak wchodzi do kuchni to nie patrzy na sufit, bo nie dotarte było tak jak trzeba :D W skrócie: gładź to moja trauma... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho to ja mam takie właśnie miejsce pod oknem w pokoju :Dmałe nierówności widać ,oczywiście nawet nie śmiemy na nie spojrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no kupiliśmy kafle z jednej kolekcji, tylko ich zabrakło - tzn. tych dekoracyjnych. I musimy dokupić. Mąż w necie znalazł i zamówił, za 3 dni mają być. Ja do sypialni wybrałam czekoladowy brąz na jedną ścianę i białą czekoladę na dwie pozostałe (na 4-tej będzie szafa wnękowa ) Największy problem mam z salonem bo kompletnie nie wiem co wybrać...chyba zdecyduję się na śliwkę węgierkę na jedną ścianę i jakiś jasny beż na pozostałe- właśnie była koleżanka u mnie i tak mi doradziła. Do pokoju dziecka(potencjalnego:P) dam na razie jakiś żółty a z czasem się to urządzi jakoś. Niestety mój mąż pracuje całymi dniami więc zrezygnowaliśmy z pomysłu remontu samodzielnego (chociaż też taki plan był). Mamy dwóch fachowców - Flipa i Flapa :P Do 10 września mają skończyć.Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clebo
Uważaj z tą śliwką, żeby nie była za ciemna. Ciemne ściany to dobrze wyglądają ale na filmach. Pewnego razu wybrałam do pokoju taki mocny róż, że mąż powiedział: teraz kolory do domu będę wybierał ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się togo obawiam, ale pomysłu innego nie mam. Zresztą tak mi się wydaje, że jedna ciemna ściana będzie dobrze wyglądała....Szkoda, że nie mam jak tego sprawdzić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za-zulka
Czy jeszcze ktoś tu zagląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za-zulka
Planujemy remont kuchni. Meble będą jasne (brzoza), bo kuchenka malutka. Jaki kolor na ściany? Kompletnie nie mam pomysłu. Doradź coś nienia. Pliis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaglądam :D Nienia myślę ,ze ta śliwka to bardzo fajny pomysł :) moja mama ma tak w pokoju śliwka z magnolią a dodatki oliwkowe :) bardzo ładnie to wygląda :) Myślę ,że jak ładnie oświetlisz ścianę to dopiero nabierze uroku :) Gdzieś widziałam fajny pomysł na ciemną ścianę i jej oświetlenie :) to była sypialnia ,za łóżkiem była ciemna ściana ,miała zrobioną taką wnękę prostokątną w której były halogeny wmontowane :) a na wnęce stały zdjęcia w ramkach i jeden kwiatek w doniczce :) ślicznie to wyglądało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fanie wygląda http://www.sapitodeveloper.pl/upload/Image/strona/dodatkowe_opcje/kuchnie_realizacje_7.jpg mam nadzieję ,że link wszedł :Oa gdzieś widziałam taką stronkę chyba z castoramy i jest ta opcja urządzaj sam czy jakoś tak ,jest tam wizualizer i można wybrać sobie kuchnie lub inne pomieszczenie i dobierać kolory na meble i ściany ,fajna zabawa :) jak znajdę to wam wkleję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za-zulka
Dziewczyny dzięki. :) Ten pierwszy link, to zupełnie tak, jak w mojej kuchni będzie, tzn. ustawienie szafek i sama kuchnia też chyba taka kiszka jak moja. Dla mnie ten brąz jednak za ciemny. Kurde przychodzą mi do głowy tylko neutralne kolory, jakieś beże. :( Czy tylko dodatki w kolorze wystarczą, by takie coś ożywić? Zastanawiam się też nad pomalowaniem ściany na przeciwko na jakiś intensywniejszy kolor. Kurcze, z żadnym innym pomieszczeniem nie miałam problemu jeśli chodzi o kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze wystarczą same dodatki :) a jak byś się pokusiła o ścinę z naprzeciwka na inny kolor to też pewnie fajnie będzie wyglądało :)może być nawet w kolorze dodatków czy tam na odwrót :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szwagier kolasa
Weźcie zobaczcie na stronie Komfortu jest taki aranżer wnętrz, tylko trzeba się zalogować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że jednak coś się tu dzieje trochę:) Za-zulka - wiesz my kuchnię "zastaną" mamy już w jasnych, kremowych barwach z ciemnobrązowym blatami, ściany też kremowe. Planuję to ożywić czerwonymi albo zielonymi dodatkami - jeszcze zobaczę. Ale w tym linku faktycznie ładna ta kuchnia:) Panna dzięki zalink:) Ryjekkk na ja tez mam nadzieję, że to będzie dobrze z tą śliwką. Jutro postaram się zdobyć testery. Pokój jest bardzo słoneczny a w takich podobno można poszaleć z ciemniejszymi kolorami.... W sobotę kupiliśmy prysznic i zdobyliśmy wreszcie wszystkie kafelki brakujące:) Od jutra manowie maja kłaść, mam nadzieję, że wyjdzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×